Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tiétek már az újabb, 100 lovas, nem? (Az enyém még a 109 LE-s volt) Olyan van a cégnél pesten, a srácok azzal eljárnak 6,5-7,0 literrel, rűadásul baszott jó navi és kétzónás automata klíma van benne.
ez igaz, de ha épp zalaegerszegen kapunk defektet vasárnap délután 7 kor akkor baszhatom a telefont
A Clio elől hasonlóan kényelmesre beállítható (igaz, akkor mögém nem ül be senki, meg nem ebben fogom hazahozni a lapra szerelt gardróbot a Jysk-ből), de hasonló tempó mellett computer szerint és rátankolással is 5,4 litert kér 100 km-re, ráadásul csöndesebb belül a kaszni, és határozottan jobb vezetni mint a Ceed-et. Nem kis részben a vezetéstámogató cuccoknak, meg a nyomatékos kis turbómotornak.
Neked nagyon becsípődött ez a fogyasztásmérés IS.
Van telefon a vilagon,amugy az idejet se tudom mikor kaptam defektet.
az útközben nem lenne jó
Nem fer el a garazsban?
szerintem egy benzines nagykasztnis autótól nem sok én átlagosnak mondanám
Van egy haver 1,8 benzin passzátjával, na az tudna mesélni mi az a fogyasztás
Bár asszem megszabadult már tőle
Jobbara palya,szerintem lassan 300e lesz benne.Most inkabb varos.
Szoval jo nagy merites.
a faxom akarna élni 96 éves koráig még a végén megérném, hogy a momentum nyeri a választás
Hiányozna a halálnak. 70-75 év azt eldobjuk szépen a kanalat Ki egy kicsit előbb ki egy kicsit később
Nekem a cumputer szerint 7,8 volt a fulltotál átlagom a nálam töltött két és fél év alatt, de a computer lefelé csalt vagy 3 decit: inkább kerek 8 liternek mondanám. Ráadásul városban alig jártam vele, autópályán csak Erdélyben, szóval 90%-ban sima országúton, jellemzően 110-120 körüli (valós) tempóval gyötörve. Én meglepően soknak találtam ezt a fogyasztást.
7,5 megetetek az asszony 1.3-as auriszával is
De ő is. Ő azért mert a városba megy vele én azért mert az autópályán
a verso 7,5-8,5 között eszeget
tudnék tenni bele gázt egész olcsón de akkor ismét nem lehet hová tenni a pótkereket
Kívánom, hogy sikerüljön!
üzemanyag fogyasztást, co kibocsájtást nem néztél a vásárlás előtt?
A 7,1 nem veszes.
Hasonlóan jártam én is 3 éve: a Yarist kihíztam, és egy 10 év körüli Suzuki Swift vagy SX-4 lett volna az elképzelés. Kereskedésekben párat végignézve, végig ülve pillanatok alatt kiderült, hogy mindegyik vagy kicsi és szűk (2010 előtti Swift) vagy nem annyira kicsi, de legalább rohadtul kényelmetlen (SX-4 első generációja): pedálok túl közel, kormány jó messze, és nem kihúzhatós, ülés kurva kényelmetlen rövid távon is. Semmivel sem voltak kényelmesebbek számomra, mint a Yaris, ráadásul félelmetesen túl voltak árazva (10-12 éves kisautók, bőven 1,5 milla fölött, nulla extrával).

Kb. csak kíváncsiságból ültem bele egy ott álló Focus 2-be, és láss csodát: mennyei kényelemmel be lehetett rendezkedni a kormány mögött. A konkrét kocsi xar volt, de ezután kezdtem el azt a méret kategóriát próbálgatni, és lett végül jó áron a Ceed kombi - amiről megvásárlás után hamar kiderült, hogy feleslegesen nagy kettőnknek, és két pofára zabálja a benyát.
Mikor még a BNV mellett volt akkor kezdtem kijárni, évekig minden hétvégén kimentem nézelődni, mászkálni néha venni, de többször eladni jó nagy buktával.
hát egész életemben a minél többre törekedtem valahogy így nevelődtem
aztán ilyenkor meg fáj egy kicsit ha valami elakadt, mert a szokások rabja vagyok
nem akarok én már semmire sem törekedni csak a maradék 50 évemet munka nélkül, gazdagságban eltölteni
én ott nem jártam vagy 30 éve, nem is hiányzik
mi kecskeméti piacra jártunk hekket enni, mindig meg akarták venni az ezerkettest
nem zotyának írodott
de baz a nagykőrösi úti autópiac az egy életforma Egy legenda Oda csak szórakozásból járnak fel az emberek Egy időben mi is jártunk sült hurkát kolbászt enni
nekünk annyiból volt jó hogy igazándiból nem tudtuk mit akarunk
az volt a lényeg ha az asszony vezet beférjek mögé, kényelmesen könnyedén ki-be tudjak ülni
aztán teszteltük a zafirát, merivát, meg a verso,
a meriva elég kicsi, de a zafira sem volt akkora mint a verso, ellenben nem ilyan nagy mint a galaxy-alhambra vonal
ilyenkor kb baszhatod a netes keresést ha fogalmad nincs mit akarsz
szerintem az a haverod válogatós volt