Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kiló fű geci nagy fogás, megérte ezért a csomó rendőrnek, bíróságnak és majdani börtönnek munkát adni
kb 10x annyiba van az ügymenet mint amit a "drog" ér
buzik ezek.........

én ott helyben leönteném a drogot gázolajjal felgyújtanám, akinek köze van hozzá viperával eltördeném az összes ujját, homlokára meg mehet a billog hogy drogdíler
akinek ilyen billog van a fején kórházi ellátást nem kaphat többé, nem szavazhat, semmilyen szociális támogatást nem vehet igénybe stbstb
A zenekarral sem
neked nem is lesz.
Te is papíron leszel oltva,mint a 3,5 millióból a 3 millió
mi a baj az astrával? több mint 15 éve megvan aztán nekem semmi bajom
rohanjá meg tudtam, hogy a kerékharaszti antikba csepészed a marcsát
De az elosztóddal a saját parkolódban árusíttatod
Most kereshec új dílert, ha ki nem verik belőle, ki is az igazi házigazda
tudta, hogy te asztrát kaptál nem mer már melléd beülni bármikor felakadhat a szemed
Fasza,titta 911-es rajtaütés.

https://www.origo.hu/itthon/20...
Nem akarta hogy elvigyem: simán elment bringával, pedig a város másik végén van a rendelő.
Nem te vitted kocsival?
Nejem meg most jött haza az oltásból: az első adag Pfizert kapta meg, 5 hét múlva (május 28-án) kell menni a másodikért a háziorvoshoz. Én majd egy héttel később, június 3-án kapom a második Astrát, elvileg a bajai oltóponton, ahol anno voltam is.
megküldték az asszony vakcina igazolványát kb 2 másodperc és a qr kód alapján a neten meg lehet nézni hogy érvényes-e
azért nem szaroznak a háttérrel, simán megoldható hogy akkor engednek be bárhová ha előtte ellenőrzik
ami szopatás hogy bár ingyen van de ha pl változik a személyi igazolványod új kártya kell ami 3000ft
Motorozzatok mán.
Nem biztos hogy az a rossz döntés hogy hitelből megy nyaralni. Mert mi van ha abból megy? Visszafizeti és kész, cserébe van egy élménye az egész családnak.
Van ismerősöm aki mindent hitelből vesz, folyton azt fizeti, de jut a megélhetésre és van új tv hűtő mosogatógép autó minden.
2 nagy bölcsesség van
az egyiket szerintem mindenki ismeri: azért dolgozz hogy élj és nem azért élj hogy dolgozz
a másikkal sokan nem fognak egyet érteni, eleinte én sem tartottam jó gondoloatnak, de végül rájöttem tényleg így van
az a lényeg hogy az igényeinkhez mérten kell a fizetést(munkát) keresni
szóval nem az a megoldás hogy másodállás meg túlóra hanem ha sokat akarunk költeni olyan munkát kell keresni ami alapból jól fizez
pl ismerek olyat aki teli van pénzzel, még balatonon hajója is van aztán van benne évente pár napot mert ideje nincs se mmire sem a sok munka miatt
"belefásult a munkába élni sincs kedve." - ez is, meg az is, hogy lehetséges, hogy 20 éves korodban nagyon érdekel valami, ami 10-20 évvel később nem fog, hiába tehetnéd akkor már meg. Szóval kimarad az élmény az érdeklődési kör megváltozása miatt.
Nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy pénzt is keress és élvezd is az életet. Sokan akkor sem veszik meg az áhított dolgot, amikor megtehetnék, mert annyira a személyiségükben van a spórolás, a másik meg hitelből megy nyaralni is. Nehéz ügy.
nekem volt egy gyönyörű nagy, a guppikat neonhalakat meg pár kisebb egyéb jószágot elviselte, de már a lány sziámit is megtépte elég rendesen, nem is lett utódlás semmi sem
guppiból annyi ivadék volt hogy a számukat se tudtam, befőttesüvegekben nőtek a szekrény tetején mert ha az akváriumba születtek meg felzabálták őket mindig a nagyok
Betta Splendens? Persze hogy voltak, még szaporítani is sikerült őket.
sziámi gyilkos halaid voltak?
ez az élet rendje nem?
egy fasza csöves erősítőre mindig is vágytam, de ami jó is meg jól is néz ki meglehetősen drága, szóval maradtam a tranzisztoros aiwa mellett.....96 óta van meg egyedül a balansz potit kötöttem ki mert valamiért recsegős lett
De még nem kopogott a pénzel.
Mindig ez a duma "annyi szép hely van itthon is", ja de azért 40 év alatt körbe lehet érni.
Nekem a velem született és a később szerzett betegségeim tették tönkre az egész életemet. Gyerekünk sajnos nem lehetett, gazdagságra, jómódra soha nem vágytam.

Viszont egész életemben mindig volt valamilyen hobbim, amiben örömömet leltem, és a "fölös" pénzemet el bírtam rá baxni. Nem nagy dolgok, nem komoly színvonalon űzve, de valami mindig volt. Díszhaltenyésztés, Hifi-zés (elektroncsöves erősítők tervezése és készítése), fotózás, meg egy kis motorozás. Csavarogni mindig szerettem, de ezt leginkább az aktuális hobbihoz kötve (motor, fotó) műveltem / művelem.
Ja, mondtam neki. A múltkor adott a gyerekeinek 20-20 millát hogy most már csináljanak neki végre unokát, mondtam neki hogy én szívesen csinálok neki ennyiért. Sőt a meglévőket is hívhatja annak.