Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://index.hu/belfold/2021/...

Abba viszont a kormány, és az egész rendszere(tek) bele bukna a választások előtt. Na ezért erőlteti a Viktor a dolgot a kínai vakcinával, Te mint egyik fő híve hallgathatnál rá.
Van ez a kihúzható szegecses háló mint az amerikás rendőröknek reggel 8-kor húzd át az úton. Először lesz egy kis hangoskodás, csörömpölés de utána garantáltan nyugodt lesz a nap miután a trélerek meg a mentők levonultak a színről
eddig még minden vírus megrekedt egy szinten . 300 éve nem nagyon volt oltóanyag bár az is igaz,hogy 8 mrd ember sem élt még
BESZÉLJ oroszul, elvtárs! Így, felszólító módban.
beszélsz oroszul elvtárs?
Valami ilyesmit jelenthet pedig le sem oltottak a szputnyikkal
ne reménykedj j megyek valami hegyet mászni a családdal oda, vagy ha a csoki múzeum esetleg kinyitott esélyes lehet még a naplás tó is. Van egy csomó kártya még a társasjátékból ahol nem voltunk
A faxt. elindult az indiai 2-es mutáns szorosan nyomában a 3-as mutánssal
Tétre, helyre, befutó a balatoni szezon végén augusztus 20
Legalább van motivációd arra, hogy beoltasd magad. Meg még pár millió "kételkedőnek".
Ezeket egy kicsit sajnálom. Éppen elkezdünk a fiammal moziba járni 2020 januárban voltunk az első moziján a mancs őrjáraton. Rendszeresen látogatjuk az állatkerteket, vadasparkokat, játszó és kalandparkokat, éttermeket, strandokat, télen jégpályákat Majd kibírjuk. Vagy lehet, most kezdünk el külföldre járni ha itthon ekkora a diszkrimináció Ha nem kell a pénz hát nem kell Az osztrák szerintem szívesen el fogja fogadni a family parkban
Bár az a gondolatom minden csoda 3 napig tart. Lesz egy olyan szélesebb réteg, aki csak azért is meg fogja magát makacsolni ezen intézkedések apropóján.
juszt nem fogja magát beoltatni már csak azért sem. Valószínűleg ezt nem fogja elbírni a gazdaság. És mi lesz? idejön a külföldi pénzt itt hagyni de nem tud oltás igazolás hiányában? Lesz olyan hely ahová el fog tudni menni nem csak magyarország létezik. Át fogják ezt gondolni szerintem. Nyilván a következő hetekben tele lesznek a vendéglátóhelyek lesz annyi betérő leoltott, hogy megtölti a helyeket. Amikor majd csitul a kedv viszont rohadtul hiányozni fog a nem beoltott szegmens. Majd akkor jön az a duma, hogy elértük az oltottságban azt a százalékot, hogy mindenki számára elérhetőek lesznek ezek a szolgáltatások. Aztán ez a szám vagy így alakulnak vagy nem. Nekem azt mondanak amit akarnak pontosan úgy ahogy nektek is. Az tuti, hogy a holnap esti híradások tele lesznek olyan vágóképekkel, hogy az emberek el sem férnek a kiszolgálóegységekben. Ezzel is azt reklámozva, hogy lám-lám ott a sok birka akiket már belekényszerítettünk a sorba Én úgy vagyok vele ha idén nem megyek akkor nem megyek. Ha jövőre se akkor jövőre se. Leszarom a tisza tó meg elég nagy
Akkor tűrni kell!
Toleránsabbnak kellene lenned.
Ők viszik oda a pénzt, veszik a nyaralókat, verik fel az árakat.....
Az nem rossz annyira?
Engem is idegesítenek a srácok amikor oda-vissza csüttögnek a Simson-nal, de én is voltam gyerek.
De neked kell eldöntened, mire vagy hajlandó a nyugalmadért!
Eddig volt 3-4 mutans,mindig jott ez a hatastalan duma,utana kiderult hogy megse.
Ja, toleránsabbak. Azért locsolnak olajat az útra.
Így is meg fog a sok mutáns miatt.
De, mert jön a nyár.
Hmmmmm
Hatástalan a vakcinád, még a legalapabb oroszt sem érted.....
40 éve itt élek, komolyan nekem kéne elköltöznöm mert jönnek a ide a birkák? Mintha akkora presztizs lenne itt sétálgatni.
Ha nálunk is vége lesz, akkor az kizárólag a tömeges oltásoktól lesz. Magától tuti nem fog kipusztulni a vírus.
Was?
Hurrá,legalább kevesebben lesznek pesten,támogatom a tobzódást balatonon.
Говорите по-русски, товарищ!
Szinte vége? Figyeld meg hogy egy hónap múlva szint nálunk is vége lesz.
El kell költözni, ha nem tetszik!
Szerinted a Mátrafüredieket, Parádiakat, Felsőtárkányiakat..... Nem zavarja.
De. dehet, hogy erre toleránsabbak az emberek???
Há mikor?
Majd ha megpusztult a népesség 3/4-e?
Ez nem egy újkeletü dolog. Nem egy mostani vírusellenes kitaláció.