Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod mlas!
Térjünk oda vissza hogy Ininek nincs fogója.
Ugye hogy milyen jó alternatíva egyenként benyomni a lamellát?
"GAGYI FOGÓ" nem "GYÁRI" B+
Tanulj meg olvasni mielőtt okoskodsz!

Amikor az a szar a 3. kábelt baszta el, igen benyomkodtam egyenként a lamellát és jó lett, szóval igen BAZMEG jobb vagyok nála!
És azóta sem basztam el egyet sem. Mit is lehet elbaszni? Az a lényege hogy belenyomd a tüskét a kábelbe, az meg megy így is.

Nem kéne ezt erőltetni, zéró tapasztalattal az okoskodást. Próbáld ki! Simán be tudod nyomni. Nem kell gyorsan benyomni. Eleve áttétellel hogy nyomod be gyorsan? Én nyomom be gyorsan áttétel nélkül.
A fogó kurvajó, mert egyszerűbb és gyorsabb vele szerelni. Akkor ha működik, vagy nem maradt a cégnél. Ennyi, nem több, nem kell elmisztifikálni.
Áttételes kalapács ja

Ki a faszom beszélt pénzes melóról? Ha pénzes meló van akkor te nyilván hazamész Batkalórántházára, hogy elhozd a profi és szakszerű fogódat, én meg 2 perc alatt megcsinálom és probléma nélkül működik, mert ENNNYIRE JÓ vagyok. Te meg csinálhatod a fogóddal a segésdmunkát
király vagyok
speedtest ugyanannyi mint nálunk
Jaja! Üldöz a szakma: b@sszak ma, vagy ne b@sszak ma?
Itt minden nap meglehet tanulni egy újabb szakmát.
"...nagyobb üzembiztonsággal krimpelem így a csatlakozót mint egy gagyi fogó. A Victorinox bicskám..." - ezt te írtad... Sztem a leggagyibb fogó is jobban benyomja, mint te a svejci bicskáddal mert sokkal nagyobb az erőáttétel, és a réz baxokat hirtelen és erővel kell benyomni, hogy jó kontaktot adjon. A jobbik fogóm áttételes, biztos hülyék csinálták, akik nem tudták, hogy kisbicskával is be lehet nyomni
Szögbelövő megvan? Próbáld egyszer kiskalapáccsal beverni , a patronos vagy sűritett levegős meg beveri mint állat - na itt is hasonló van.
Persze otthon megcsinálhatod bicskával, legfeljebb kihagy a konyhai TV-n a barátokközt, de ha pénzért dolgozol, akkor ez űber kókányolásnak számít sajna láttam olyat is.
Nem veszek ájfont.
A fene akar új ökoszisztémát megtanulni.
ájfónt kell venni
ha sok a pénzed és nem hiányzik akkor jó üzlet
Na ez se figyelmetlenség miatt volt tuti.
Az eustock elég béna portfóliót tart jelenleg.
Ami árban jó az az a Redmi note 9 pro snapdragon 720-al,6,67" lapát.Az is netto 68e,nincs készleten,van redmi 9 az helio G80,as 6,53-as szintén lapát.És van mi10 5G 200-ért ha lenne,de nincs raktáron.
A supergamer-en meg találtam 50-ért netto régebbi redmi note 8T-t snapdragon 665.-el 4/64-es bővíthető tárhely,üveg hátlap,ips,van NFC.
Valahova ha eljutok ki kéne vizsgálni mi a fene a gond az SE érintőjével mert az kéne vissza.
Ez inkább tartaléknak kéne.
A samsung A51 kurvára nem jött be.
Ott is helio a proci és akadozott,lassúcska volt.
Az a kisebbik gond, de mit csinálsz ha utolérsz motorral, egy mozgásban lévő autót? Összekened szélvédőjét az agyvelőddel hogy ne lásson ki?
Ezért kell kamera és feljelenteni. Majd a bíróságon szét lehet verni a fejét egy paddal
érdekességképp
rendeltem itthon peca botot szlovák gyártmányként árulták
megjött a bot és sérült volt
azt akarja a boltos hogy küldjem el neki postán ő majdkiküldi a szlovák nagykerbe és ők elbírálják a hibát
egy törött spiccen nem tudom mit lehet elbírálni
azért egy nirmális gyártó egyből ad egy másikat
ja és nincs pót alkatrész sem szóval tuti kínai lom
Ja nem, az Komárno....
Eustockról rendelted a cégre? Az első Xiaomi-m, a Redmi 4X nekem is onnan jött - akkor még magánszemélyt is kiszolgáltak. Verhetetlen ár - magyar hivatalos garanciával.
Besztercebányáról jön.
Fillérbaszás.
Ja, hogy pont azt vártad a GLS-től?
Nem lenne rossz ha megkaptam volna a note8T-t.
Szar úgy macskás videót nézni hogy mindig visszateker,átkapcsol újabb videóra hozzáérés nélkül.
Hú de jó, hogy nekem csak 4G-t tud a szaros kínai telóm!
Azt te is,mer az átbaszás.Az 5G terjeszti.
Erre a koronára gondoltam: https://velvet.hu/gumicukor/20...
bár ha tényleg ennyire balfasz ellenzék lesz akkor az jó sokáig utóbb lesz.
Ezt a jobbikos ipsét honnan,melyik kő alól sikerült előkaparni?
Ennyire káderhiány van?
Jah,a duna jegén debrecenben julius végén,és hogy legyen egy kis árnyék a gellérthegyet is odaviszik.
Meg fogja kapni az őt megillető koronát! Előbb-utóbb ugyebár....
De,van forróvonal.
De jahtozik,vagy nem.
Esetleg készül a koronázásra.
Vagy színművészcsemetéket reggelizik.
Szerintem meg lenne a megoldás rá.