Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Öreg korodra te leszel a zsémbes főbérlő, aki bottal jár körbe a 10 albérletébe, hogy behajtsa a lóvét, meg megnézze, nem-e összefirkálták a falat a gyerekek Az egész környék téged fog utálni...
Beszeded majd a (mai értéken számolva) 6-800 ezret havonta, de költeni nem fogsz semmire, gyerek elhúz addigra, asszony is melletted öregszik meg, és sanyargatni fog - szóval még munkás szállóra sem fogod elvinni
A gyerek örököl majd... ez lesz az egyetlen nyereség
oké ini de te egy példakép vagy
nálunk szerencsére nincs is bár rögtön kiderülne. mondjuk nekünk nem főúthoz közel esik így elkerül bennünket ez a fajta tevékenység
én kb 30 évesen rájöttem erre, nem kellett megöregedni hozzá
30 ées koromra megszereztem mindent amit akartam, asszony, gyerek,ház, kocsi, stb
azóta csak annyi a célom hogy a lehető legkevesebb fáradtsággal fenn tudjam tartani
szerencsére utálok csavarogni, szerencsejáték sincs, autókért-motorokért nem rajongok, szóval elég minimálisak a szükségleteim
voltam görögbe, horvátba olaszba, osztrákba, németbe franciába bulgárba, szlovákba. kb. hirtelem. szerintem 2006 óta sehol külföldön. erdélyt szeretném megnézni itt van a szomszédban. Vannak erdélyi ügyfeleim 5 éve hívnak minden évben mikor megyek ki hozzájuk. Mindíg tologatom majd egyszer. Most a 6 éves fiammal hová a francba járnék még. Annyi csodálatos hely van itthon is, a negyedét nem láttam még. Ezek a wellnes faszságok nem hoznak lázba. erdei hegyi kirándulásokkal jól elvagyok
Te jó ég,pipi elszabadult.
Tudod, nem számít az ajándék csak jó nagy legyen, sok meg drága!
Gondolom az országtáblát nem elhagyva.
Van egy ismerősöm aki az egész életét külföldi munkával töltötte, harmincvalahány év. Már nyugdíjas itthon van. Dumáltunk, aztán meséli hogy hogy elszarta az életét. Mondom de legalább van egy csomó pénz. Mondja hogy de mi a szarra megy vele, a fiatalságát nem élvezte mert csak a meló volt most meg hol ez fáj hol az fáj belefásult a munkába élni sincs kedve. Szóval lóvé van de élvezni nem tudja.
Az illegális szemétlerakás rohadt egy gusztustalan cselekedet. Meg kellen etetni a szemetet a mocsadékkal. Vagy rágyújtani az egész családjára.
járnak kamionok de azok a fát hordják el
Van ott figyelőszolgálat mindenről tudunk ami az erdőbe történik.
A múltkor is loptak valami csekély mennyiségű fát utánfutóval. A rendszám is meglett rögtön, meg a feljelentés is. na szóval a rendszám hamis volt aztán nem lettek meg a tolvajok, meg a nyomozást is megszüntették ugyan, de tudják, hogy 2 szemünk az erdőn
ezek képzett cigányok voltak
Elmondásuk alapján konténerbe szedték ha ez így mindenkit megnyugtat.
valami haveri alapon van valami konténeres ismerősük. Vasas cigányok meg vannak a kapcsolataik
Mondjuk fényképet nem kértem a munkavégzésről , de én jóhiszeműen elhiszem amit mondtak
ezzel nem tudok vitatkozni igazad van
Nem is érzem magam jól a bőrömbe
Nem vagyunk egyformák ne gondold, hogy nekem ez így jó de a bőrömből nem tudok kibújni Ilyen vagyok és kész
Azzal nyugtathatom magam,hogy majd öreg kormomban milyen jó lesz Nem biztos, hogy leszek öreg
Édesapám jut eszembe. Mindig a száraz kenyeret ette. Régen nem lehetett venni csak 1 kg-ot. Az meg ugye sok volt. Mivel kidobni sajnálta, hogy jobban ne menjen tönkre sosem a frisset ette. kb. 20 évvel ezelőtt tudtuk rábeszélni, hogy járjon el nyaralni külföldre, ne a pénzén ücsörögjön. Mondjuk ez bevált mert kb. lett belőle 10 afrikai vadász szafari a namíbiától a dél afrikai köztársaságig meg minden évben 10 napos külföldi nyaralás. Aztán eljött az idő, hogy már fizikailag képtelen lett ezekre a dolgokra akkor már csak erdély maradt itt a közelben. Bennünket gyerekként sosem vittek sehová, hol az autóra kellett gyűjteni, hol a lakásra, hol a házra. Ezeket az elmaradt éveket most pótolom a fiammal. Mindig megyünk valamerre.
Szerintem nem.
Remélem beazonosítják és vissza borítják neki az udvarba.
konkréttan bármit is minek tartottak zárva?
Engem meg zotyát minek zártak be ahol egész nap nincs annyi ember mint egy multi élelmiszerben fél óra alatt?
Ennek volt értelme????
meg úgy hogy 2db 8m3 konténer se lett volna több
Annyi agya nincs hogy ezt felfogja.
Főleg így ahogy írja jár a családdal kirándulni mindenfelé de az nem érdekli mi lesz a szemetével csak vigyék el a cigányok olcsón....
Értsd az összefüggést a leírtakban. Nem azon háborodtam fel, hanem azon amit ez a hülye nyilatkozott és hogy akkor minek tartották zárva.
El vagy tévedve. A magadfajta pénhajhász nyugdíjas korában is ugyanazt fogja csinálni. Haláláig hajszolni fogja. Azt írtad hogy egész életedbe azért güriztél hajtottál, én ezt igyekszem megfordítani, most élek gyűjtöm az élményeket a pozitív dolgokat, aztán nyugdíjas éveimben mikor már csak vegetálok boldogan nézek vissza hogy pl a családommal nem csak a munkásszállóig jutottam.
Mindamellett minden relatív, mert ha azt nézzük, az elmúlt egy évben ki sírt itt a pénz miatt, te vagy én? Szóval elvileg tele vagy pénzel és mégsem szól másról az életed mint az állandó stresszről a pénz hajkurászás miatt.
kijárna neki hogy valaki odahordjon 3 kamion szemetet
És ha egy ugyan ilyen "ember" mint te elviteti az erdődbe a szemetet ott ahol élsz? Ezt így nem tudod végig gondolni.
hát te háborodtál fel,hogy miért nem voltak eddig nyitva, erre írtam,hogy neked miért nem mindegy
felháborodva nekem kellett volna lenni mert én járok is ilyen helyekre
Hát az előbb írtam nem? úgy ahogy mondom tettél valamit egész életedben azért, hogy ne így legyen?
Naugye Akkor mi változna A nyugdíjra számitasz nem?
De mi az összefüggés a hogy a rusvai ezt mondta és hogy én megyek vagy sem?