Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lónak a f@szát: az angoloknál a durva brit mutáns tombolt (ott keletkezett), és a még a kínai vírushoz kifejlesztett, egyébként is lenézett AstraZeneca tömeges alkalmazásával gyakorlatilag náluk szinte vége a járványnak.
Téged nem zavar engem meg igen. Meg még nagyon sok itt élőt.
volt erről valahol vaalmelyik cikkben szó
Azt írták,hogy aki most oltakozott az majd szépen elveszti azt a képességét,hgoy a mutánsokkal megvívjon a szervezete
Ez is egyfajta fikciós vonal A legjobb ha semmit nem hiszek el amit írnak vagy mondanak sem én sem ők nem tudják az igazságot.
Ha 5 év múlva az eddig leoltottak nem változnak zombivá akkor esetleg el lehetne gondolkodni az oltáson, de addigra meg úgy is idejét múlt lesz akkor meg minek
Sajnos ezt már megszokhattad volna.
Én nem mondom a síkságon, egyenesen motorozókra, hogy idióták, amiért ide jönnek tobzódni a motorjukkal, a bükbe, mátrába.
Ott is van étterem, zabáljanak ott.
A kossuth téren Ott lehet tüntetni
Persze akinek van oltásigazolása
Pandémia ideje alatt nem is szabadna oltani, ott kezdődik a probléma.
Hol tobzódjanak, a Nagykörúton?
Sajnos van egy olyan érzésem hogy az összes idióta pesti itt fog tobzódni hétvégén a balatonparton.
Nyaralásra SEMMILYEN hitelt nem vennék fel.
Addig kell nyújtózni.......
Azért nem dolgzok, hogy a bank gazdagodon.
Ha a hitelt+ a kamatokat gond nélkül fizetni tudnám, akkor azt a pénzt össze is tudnám kuporgatni az áhított nyaralásra.
Max az első éven magyarországon kapcsolódnék ki.
Utána már a spórolt pénzből Dubai-oznék
Majd a 10-ből a maradék 6 is be fogja magát oltatni, ha be szeretne ülni egy kocsmába. Most már kifogás sincs: kínai oltóanyag sz@rásig, regisztrálod magad, és 2 héten belül garantáltan megkapod az első adagodat, utána meg pár napon belül az igazolást is. Utána már könyvtárba is mehetsz (bár ezt nem nézem ki belőled....). Ha ezek után sem vagy hajlandó (sem a köz, sem pedig az önző magánérdeked érdekében), akkor meg is érdemled. Szerintem EZ a húzása a kormánynak nagyon is méltányolható.

https://koronavirus.gov.hu/cik...
Szerintem bort életembe nem vettem boltba.
koviddal, vagy kovidban halt meg azt sem tudják mit beszéljenek
Gyakorlatilag azt vallotta be, amiről eddig ugye szó sem volt, hogy az is a kovid halálozási rátát erősítette, akinek parasztpuszta mocorgón a villamos levágta a lábát és a helyszínen elvérzett Nyilván erre az ijesztegetésre van szükség ahhoz, hogy a bogyó félék rohanjanak az oltópontra Az, hogy most már elkezdik diszkriminálni a nem beoltottakat az is ezt a célt szolgálja Mikor hamarosan elérjük a 4 millió leoltottat ,szépen lassan kezd majd az oltakozási hajlandóság alábbhagyni. Jönnek majd a durvább diszkriminálások is. Remélem multiba sem mehetünk be azt pártolom Talán jó hír a vendéglátósoknak, hogy nem sok padod kell leporolniuk holnap a teraszokra Bár szerintem ez kevésbé fogja őket vígasztalni
Teljesen igazad van !
Mindenhol írják...
40% oltott lesz nemsoká ,akik mehetnek bárhová ,de mi nem !
Ezzel van egy picike baj !
A 40%-ból 20% 70-90 éves kisnyugdíjas !
10 % társbetegséggel küzd kb (rák stb.) !
A maradék 10% meg nem igazán fogja eltartani a sok strandot ,éttermet ,szállodát...stb...stb
És még valami nagyon fontos !
3:30-tól nagyon figyelj mit mond Viki !
http://youtu.be/3iiqtiIsQSE
hol olvasod? Van valami megkülönböztetés?
Nem fog ennek örülni a vendéglátós. 10 emberből 4-et szolgálhat ki sosem áll majd talpra.
akkor neked büdös az össze pina
1.Életedben 2 muffot szagoltál...az egyik anyukádé volt mikor a világra hozott !
2. Beszélj a feleségeddel hogy mikor törli a seggét ,ne a puncija felé húzza a papírt !
3 Próbáld meg rávenni hogy fûrödjön meg néha az asszony ,akkor nem lesz szaga !
Ilyen egyszerű...
Azért mert még mindig nem ők vannak helyzetbe hozva.
próbáljon egy hazai nagy tőkés idegen országban multi bolthálózatot létrehozni
Úgy elzavarják a halál náthás faszára, hogy csak úgy nyekken
Mi persze számolatlanul, tárt karokkal fogadjuk Őket
Mi az, hogy fogadjuk? rögtön kapnak 20 mrd vissza nem térítendő támogatást, ingyen helyet a komplexumoknak meg 5 éves adókedvezményt Miért is? Pár száz munkahelyért cserébe Persze abból is egyre kevesebb kell, mert önkiszolgáló kasszák vannak már, meg ide is eljut lassan az árufigyelő szkennelő és árufeltöltő roboticázió oda se kell már annyi ember. Így én is szívesen vállalkoznék Én azt mondom,hogy azt amit a saját ország is elő tud állítani arra a szegmensre nem kell külföldi multi.
Vagy ugyanannyi tőlünk oda cserébe. Nos az élelmiszer az pont olyan itt a kárpát medence kibaszott kellős közepén. Nyíiván a banánt meg a narancsot nem a farmosi járásban fogják a gazdák előállítani de az angol penny market sem a tájm szkverről l szüreteli. Lenne itt minden ami élelmiszer nem feltétel kisebb választékban és mennyiségben. Jutna belőle bőven exporta is. Aztán lehetne ám itthon előállítani dohányt, cukrot, szőlőt, almát, sertés, marhahúst, tejet szarásig meg minden mást is. Ja,hogy az ágazatokat a rendszerváltáskor bagóért eladták Hát ennek a visszaállításáról kellene gondoskodni Miért van az,hogy a dohány, tej hús ami itt készül mind külföldi kezében van???? Van egyáltalán ilyen ország ahol ez így van Bassza már meg a jó kurva isten, hogy importálnunk kell az almát Beszarás nem Szabolcs máról sem szólt az elmúlt 100 évben, de néhány éve tűzifa lett az ültetvényekből A nagyságos mindenkori kormánynak ezen kellene törni a fejét nem azon,hogy az uniós alamizsnából mennyit tudjon kilopni a haveroknak Át kellene gondolni az úniós termelési qvótákat is. Középeurópa legnagyobb agráriumába autókat szerelünk össze NORMÁLIS?
A hitvány olasz meg francia borokat fillérekért leemelhetet az "IGÉNYES MULTIJAID" polcairól, azokat amit ott már nem issza meg a hajléktalan alkoholista sem. Mi meg a támogatás nélkül előállított kiváló történelmi hazai borfajtáinknak kínában találunk piacot, mert itthon az átlag polgár nem képes megfizetni De igazad van tapsikoljunk a külföldi multiknak mer az jó
Most olvastam hogy mi “oltatlanok” nem mehetünk itthon csomó helyre !
Úgy látszik nem kell a pénzünk az országnak ,ezért azt a 1,5 milliót kivisszük külföldre amit elnyaralunk évente !
Ott beülhetek bárhová...
Ugyanakkor nagyon komoly jogi következményei lesznek ennek a döntésnek úgy gondolom !
Sok per lesz a közeljövőben e miatt.....
Nagyszerű !
Aztán mikor itt lesz a háromszor virulánsabb Indiai mutáns ,nem tudnak titeket beoltani ellene....ha lesz oltás
De azt a hat hónapot simán kibírjátok karanténban
Tessék, itt van az utolsó, de már be nem fejezett végfokom: csak csöveket kell bele dugdosni (2*4 db EL84 = 2*20 w), pár kondit beforrasztani, meg rákötni a trafókat, és elvileg működnie kell.

Akár szabadalmaztatni is lehetne, mert teljesen eltér a kapcsolástechnikája bármitől amit eddig gyártottak. Számítógépes szimulációval, illetve megépítés utáni műszeres beméréssel maga a tökély, de túl sok pénzbe fájt volna legyártatni a két darab kimenőtrafót hozzá.
Én is csöveztem, de sokkal korábban. 89-ben építettem az első Phono-t, SRPP Anzai, majd később EL 34-el véget. Aztán mikor elkezdtem boltozni ezekkel, építés kikopott, de sok csőfülű idiótát megismertem Miután kezembe kerültek Mark Levinsonok meg Musical Fidelity-k, el is hagytam a csőmániát.
lassan 50 vagyok a szemem már nem az igazi, de a hallás és a szaglás még most is kitűnő
mondjuk a hallásom az átlgtól sokkal jobb volt, a szaglásom meg fenomenális
megszagolok egy muffot este és megmondom hogy csirkét vagy disznót evett, az hogy volt hagyma a szendvicsen vagy nem az nem is lehet kérdés
amúgy szörnyen sokat szenvedek a túl jó szaglásom miatt, mielőtt valaki azt gondolná ez milyen jó dolog