Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Ahol az erdészeti kamaz ellocsol napi 10 liter olajat, ott én nem mehetek a tökéletes műszaki állapotban lévő motorommal, mert károsítom a környezetet! "
Azért ez sem teljesen így van.Természetvédelmi területen,forgalom elől elzárt és/vagy magánúton nem közlekedhetsz az erdőben,de egyébként oda is ugyanazok a szabályok vonatkoznak mint a műúton.(természetesen az erdei utakra gondolok,nem a védett növénnyel tarkított sűrű erdőre.)
amúgy ki kellene tiltani minden motorost mindenhonnan, meg az autókat is, meg a kamionokat is...... ja és a hajók és a repülők se maradjanak ki
aztán mindenki nyugiban pihenhetne amíg éhen nem halna
Innen Miskolcig jó ha van tizenpár kanyar,Szabolcsban van egy falu (Kocsord), (igen Szalacsi), ahol a településen belül van 19 kanyar
Minden motoros köcsög.
hiszed
kiskőrös-izsák között kb 20 km út, és van benne vagy 15 kanyar, némelyik egész nagy, jó be lehetett baszva az a paraszt aki először nyomot csinált a szekérrel
Lehet tempózni gazdagon.
A kanyarok csak zavarnak.............
ez 10pontos beszólás volt
Közerkölcs megsértése:5000-50000 Huf-ig
nekem mindegy mit csinálsz, akkor tegyél alá dollyroll zenéket
gyereknek volt ilyen sapkás mikrofon sapkával szinte nem is lehetett hallani ha fújkáltad sapka nélkül meg eléggé szeles volt
de az tény hogy nem 285 km/h szelet fújtam rá így nem tudom hogy ilyen környezetben mit csinál
Alföldön legalább nem kell kanyarodni
Hétvégén én sem megyek. Most is amikor legutóbb kimentem Lepencére, nem összefutottam egy rakás köcsöggel a sportmotoros.hu-ról?
Azt akarod mondani, hogy amerre Te motorozol, ott mindig van köcsög motoros?!
Talán három éve voltam utoljára a mátrában.
Inkább az alföld...................túl sok a köcsög motoros ott hétvégente.
Bár azért Parád táblát tuti lehugyozom
Perszehogy nem de attól még írhatom, nem?
Spéci, persze ha nem fogja le a zajt és túlvezérlést átutalod az árát?
Én holnap amúgy is mátrázni terveztem
Biztos nem kellemes egész nap motor versenyt halgatni

De nem tudom elképzelni, hogy X aláírás után bármi is történne....
Most a fassboook ezen csámcsog

Hazudnék ha azt mondanám nem mentem ott Killer nélkül (tudom gecci vagyok)

Most tök jól elvagyok a szutyadékkal, amit egyes helyeken kitiltanának "99db"
Dehogy fogsz
Gondolom sok a "fülön" forduló sportmotoros akik 40-el feltartják a suzukis bevásárlókat
A németek ezt a nyolcvanas években már eljátszották, a legjobb szerpentinekről kibaszták a motorosokat
Ahogy ini írja, mi már rég páriák vagyunk.
Ahol az erdészeti kamaz ellocsol napi 10 liter olajat, ott én nem mehetek a tökéletes műszaki állapotban lévő motorommal, mert károsítom a környezetet!
most már kezdhetitek átérezni amit mi endúrósok évek óta érzünk, annyi különbséggel hogy mi ténylegesen ki vagyunk tiltva az erdei utakról, ebből meg sosem lesz semmi
nektek max decibel ellenőrzés lesz csekk osztással
Biztos sal.
ez spéci szivacs, nem amivel otthon mosod a golyóid
Majd Bogyóbá elintézi négy balajtós rötyója van.
Azért az érdekes volna ha megvalósúlna. Kérdezem én, mi alapján tíltsák ki a motorokat? A motor pont olyan közlekedési eszköz mint az autó, akkor az autókat is ki kéne tíltani.
Mi a szar ez?
Na ha ezt bevezetik, akkor leveszem a kipfufogót, meg a rendszámot és minden tiltott időszakban ott fogok randalírozni, meg még a parád táblát is lehugyozom.