Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?
Mennék akár, de oda se lehet. Ráadásul az nem fér bele egy napba.
Már 5 hónapos, azóta mennyit fejlődött a "tudomány"!?
Az is peros, nem!?

Megyek a labancokhoz.Az mindig nyero.
Dehogyis.... jófelé kell menni. Bár igaz, vannak.szar utak. A yarddal egyszer kerültem kontaktusba, nem teljesen tisztázott gyorshajtás, meg helyszini birság amit azota se fizettem be, de a kutya se hiányolja három.éve.
Eleg szar az utminoseg. Genyák a yardok.
Eh, ez is milyen megszólítás ez???
Alulképzett az írója.
Se dátum, és hát... sorkizártan szokták írni jobb helyeken.
A magántulajdont?
Azt is, de már kiegyeznék egy szaros szlovákiával is.
Miaf... Az az exc?
kimostam a bukósisakok bélését, a nyári használat után rájuk fért.
egyedül az exc ami nagyon nem sikerült
remegek az idegtől
Ne is mond, a Székelyek állandóan basztatnak, hogy mikor megyek
Forditsd le, sokat utsz melle.
Fasz kivan, egy horvatot le kellett volna meg nyomni.
a gyermekem milyen bánatos azért vette sz alexc hogx tudjon velünk jönni erdélybe
egész ősszel edzett mindenféle farönkökön meg a hokok bànyába aztán nincs erdélyi túra
Nekem a Mátra s a Zilahi meszes hágó (ami jobb minőségű és nem bacctatós hely) pont ugyan annyi, csak közben lett egy hiszti vasfüggöny
Megvettem volna, de nem tudom hogy jelentkezzek érte
De ha mégis arra mennék, azt csakis hétköznap este db killer nélkül, és nem alapjáraton
Ott egye meg a fene a mátrát parádsasvárral együtt. Ha annyi idöm van akkor szlovákia, Tátra. Aztán majd nyekereghetnek az arra létezö vendéglátósok hogy csökkent a forgalom. Vagy öt éve nem jártam arra, pedig nincs messze. Itthon többnyire csak célirányosan motorozok már, max ez a nyomorult virus hiszti tesz keresztbe, akkor esetleg rászánom magam. De akkor is eltudom kerülni a mátrai szakaszt hétvégén amugyis tele van önjelölt versenyzökkel
Lehet nem bírja a Manol olajat
Huhh,egy picit nem nézem rendszeresen tasit,há nem kikapta és széthentelte az újabbik mergájának a motorját?
azt hogy ha nem mászkál ott senki akkor nem is lát senki semmit