Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi probléma, tegyék kötelezővé és vállalják a felelősséget a kotyvalékért amit beadnak. Aztán lesz 80%.
Nem is egy rossz lába van
kettő
Te még a halat se tudod megfojtani,max piába áztatni.
Szeptember közepe vége a tippem.
Nekem ez annyira megfelel, hogy eszembe nem jutna váltani - egyébként Kalocsán a Tarr ennél jóval drágábban szolgáltat, de hasonló sebességgel mint az Invitel (most már Digi).
Programokat, filmeket nem töltök le, nem torrentezek, a melóhoz (a céges VPN szerverre csatlakozva), illetve a sima netezéshez / böngészéshez untig elég.
Egyszer húznád ki szerintem.
nekünk 5500 csak a net
az ezres tarr meg 8 körül van
digitv meg 3600
Go baz+, Go!
most itt valamit be kell ütni vagy regisztrálni kell vagy mit kell csinálni, megnyitottam de ez nem mért itt meg semmit
Tavaly előtt voltunk először ott, tavaly is mentünk volna, de addigra már beütött a szar.
mondjuk az szégyen, hogy magyarországon nincs egy ilyen hely. Persze biodóm, meg zeneháza van a városligetben meg 100mrd-os művészeti múzeum az 56 osok terén, de a vidámparkot nem tudták újraéleszteni és korszerűsíteni, mint ahogy a saját lábán megálló fővárosi planetáriumot sem kőbányán. A városliget ajtós úti végén lett egy hoki játszótér amit tavaly előtt európa legnagyobb és legkorszerűbb játszóterének aposztrfáltak Komolyan mondom szégyellek róla ide feltenni képeket Örülök én a millenáris füvészkertnek is jobban néz ki mint a kereskedelmi minisztérium szocreál kockaépülete ami ott volt, de a sétálgatáson kívül ott sem lehet semmit csinálni legfeljebb bemenni a mammutba na mindegy is lehet kisgyerekesként másként gondolkozom mint az átlag de most ezt én úgy gondolom játszótér helyett egy vidámparkra futhatta volna legalább a fővárosban
Nálunk "középszar" sebességű kábeltévés net van (Digi / Invitel), elvileg 100/8 Mbites sebességű, de ezt mindig tudja is. Cserébe nagyon olcsó: 4.900,- forintot fizetek érte havonta 98 csatornás (fele HD) kábeltévével és vezetékes telefonnal együtt - határozatlan időre, már rég lejárt a hűség évekkel ezelőtt.. Kalocsának ezen a részén még nem elérhető optikai szolgáltatás - a Tarr-nál sem.
én még mindig azt mondom a vírus mindenképp el fogna tűnni
vagy így vagy úgy de jelentéktelen lesz, ha az emberiség többségének ehhez ki kell halni akkor kihal
azon még agyalok ez kinek és miért jó hogy ez nem így történik, mert ugye a globális háttérhatalomnak kb tökmindegy hogy 50 millió emberen uralkodik vagy 8 milliárdon, hiszen mindenkin uralkodik
- A tömeges oltás fogja eltüntetni a járványt (min 80% - nyájimmunitás).
- Valahogyan (kedvezményekkel és tiltásokkal) rá kell bírni a birka népet, hogy ebben közre is működjenek. A lehetséges legrövidebb idő alatt.

- (a hozzám hasonló beszari barmok már tavaly decemberben, önszántukból regisztráltak a vakcinára, nem kell és nem is kellett őket győzködni semmilyen módon).
Akkor mehet gödöllön az Illés bácsi cukrászdájában ott úgy is nagy volt a higénia
http://youtu.be/5VDY69_x_80
aha itt mit üssek be, hogy megnézzem ezt?
na akkor elmondom ez miért hülyeség. Azért mert megnyitnak most néhány vendéglátó helyet semmi nem fog változni a járvány terjedésével kapcsolatban A maszk eddig sem védett meg senkit a távolságot meg egyébként sem lehetett betartani, fertőtleníteni meg az első hullám óta nagyjából elfelejtett mindenki, mert aki nagyon kenegette magát kiszárította azt szétbaszta a kezét A vírus eddig sem a vendéglátósok miatt terjedt, hisz fél éve zárva vannak mégis ha másként nem is de kommunikációs szinten elöntött a szar. Elemző alanti videójában a főni qvázi bevalotta, hogy a napi halálozás nem kovidos halálozás, hanem az összes halálozás tehát köszönő viszonyban sincs a valósághoz a járványhoz képest. A napi fertőzöttek száma meg mindig is kamu volt, bár erről még nem vallottak színt. Az egész ijesztegetés semmi másra nem összpontosul, csak arra,hogy az ilyen beszari barmok mint te is hanyat homlok, sovány malac vágtában rohanjanak az oltópontra oltakozni már mindegy is mivel akár akkumlátor savval is, csak pörögjenek a számok amiről egyébként szintén azt hazudnak amit akarnak
a (nálunk elérhető) leggyorsabb kábeles, és a vásárolható leglassabb optikai net között van egy kis különbség
ráadásul a gyorsabb olcsóbb egy ezressel
jót tett ez a tarr kft hogy idehúzta a kábelét, egyből olcsóbb lett a tékom
Te őt fogod megkapni:
A Family park első osztályú gyerkőcöknek !
Mi is járunk oda a családommal minden évben !
Van külföldön rengeteg kalandpark és minden ami itt !
Ha nem kell a pénzünk itthon ,hát akkor kivisszük külföldre !
De abban igazad van hogy ezt a hibát gyorsan be fogják látni ,majd mikor üresek lesznek a strandok ,éttermek meg a szállodák
Nekem tökéletes lesz így is
A Zoli legalább elvhű, és beoltatta magát. Ugyan nem Mao Ce-tunggal, hanem csak Leninnel, de a szándék mindenképpen méltánylandó.
jó ágicát azt nem bántanám Annak csak a 2 fülét fognám meg
valakivel keversz Zoltánunk szorongatja a lábát térdre bukva előtte. Én mind megfojtanám 1 kanál vízbe
amúgy szerintem értelmetlen most a nyitás, hiszen aki moziba megy meg étterembe annak jelentős többsége nincs és nem is lehetne még oltva
elő lehet szedni villám perc alatt a vírus előtti adóbevallásokat, és erre kiegészíteni az éttermek jelenlegi jövedelmét így minden a régi lenne
vagy
be se kellett volna zárni......
de az biztos ha most nyit minden újból csinálnak egy káoszt
ezzel nem tudnak térdre kényszeríteni meg még egy jó pár millió embert sem fognak tudni. Ezzel az intézkedéssel még kb. be fognak tudni állítani kb. szerintem hasraütésre egy + fél millió embert a sorba aztán el fog fogyni a kraft. Akkor jön az,hogy minden happy mehet mindenki oda ahová akar hiszen pompássak a számok
Bár szerintem jönnek a 4-5-6-7-8-9-10 hullámok oszt mindegy nektek is