Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom Pipi abból fizeti a ház rezsijét, meg a kocsikét.
Még akkor nem tartottam ott az olvasásban
Hát a 250 et Mit csinál vele elkölti mind és akkor a maradék 200?
ha olvasnál akkor láthattad volna, hogy írtam,hogy a gumis szerint futózott kerék volt. Azt is írtam, hogy azzal vettük az autót
De nem olvasol csak dumálsz sületlenségeket
de Ő veled ellentétben eljár dolgozni és keres pénzt ha jól emléxem
Csak azokról szokott leválni a minta.
mit?
nekem az asszony mindig arra hivatkozik, hogy a nagymamák rontják el a gyereket mert mindent megengednek neki
És mit csinál vele félre rakja?
Jobban mint az enyém én ennyiért tuti nem vállalnám Minden esetre ezért pluszban nem kell bejelentenem itthonra Mondjuk az egyik cégemhez be van jelentve alkalmazottnak szerintem sosem volt még bent Na mondjuk tényleg azt még bele se számoltam az még 1 kila havonta
Fotózott fos volt látszik rajta pipi biztos piacon vette
hát én ehhez nem értek
De arra emléxem, hogy először kicsit elkezdett rázkódni a kormány küldtem neki 160-al Kérdeztem az asszonyt, hogy ez szokott ilyet csinálni. (mivel ezek a fos kis autók mind az övéi voltak)
azt mondja ilyet nem tapasztalt még Mondom biztos elmaradt valamelyik kerékről egy súly aztán kb 5 másodperc múlva faltól falig csapkodott a kezembe a kormány meg valami éktelen súrlódó meg ritmikusan csapkodó hang jött be a fülkébe kiúsztattam az autót a leállósávba az első 10 perc azzal telt, mire azt a rohadt műanyag doblemez borítást ki bírtam darabokba rángatni a kerékről ahová feltekeredett. Persze ez valahogy előtte hozzá volt rögzítve alulról a lökhárítóhoz az meg ettől szépen kettérepedt. Akkor szembesültem a legrosszabbal, hogy mankókerék a pótkerék
még se marad neki belőle egy fillér se a hónap végén mondjuk minden nap viszi a gyereket valami foglalkozásra ilyen torna meg amolyan fejlesztés ezek 3-6 ezer forintok havi legalább 15 alkalom Be megy egy gyógyszertárba 15 ezer alatt nem hagy ott, vásárol a háztartásba kaját azt kb. ennyi. Gyereknek játék ez az. Ruhára nem kell költenie autóra nem kell költenie, Kb. minden hétvégén megyünk valamerre erre sem kell költenie Sajnos nem olyan sok ez a pénz mai világba elszalad
ebből már egyszer megjöttünk oszt nem jött be
Még amikor saját magunknak hordtuk a cumót vagy 15 éve jó qrva messziről, béreltünk egy nagy ráfutófékes utánfutót a doboz mögé A 750-es futóra felpakoltunk 2 tonnát. az autón is volt 2,5 tonna. hát ahogy kell Szintén autópálya csak asszem még az M7-en voltunk Nézem a tükörbe, hogy furán kóvályog a futó 120-nál Mondom basszus defekt lehet ( persze a futóhoz nem volt pótkerék) kb. 1 km-erre volt volt az autópálya kihajtó. elvergődtünk addig. Lepakoltunk a futóról az út szélére Haver ott maradt 2 tonna bálásruhával, cigizgetett a tetején én addig elmentem a legközelebbi faluig gumist keresni kb. este 7 óra lehetett télen találtam is egyet. Csöngetgetek serényen kiszól az ürge, hogy nincs nyitva Mondom vészhelyzet van Aszt mondta záróra után nála már nincsenek vészhelyzetek
az lett a vége, hogy 200 km-eről hítunk havert aki egy VAN-os kocsival utánfutóval lejött azt segített elvinni a maradék árut. az utánfutót üresen lapos kerékkel húztam haza. A lengéscsillapító felfogatás a csavarig elkopott mielőtt visszavittem volna másnap a futót az autószerelő cimbi kicserélte rajta kallódott ott neki épp egy belevaló
ajjjj
pont azért van sok baj a gyerekekkel mert van anyjuk
99%-ban azok basszák el a nevelést
Még csak az. 100x többet bírnak, nélkülük fasorba se lennénk.
Az nem munka?
Akkor az rá van írva illetve maga a futózáskor a futózó cég neve rákerül valahol.
cseréld le olcsóbbra
dugni se dugod sűrűn minek neki ennyi zseton?
enyém ennyit 3 hónap alatt sem kap
nem dolgozik neveli a gyereket, vezeti a háztartást
a gumis szerint ez is az lehetett azzal vehettük az autót
Be is jelentetted vagy feketén dolgoztatod?
onnan indul, hogy az asszonynak adok 250-et akkor szerintem elmondtam
Ilyet eddig csak futózott gumitól láttam azt is elég rég (ma már nem csinálnak ilyeneket a futózottak, jobbak lettek), de ez eredetinek látszik, mondjuk semperit gumim nem sok volt, de ezt látva nem is lesz.
ez meg 2 éves kerékcsere szintén M5 haver szerint ezért bünti is járhatott volna Állítólag ilyenkor fel kell hívni valami izéket akik kijönnek körbebójázni az autót