Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerencséd van vszzeg, nekem csak farok növesztő cuccok jönnek
ha enném mindet akkor már elérne a pöcsöm nyíregyházáig
Ini! Itt egy gazdaságos klíma direkt Fasztrába!
Ezt kaptam mailben:

Üdvözletem neked, és sajnálom, ha ez az üzenet meglepetésként érted. A nevem Mrs. Ann William, özvegy, jelenleg kórházban vagyok vérrákban és Parkinson-kórban szenvedve. Már csak néhány hónapom van arra, hogy éljek, és át akarom utalni az (USD 6 500 000) dollárt az Ön számlájára, hogy segítsen nekem. Ossza el pénzeszközeimet jótékonysági otthonokban az Ön országában.

Amint megkapom válaszát, további részleteket vagy teljes történetet közölök, amint az alapot letétbe helyezzük egy bankban,

Maradjon áldott

Ann William asszony
holnap megküzdünk vele ismét
denlehet körbenézek az alin van-e értelmes krimpelő max 3 ezerig mert lehet majd egyszer ismét kelleni fog, de inkább ne kelljen
a finom motoros funkciók alig működnek az ujjaimban az ilyen apró dolgok egyre szarabbul mennek
Ja, azt hittem utp is cserés volt
Ja, ezt később láttam...
Én hasonlóan jártam itt. Redőnyös vállalkozó elvállat egy nagy iskolát, kompletten, mert sógor-koma volt. Kiadta egy villanyszerelőnek akit történetesen ismerek, haver. Na, én segítettem neki, hogy hogy kell a dugót bekötni ennyire fogalmuk nem volt az egészről. Milliós munka persze...
Mivel fiam oda járt iskolába anno, emlékezetből javasoltam neki, hogy hova mit telepítsenek, hogy működjön legalább.
Lőrincünk 19-ben kezdte?
Ennyire ne told már.......................
Azta... ilyet pénzért kiadott valaki a kezéből? (és gondolom, nem kis pénzért) Lehet, lörincünk induló network vállalkozása volt, és mindjárt egy 200 végpontos szállóval kezdett
Pesten kellett volna dolgoznom talán lett volna igény rendes munkára is... mert itt vidéken csak igény volt, pénz nem
a vezeték 2 vége között van folytonossági hiány
8 vezetékből 2 jó csak a többi szakadt
Szarul raktad be az ereket.
az a vicc hogy aljzattal sincs net, a narancs a barna és a zöld szín hibás
a kék az fasza ott nincs szakadás szóval pótféklámpának még jó lehet az a vezeték
Nem néztem rá.... sétálok éppen szerződést aláírni
InSAMinator kolléga csípőből vágta a poént.
A lányom ezen van felháborodva, mióta kijött az új rész, hogy: A film végén Rey hová rejti "Anakin nemszeretemahomokot Skyvalker" kardját? Hát még szép, hogy a sivatagba,a homokba
Adtam ra ajánlatot tavaly, nem is volt drága 48 szobás szállodára, anyaggal, patch paneleket, mérési jegyzőkönyvvel stb mindennek együtt ha hol emlékszem olyan 2,5M lett volna....
ááá az nagyon drága., majd az ő emberük megcsinálja a feléért.... mint kiderült Villanyszerelo volt, aki minden cat kábelt uugy levágott minden szobában mint a vezetékeket..... így sikerült mindenhol megcsinalni mint a rack szekrényt.... de közben mindent be is gipszkartonoztak....
hívtak, hogy baj van, mert nem jó....
megnéztem, mondtam hogy most mar 4,5M
Szerintem a homok a baj.

http://youtu.be/YISDxzw0RyM
Ne magyarázd meg... belvárosi szálloda rack szekrény, 2019-es kivitelezés a mai napig nem megy... vajon miért?
Mehet többször is csak legyen jó.
Az is sanyinak, mekkora biznisz lenne ez INInek
És csak egy utba kerülne
Van ilyen toldóm hozzá, ha eljön érte, viheti
Alig 1600 km -ből megúszná
Ha lennél olyan jó hogy meg is csinálod faszára a fogóval az lenne a tuti,ha már viszed.
Igazad van, el is vihetném én is.
az mondjuk 10l benya, annak az árából megjön a fogó Kínából, házhoz szállítva