Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a passátoknak pedig pont nem rohad a kasztnija Mindene egy szar de a kasztni nem rohad
mondom hogy azok már inkább csak autó tároló helyek neten megnézed felhívod az embert elmondja hová ha tetszik megveszed ha nem nem veszed. De nem fox eltölteni vele egy fél délelőttöt mint régen
tudod nem egyedül élek. Hagy ne kelljen már felsorolni,hogy 2 autó egy csónak egy ház mibe kerül a benne velem élőkkel együtt
én úgy voltam hogy az asszonynak mondtam én 1x megyek el vele kocsit venni, ha nem talál magának valót kecskeméten akkor mehet amerre lát mert én utána leszarom az egészet
meg azt is mit vesz és mennyiért, nem érdekelnek a kocsik a mászkálást meg a stresszt utálom
amúgy még egy métert se mentem vele de szerintem nem is fogok
Nem erről van szó pipi. De te törekedj a minél nagyobb minél többre, mert ezt szeretnéd, ez éltet.
Nem vagyunk egyformák ami nagyon jó.
hát ez nézőpont kérdése Szerintem meg segítek nekik kifizetni az elmaradt számláikat Azt nem mondom, hogy szívesen várom Őket az albiba, mert ha a csekkeket sem bírták fizetni az albit sem fogják tudni
A kecsói kereskedésekben azért találni mászkálókat, pl. engem is. ......én amúgy ha tényleg venni akarok akkor először vasárnap a Bp.-i autópiacra megyek a nagykőrösire mert olyankor magánzók is kiviszik a gépeiket no meg elég sok kereskedés is van, még ha nem is ott veszem meg (a legutóbbit egy mellette lévő kereskedésben vettem), de támpontot ad az épp aktuális árakról.
Ez nem vállalkozó ,hanem egy csóringer senki ,aki az anyja pénzéből vett egy motort !
Melyik vállalkozó kukázik szeméttelepről roncsokat és kínlódik vele éveket ?
Melyik vállalkozó lakik az anyjánál ?
Melyik vállalkozó szűz 50 évesen ?
Ne legyél már te is hülye...
Kereskedőnél lévő volt alkalmazottam is ezt mondta, gyakorlatilag mielőtt valóban megjelenne a hirdetés (azért a feladás után kell egy kis idő miután a felületen is látható lesz) náluk már cseng a jelzés és ha érdekes a dolog akkor hívják azonnal, mondjuk mikor fillérekért tettem fel hulladékokat amitől szabadulni akartam üstöllést azokra tényleg még a megjelenés előtt jöttek a telefonok csak hát mivel csak adás-vételivel akartam eladni így pl. tavaly az ignácnál kb. a 30. vállalta be, hogy nem cégnévre hanem magánszemélyként vette meg, persze nem íratta át (fogalmam sincs mi volt a terve a friss műszakis autóval), de ez nem volt akkora gond mert így simán kivonták a forgalomból 2 hónap múlva.
Szerintem az autókereskedésekben lévő autók nagyrésze egyébként is fent van az interneten. Aztán mielőtt megvennéd úgy is meg kell nézned. Pl. én nem kezdenék el mászkálni a sorok között összekoszolva a szép susogós dzsoggingomat Be vannak állítva az autók 5 cm-re egymástól, a fasz akarna nézegetni 100 márkát és 100 féle állapotú autót, amikor 1-et keresek A hahun kínált autók háromnegyed része úgy is kereskedős Kiválasztom ami az elképzelés lebeszélem a nepperrel azt céltudatosan azt az autót megyek megnézni nem 300 másikat. Amikor még nem volt net tömött sorok voltak az autó kereskedésekbe őszintén te most hány nézelődővel futottál össze?
erre nem kell válaszolni tudom a választ Az autókereskedések mára inkább csak autó tároló és átvételi helyek. A piac az interneten van
haver passatot akart venni, 160 után feladta, ennek java részét meg sem nézte mert már képekről szarul nézett ki
de többszázezer elment csak arra hogy elment megnézni 50+ db megnézett
volt olyan ami teljesen hibáltlan sérülés és javítás mentesként volt hirdetve és az alja tele volt co-huzallal
gondolhatod milyen taknyolás ment ott ha még azt is lusták voltak lecsiszolni
Pont így voltam a lom rozsdaboglyával.Képen fehér volt.
a hahun van előfizetés és be tudod jelölni mi érdekel, és azonnal megkapod az értesítést
nem naponta 1x hanem azonnal
A netes dolog jó ha álmodozni szeretnék éppen, de megnézni és válogatni élőben lehet, pl. néztem a neten egy utolsó évjáratos C5-öt elfogadható áron, szerencsére pont egy kecsói kereskedésben volt így megnéztem élőben is..........hááát ott kiderült azért, hogy a képek nem nagyon adták vissza az igazi állapotot. .....no meg én szórakozásképp is szeretek nézelődni így örülök, hogy vannak még egyáltalán kereskedések.
annyira nem értek hozzá az ingóság nekem nem annyira pálya de aki nagyon benne van az előbb látja meg a hirdetést mint ahogy a netre kikerül.
Egy haver a fos lom 25 éves tojotáját felrakta a netre valamelyik oldalon keresztül. Még meg sem jelent a hirdetés kb. 5 perc múlva csörögtek, hogy megnéznék.
Csak ne IV-est,V-VI már valami,a IV a lejtmenet allja a népautónál.
Te úgy indítod a hónapod, hogy 450? ez a kiadás? Oszt mire? ennyibe kerül a tepsiben sütött pizza? Mert a lakásaid rezsijét biztosan kifizetteted a bérlőkkel, szóval az nem számít... a saját házad meg nem lehet ennyi, 3 főre.
plusz a gecik egyrészt átkúrnak, másrészt meg fotoshop meg hasonló ravaszságok vannak a képeken
meg lehet próbálni hátha épp a területi kupec épp bebaszott és csak délután kel fel, de nem sok esélyed van arra hogy egy remek vételt összehozz
ami 1 hete fent van az egyik se éri meg az árát
Kifosztod őket, ha áron alul vásárlod meg az ingatlanjukat....
Miért? Segítek nekik
Hahun messze nem látod úgy az autót, mint mikor ott állsz mellette egyébként csak körülnéztem, mi a stájsz, mert magunknak 15 éve csak újat vagy újszerűt veszünk, és "elmaradtam" a piacról Lányomnak kéne valami első autó, szaladgálni városban... benzines IV Golf vagy ilyesmi, amivel 3-4 évig elszaladgálhat.
Pardon: az első két Trabim, meg a legelső Skodám volt kivétel, azokat úgy vettem "háztól". Az első Trabi ment a bontóba 23 évesen (totális korrózió miatt), a másodikat kereskedésbe adtam el, a Skoda meg totálkárosként lett a bontósé.
én ettől cizelláltabban gondolkozom
Pedig azt is tudom,hogy pocsecsnak meg neked van igazad a faszt kell itt stresszelni
Neked az egész életfilozófiádat viszonylag egy rövid mondatban össze lehet foglalni
Tele has, üres zacsi Meg néha kimenni a dvcs partra, csak azért, hogy ne lábatlankodj otthon amikor az asszony nyírja a füvet
Mer' genya vagy.
na pont tőlük szoktam megvenni a lakást