Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

abszolút nem Mivel az én erdőm onnan légvonalba legalább 50 km-er
A környékre meg nem megyek többet ha csak nem lesz megint ott valami jó vétel
neked nem mindegy? úgy sincs pénzed étteremre
Mondjuk a teraszon elücsöröghetsz ingyen amíg a pincér el nem küld a faszba
hát én nem Amikor 2014-ben 2,5 millerért adták az 55-ös panelokat most megyek egyet nézni nem tudom tudom-e 10-re alkudni
Mind egy ez a vonat elment ha akkor bevásárolok a faxom se fájna már. Mindegy. Hozzákezdtem egy ideje Jobb később mint soha. A pénznek nincs értéke át kell váltani ingatlanba
Te akkor is csak egy kefirt és két kiflit fogsz enni 2napig,mert szarrágó vagy. Mindamellet az anyagihelyzetemről semmit nem tudsz,azt meg hogy 70 évesen hogy fogok élni pláne nem tudhatod.
vasak nem voltak azt elhordta előtte a gazda ez konkréttan szemét és sitt volt.
Mobilok. Van terepjáró autó nagy utánfutó és sok dolgos kéz. Jó munkát végeztek megtartom Őket
Vettem egy nagy 200 négyzetméteres házat is cegléden hasonló kvalitásokkal kelleni fognak . Meg úgy sejtem a jövőben lesz rájuk szükségem több helyszínen is
ez nem szarrágóság Inkább céltudatosság Egyszerűen nem akarok arra a sorsa jutni ami rád vár hogy 70 évesen még a tűzoltólaktanyába kezled a telefont alamizsnáért, hogy enni is tudjál eljársz a haverhoz feketén festéket szórni a boldog nyugdíjas évek helyett A nagy többségre ez vár én köszönöm szépen szeretnék ebből kimaradni. Szeretnék abból jól élni, amit te keresel meg nekem az albérletért cserébe. egész életemben ezért hajtottam és gürcöltem és rakosgattam. Kergettem én már eleget a pénzt Látom, hogy élnek a kisnyugdíjasok, hogy vagy esznek vagy kiváltják a gyógyszert. Azt is látom, hogy élnek azok a nyugdíjasok akiktől raktárakat, üzlethelységeket bérlek. Elég szignifikáns a különbség. Szeretnék ehhez az oldalhoz tatozni ha eljön az idő És ezt mind úgy tehetem meg, hogy nem nélkülözünk semmiben Mindenünk meg van amire szükségünk van ház, kocsi, nyaraló, motorcsónak, ingatlan befektetések mi a f.szomat akarjak még lehet ezért szarrágozni a másikat akkor én meg csóringerezzelek Pont leszarlak
Azt mondja ez az idióta rusvai hogy nem veszélyesebb az étterem teraszán ülni mint a szabadba sportolni.
Akkor mi a náthás faszér nem lehetett eddig?
gondolhatod
hát ezen a pözsótojotán is látszik már az idő vas foga 4 hónapja nálam van kezdem belakni Múltkor ültek be mellém, úgy hogy a darabos szemetek ki vannak nagyából dobálva belőle A kosz nincs kiszedve az időigényes Most elég tisztának tűnik kívűlről is jött tegnap egy felhőszakadás az lemosta 4 hónap után
Lehet behordták az erdőbe a szemetedet. Gondolom téged nem zavar mert legalább olcsó volt.
kizárólag Másról én nem tudok
Nem, de kellett vele dolgozni, egy öregé volt. Falak ki, új burkolatok, új villany, új konyha, új külső nyílászárók... de akkoriban még felújítani is olcsóbb volt, mint ma. Viszont király helyen, az Allee melletti utcában...
Remelem szemetet nem vettél vele
Azért remélem, mielőtt kiadtad a cigóknak a melót, legalább átválogattad a cuccot - hát ha van közte valami, ami még jó lesz otthon

2014-ben 12-ért vett budai lakást most adtuk el 42-ért... egy állat vagyok, hogy nem vettem akkor kettőt dehát a zsidókon kívül kijafax tudta ezt, hogy így felugrik...
Kezdő vagy
Nálunk a cigók ingyen kitakarították öreganyám portáját
Volt ott minden 1 köbméteres lyukas hto tartály félig elrohadt 2 hektós hordók csomó szar drótkerítés
Egy olyan régi kézi prés ami már gyerek koromban se forgott mert ràrohadt a fej
Meg egy nagy rakás mindenféle limlom
Épp nézegettük apámmal hogy ez lesz 10 forduló javát a futóval mire elmegy minden
A prést fel se bírtuk volna tenni ketten
Aztán jöttek a dugók hogy érdekelné őket a ház
Én már akkor láttam hogy ezek Vasas cigók de végighallgattuk a sok oltást
Azt mondja rendet kellene rakni mert hívják az értékbecslőt meg a fényképészt és jól nézzen ki
Mondtuk nekik nekünk ez így is kurva jó de ha nektek nem tetszik tegyétek rendbe
Elpucoltak mindent, még fel is gereblyéztek
Aztán hívnak hogy jön a becslő mehetünk, de vigyünk pénzt mert a fotósra nincs pénzük
Mondtam nekik nekünk fotós se kell ha nektek kell fizessétek
Na azóta nem jelentkeztek
Nem tudom mennyire lett nekik plusszos a Vasas buli, mert a orésért valami párezret mondtak a méh-ben a tartályt szét kellett volna vágni mert egyben nem veszik meg stb stb
Szerintem lett volna 5 ezer haszon meg 2 nap munka mire elhordjuk
Pedig pont ez a szarrágóság, nem kell óvatosan fogalmazni.
Jó környék lehet.
A Toyotát is akkor takaríttatta ki, amikor eladta, addig a mocsokban élt benne.... ez sem lehetett másképp
Mit nevezel haszonnak? Ha csak a pénzügyi hasznot, akkor tényleg nagyon szegény vagy
Ezt a szarrágót azért óvatosabban fogalmaznám Maradjunk inkább annyiban, hogy sosem szerettem olyan dolgokra költeni ami nem hoz hasznot. A motorozás az egy ilyen dolog, mint ahogy a csónakázgatás a horgászás meg a nyaralgatás is Valamit pedig muszáj ezekre is költeni, legalább a látszatát fenntartani annak, hogy nekem is vannak emberi tulajdonságaim
sokkal szebb sem azért combig érő ganéban nem lehet vevőjelőlteknek mutogatni
Jobb nem lett.
hát ez már azért egy leheletnyivel túlmegy még az én jóízlésem határán is
100 asért akarták kitakarítani a cigányok le akartam cigánykodni 70 ezerre aztán 80-van lett a vége
15 m3 ganét hordtak el ki tudja hová na mindegy nekem megérte, ha rám maradt volna még most is ott lapátolgatnám a szart fekete bőszájú nejlonzsákba. ha jól illesztetem a maszterba plafonig pont befért volna Lettek képek a kiganézás után is le is töltöm nagy képben úgysem láttam még
Ahogy visszanézem a fotókat asszem ez a 80 ezres befektetésem dobott rajta vagy másfél millát
Persze hogy nem, mert az manta volt
Mé, nem ott lakik? Pedig minden.igényét kielégit