Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, már hazaérkeztem rossz töltéssel, a fedélzeti műszer szerint 11.1 V-al.
Még két dolog: ott mindenki 40-el megy, ez egyenesen kétségbeejtő, Vásárosnamény, Szerencs, Sárospatak, stb. A végén már majdnem üvöltöttem a poroszkáló hülyékkel, mert a száguldozást sem szeretem, de ahogy arrafelé közlekednek, az kétségbeejtő. Az utak állapotát meg szerintem simán megérne egy feljelentést vétkes hanyagság miatt.
Ha nem látom, talán el sem hinném. Ily szart még az életemben nem pipáltam.
Lillafüreden a Tókert étteremben egyél. Ők korrektek, és jó a kaja.
Kicsit odébb a "Vendéglő a Pisztrángoshoz" meg kifejezetten kiemelkedő minőséget képvisel...igaz árban is.

Itt is lehúzhatod a Vadnyulat ha nem tetszik. Szerintem ezt többen nézik mint a panaszkönyvet.
https://www.google.hu/maps/pla...!4m12!1m6!3m5!1s0x47409b79b519b697:0x2fcfd07a17f42fe1!2sVadny%C3%BAl+Terasz!8m2!3d48.0485403!4d20.5267263!3m4!1s0x47409b3a4d8fca8b:0x95788f3f7fe556b!8m2!3d48.0484755!4d20.5264514
Azaz. Ha láttad akkor jó. Nekem csak a nem természetes elhelyezkedés és a sötétített üveg tűnt fel.
Esetleg aki Répáshután a Vadnyúl étterem/pizzázóban akar fogyasztani, az ezerszer is gondolja meg, mert egy szar, szemét, senkiházi népség, másfél órát vártam egy nyavalyás pizzára. A szomszéd asztalnál sem azt kapták amit kértek, csak majdnem.
Szóval aki Lillafüredről oson Eger felé, eszébe ne jusson bemenni oda. Az a szerencséjük, hogy mert nincs facebookom, nem tudom lehúzni őket, másrészt meg az, hogy a többiek mondták, hogy ne kérjem el a panaszkönyvet.
Cigány banda.
:-(
Bár jobban visszagondolva az fekete volt,fehérre nem emlékszem.

A merci egy telefonalos cigo kinézetű alak volt.
Legalábbis ha egyről beszélünk,többre nem emlékszem.
De mivel mozgó jarmubol nem lehet objektív felelősséget csinálni,mert nem hiteles a mérés,így mindenképp videó után sziréna fel és el kell kapni az illetőt.En így tudom,lehet tévedek,eddig bevált.
Ami nem történt meg.Szoval no para,az 1 szeretem,ez egy kényelmes teleatokokom hazamegyek tempó turarol,a határtól hazáig ilyen tokonbabon ledurok mindenkit nem erdekel.
Anno így szocializalodtam,Rammstein mestertől tanultam.
Szerintem az a sötétített ablakú fehér Merci egy fedett rendőr volt, de leráztuk toltad neki rendesen. Most volt életemben először hogy kellett volna az 1000-es motor, mert pedáloztam rendesen.

Azon jót röhögtem, hogy a körforgó után kerestél hol vagyok, csak a jobb tükörbe nem néztél, én meg azt hittem sminkelsz azért nem húzod neki
Szerintem megcsípte valami és visszafordíthatatlan.
Ja, a végén kiderül hogy van ízlése
Mi is nagyon köszönjük, ennyi idiótát egy helyen!
Srácok!
Nagyon köszönöm a mai napot, aki számít az ott volt és remélem jól érezte magát!

Örülök, hogy személyesen is megismerhettem mindenkit!
Párdon
http://youtu.be/LMVPW8QENRc 4:30-tól kis gyösz
Ne lődd le a poént bakker. Majd Sanyiqua lelövi.
Akkor mar inkabb a horvat 8 as.
De remenyeim szerint nem volt trafi az 1 esen, mert fasza turatempot lehetett nyomni.
Az oklevél átadáson azt hittem beszarok
Azon én is. Na meg azon mekkora jó arc itt meg mint egy idióta fasszombárijeje... nem tom mit is írjak.
De mikor megjött az volt a tuti.
Szép volt az összes motor!
Oszin meglepödtem, hogy Hondával jött
Akkor a Duna mentén valahol kicsit délebbre hátha több idióta eljön rajtunk kívül IS.
Én terveztem, hogy megyek, de ma délben jött a vevő a bömbire
El is vitte
Nagyon síkvidék, és egyenesek az utak
Akkor már inkább a Mecsek ,vagy tarthatjuk Zakopane-ban is, az egyformán kurva messzi van mindenkinek
Pedig szépen vonultunk szadomazó felszerelésben, meg szivárványos zászlókkal
Szép a Sárga / fekete csupasz. Mentem vele mikor baszatod neki, szinte hajlik befelé a kormány de leginkább a nyakadon érezni, hogy van benne kraft. Persze csak videón láttam eztet.
Nekem Cefi gépe tetszett a legjobban,csak a fejidommal nem tudok megbarátkozni.