Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Opel Mantrám sose volt!
Ez azért üditö a többi mantrája közt
Gazdagság?Neked minek?A saját pénzedbe fogsz beledögleni.Egész életedbe harácsolod a pénzt,élvezni meg nem fogod mert igénytelen szarrágó vagy.
Pedig pont a te igény szinted a kecó
Na, akkor elertem a célom
asszem az a szomszédé csak nem jó helyen van a kerítés vagy valami ilyesmit mondtak de ez sem érdekelt csak menni akartam már onnan mer fura egy környék az kevés fehér emberrel
Pedig nekedvalo, van medence, belebaszod a ladikot es nem kell pecazni menni csak ocsmanyul lereszegedni.
ja a környezetemben mindenki jobban él Vagy én vagyok a csóró vagy túl gazdag környékre vettem a házat

Például ezért az ingatlanért ti mennyit adnátok Szerintem egy guriga taknyot sem
én most kerestem vele 3 mikulást pedig 3-szor jártam benne amikor megvettem, amikor kitakarítattam a cigányokkal meg amikor megmutattam az ingatlanosnak
Bár mondtam is neki úgy intézze,hogy ide már nekem lehetőleg ne kelljen többet jönnöm
Jah, es nincs olyan cuccom ami android auto, a rozsdaboglyaban egy 7" os 2 DIN 15 rugos kinai herkentyu van, a tobbiben meg telefontarto, a motoron direkt nem hasznalok telefont.
Bar most egy freedconn Tcom-sc-t probalgatok sisakban.
Mondjuk hogy 70-80 ig jo, talan 100 ig hallom oszt csá.
THX, bar a sygic et kihagytam, meg huzza a wayteq, de mar kifele all a szenaja, valszeg beprobalom az android kinai fos gps-t, csak most hirtelen sok fizetnivalo lett.
nem számolok tsanyi a nyugdíjjal és épeszű ember ilyenekre már nem áhítozik 65-70 évesen már nem nagyon élünk manapság. én egész eddig arra gyűjtögettem meg próbálom úgy koordinálni a befektetéseimet, hogy munka nélkül is jól éljek amikor már nem lesz kedvem csinálni semmit vagy már nem leszek rá képes
Az asszonynak az volt a kérése miután lejárt a 3 éves gyes gyed vagy mi a tököm, hogy valamelyik cégbe jelentsem be Bejelentettem nem oszt nem szoroz pénzt abból sosem látunk De legalább meg van nyugodva,hogy fizetve van utána
Zoli! Az android auto-n mától már nem csak a Google térképek és a Waze megy, hanem a teljesen offline Sygic navigáció is. Gondoltam hátha érdekel, ez megy mobilnet / térerő nélkül is.
Mitbaszfel, te vagy a kornyek lölöje.
Csak nagy vonalakban
azt nem tudom Mindenestre felbaszott. pedig semmi luxusra nem költünk ennyi a matek
Na ez meg a km-óra számláló a francia tojotába. 4 hónapja hoztam ki ez több mint 2 ezer km-er / hónap azt ebben az évben nem nagyon voltam még sehol ettől sokkal többet szoktam futni. Ez mennyi is lehet csak az én autóm kirándulni az asszonyéval járunk 7 literes fogysztással kb. 150 liter mennyi most a gázolaj faszom tudja biztos van vagy 430-440 akkor ez 65 ezer csak az én autó az asszonyébba belemegy havonta 2 tank az is kb. 30 ezer nem tudom pontosan mert leszarom Most ha számolgatom qrvára messze vagyok már a 450-től azt kb. saccra mondtam de ha kiszámolom baromira nem takarja. Akkor még a munkásszállós több napos kirándulások benne sincsenek az minimum 2 kila azt vagyunk egy párszor egy évben. Ellenben millós tengerparti nyaralásokra nem járunk Az a kekkeké
Tuti engedelyezik az EMA-ban.Meg majusban.
http://youtu.be/8ZhxwJuxuBY
na hátha így jó mija fasz van ezzel a szkennel
Te komolyan veszed, hogy érdekli?
biztos sok rajta az összeg akkor lefényképezem csak neked mamlasz
De lemegyek a kocsiba a fényképező gépért mert ennyi kiadásból nem fussa egy fényképezős lapostelóra sem
most a csekk szelvényeket mi a qrva annyáé nem linkelte be?
oké bazmeg. Fűtés30916 ft, világítás 18959, víz 6306 ft szemétszállítás kb. 2ezer forint ekzakt módon ezeket tudom bemutatni, mert a rohadt netet átutalással kell fizetnem mióta átbasztak azt átírták én meg lusta vagyok bemenni visszacsekkesíteni de a 2 telefon a tv és internet ebben a hónapban 26 678 ft-volt ez ingadozik kb. 25 és 30 ezer ft. között. horgászegyesületi tagdíjam havi 10 ezer ft, mivel helyet is bérelnem kell, a tiszatavi csónakom téli nyári tárolása átlag 28300 ft ft/hó. lakásbiztosítás 5 ezer, a többi a 2 autó fenntartása tankolásostól adóstól biztosításostól szervizezstől mindenestől. Tsanyi felhívta a figyelmemet a bejelenetésre is. Azt nem is számoltam hozzá az asszony be van jelentve min. bérre az is egy 100-as de ez már a 450-ene felül van apróságokkal meg nem foglalkozunk.
remélem kimerítő a válasz. Aztán heti egy szombaton elmegyünk a legegyszerűbb helyre mint strand 20-25 ezer/ alkalom ebből 4 vagy 5 van egy hónapban attól függ hány hetes a hónap, magamra még mindg egy fillért nem költöttem. Ha lennének nyitva kibaszott étteremek 50 -00 elqrok egy hónapban na azt pl magamra költöm mert zabálni szeretek. Ha jön a horgászos szezon oda meg a világ összes pénze is kevés , úgy hogy nyugodj meg akár milyen szarul és igénytelenül élünk hasitasival meg dzsoggingban van kiadás erre a sanyarú életre is
Sajna kamionnál régebben némely gyári is elengedte, de manapság már a futózottak sem és vicces módon a kínaiak defekteznek a legkevésbé, hamarabb kopik, hamarabb lesz szálszakadás, de durranni nem szoktak némely nevesebbel ellentétben.
Akkor az tisztességes mert ha otthagy és nyugdíjas lesz legalább a minimált megkaphatja.