Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont ugyan úgy mint ahogy neked sem
én nem rívok meg ezt is leszarom. De nem előnyöket nem kapunk hanem negatívan diszkriminálnak minket egy olyan dolog miatt amiről nekik sincs halovány fogalmuk sem
neked nem lehet 100 ismerősöd szerintem legalább is nem gondolnám,hogy ebben az országban veled ennyien hajlandóak lennének szóba állni
ennyi kísérleti nyulat eddig még egy felfedezéshez sem alkalmaztak nem vagyok az a sétálós mert autóval járok mindenhová mint az emberek jelentős többsége, ettől függetlenül még is találkozok sok emberrel. Nem tudok olyanról aki elkapta volna ezt a vírust,hogy nagyon megviselte volna. Sok beszari veled együtt hanyat homlok rohan oltakozni mert az jó. Mert merkeli prof úr meg a másik alkesz barátja,meg a magas kopasz mentős szóvivő a petyával együtt azt harsogja,hogy ez köll a parasztnak
Aztán vannak náluknál lehet nagyobb szaktekintélyek, bár bárki bármit mondhat személy szerint én egyiknek sem ismerem a pedigréjét minden esetre vannak olyan ellenv élyemények is,hogy pont a vírus kellős közepén nem szabad oltakozni mert attól lesz gebasz. Aztán van olyan vélemény is, hogy pont ettől alakul ki a vírusmutáció ami az alapoltással egyébként sem kivédhető és már a mutációk ezen oknál fogva a saját szervezet számára leküzdhetetlen akadályt jelent. Én nem értek se ehhez se ahhoz ezért nem érdekel egyik vélemény sem. Lehet,hgoy ti teszitek jól,hogy oltakoztok, lehet, hgoy éppen miattatok mutálódik napi szinten egyre durvább formát és méreteket öltve. Minden esetre ha én nem oltatom le magam abból még nem lehet baj mert ha az első verzió igaz akkor hiába nem oltatom le magam akkor már legfeljebb a hitetlenek körében fog terjedni a vírus akkor mi meg ugye úgy is megérdemeljük ti meg nyugodtan végignézhetitek a tetkóban a vállatokban a mi haláltusánkat. ha meg a 2-ik verzi igaz akkor meg mi tettük még is jó,hogy nem oltakoztunk Akkor így is meg úgy is az oltást elutasítóknak van igaza nem?
vagy majd osztogatnak édesburgonyát a választásokon eddig még elég jól bevált
zotyám általában minden ember szarik az egészségére. Te nem szarsz? 170 centi létedre akkora vagy mint a víziló A kovidnak téged esélye sem lesz elvinni hamarébb elvisz a szív és érrendszer. Magas vérnyomás Elzsírosodott erek. koleszterin. Nem, abból áll az egészség, hogy egy kamuvírusra felveszel 1 oltást ha megéred akkor 2-őt.
Az egészségért tenni kell(kellene) nem is keveset. Mondjuk a fostalicska trómfot egy bringára cserélni sokat javítana a vérnyomásodon ha az jó akkor kb. minden jó
Kár itt egészségről papolni bármelyikünknek is. Most toltam 1 tábla csokit nálam nem szokatlan ez este 11 körül sem lehet ez sem egészséges de pont leszarom mert ugyanúgy nem fáj mint neked sem a dupla túlsúly. tehát ha nem fáj nem is teszünk ellene semmit még ha tudjuk is,hogy ez nem jó ez emberi tulajdonság
laca eltűnt mint az aranyóra mondjuk te amúgy sem látnád
Szerintem felvette a vakcinát másnapra oda lett a mellékhatásaitól rip
nem ismertek a mellékhatások
Egy haverom a postán dolgozott a 80-90-es években. Volt egy kollégája az volt a beceneve, hogy fradi jani. Nyilván a becenévből kiderül, hogy egy fanatikus szurkolóról van szó. Egyszer a műszak végén kb. összeesett nagyon rosszul lett. Felszökött a láza vagy 40 fok körül hirtelen csak hálni járt belé a lélek beszélni alig tudott bárgyú tekintetbe váltott át a fizimiskája. - Janikám mit hozzunk mi történt szaladtak oda segíteni a kollégák, vittek neki pohár vizet hideg vizes borogatást közben valaki a mentőket is kihívta Hívjátok ide a Pityut mondta alig érthetően. tudni kell, hogy volt egy kisebb tábor a postásokon belül aki újpest szurkoló volt, ez a pityu nevű postás volt a vezéralak. Szolnak a pityunak a rovatolóba szalad az is kifelé mi van a janival - janikám janikám mi történt mi baj janika ül az ajtófélfának nekitámasztva néhány kollégája tartja , hogy előre ne bukjon az ültő helyzetében. Azt mondja elcsukló hangon tagoltan. -te pityu szeeereeetneeeééék hozátok átigazolni ééértteeed? Át akarok hozzátok igazolni érted? lila majom akarok lenni egy kibaszott dózsás érted -igazolj át MOST
- de janikám ekkora a baj úr isten Fradista létedre át akarsz hozzánk igazolni csak a láz, biztosan csak a láz beszél belőled
- Neeeemmm át akarok hozzátok igazolni érted?
- de jani miért akarsz hozzánk most azonnal átigazolni?
- Te pityu Én most mindjárt itt megdöglök Ha meg kell dögölni hát meg kell de akkor legalább a rohadt dózsások közül dögöljön meg valaki ne közülünk
Hát pedig így van. Két hete elvitte a mentő a szomszédomat, akkor tudtam meg hogy koronás, bőven 70 felett. Na mondom meg lesz az első. Hát, a héten már kint ült és törte a diót.
nekem pl. konkrétan az oltással Azért mert a szomszédnak megfájdult a feje miért én vegyek be aszpirint?
Ez tudjuk hogy hazugság. Vagy a másik lehetőség hogy magadon kívül egyetlen ismerősöd sincs.
Nekem se.
mivel igazolod az ellenkezőjét
Pl. a cigarettáról is azt mondták, hogy káros több mint 30 évig szívtam nyugodtan kijelenthetem, aki ezt a maszlagot elhiszi azt sikerült átbaszni
Ráadásul még neki sem sikerült.....
ezt kb. olyan szinten nyilatkozod, mintha te lennél az egyik fejlesztő Szerintem halvány lila fingod sincs miket fecsegsz itt össze-vissza biztos nem az 5-ikse biológiaórán rádragadt tudásodat szedted egy csokorba Azt harsogod amit el akarnak hitetni veled egy fülbemászó dallam nekem is sokáig a fülembe marad, de a bemagoltatott hülyeség nem
Én szerintem max 20at
Te nagyon debil vagy. Még mindig... nem hiszem el hogy egyetlen ismerősöd sem halt bele még.
Hmmmm érdekes álláspont. Majd akkor én is igy fogok hozzáállni....
Esni nem fog, csak fölöttébb hűvös lesz reggel. 10 foknál is kevesebb......
Ez csak nézőpont kérdése. Ha akarod az előnyöket, oltasd be magad. Ha nem akarod beoltatni magad, ne sírj. Vagy kapd el a vírust, vagy ha elkaptad, bizonyítsd hogy átestél rajta.
hát most elmorzsoltam egy könnycseppet
Az ingatlanosnak mondtam délután vegye le a pofája elől azt a szart mert így nem tudom beazonosítani, hjogy volt-e már dolgunk egymással vagy sem
Azt mondja,hogy elkapta nem rég. kb. 1 hetet láza volt meg szarul is érezte magát Mondtam is neki ezért kár volt bedönteni az egész világgazdaságot én minden évben legalább 2-szer érzem magam ilyen hitványul az inflútól, még sem csinálnak belőle világ szinten ekkora hisztit.
Azért a gyerek egy fogyó nemzet esetén támohatando mindenhol. Mig egy kemikáliával kisérletezés legyen már önkéntes.
Szerinted. Aztán mégis.
Ennyi erővel én is hisztizhetnék hogy akarom a nagycsaládos kedvezményt kocsira pedig nincs gyerekem, vagy a csokot pedig nincs gyerekem... milyen dolog az hogy a gyerek miatt előnyhöz juthatnak mások!!!