Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen vitatkozunk mindig a gyerekkel
a gyerek örökké oltogat hogy ezek az 30-50-120gb méretű játékok milyen faszák hogy az ember haja lobog a szélben meg ahogy lép a sivatagi homokban lehet látni a porszemeket ahogy rugdossa a csizmája stbstbstb
ami szép de feleslegesen
nekünk anno egy csomó játék volt ami floppyról ment pl prehistorik galaga meg hasonlók
és kurva jókat játszottunk, néha 6-8 ember is összejött és versenyzett egymással
úgy gondolom ez a lényeg, hogy kurva jól szórakoztunk és nem a port rugdosó csizma a fontos
ha valós 3 d kell meg életszerű grafika ki kell m enni a mezőre és nyomni egy paintball mérkőzést
De mért nem?
Én azért nem kívánom vissza
Hangkártya nélkül (pc-speakeren), fekete-fehérben nyomtam a Wolfenstein 3d-t! De szép idők voltak azok!
Ne is mondd: az én első PC-m (előtte volt ZX-81 és Videoton TVC-64) egy használt 386DX40 volt, vinyó nélkül, 2 db floppy-meghajtóval, 1 MB RAM-mal. Az egyiken a DOS, a másikon valami szövegszerkesztő "futott". A következő két havi fizuból került bele az első 40MB-os használt MFM winchester, még egy hónap múlva a másik 1 MB memória.
nekem az elso pc gyors jött-ment buktam rajta 20 ezret fél év alatt ( kb havi fizetés)
utána nem volt pár évig majd újra nekiláttam de elkor már okosan szarból lett a vár építve
első körben még ház se volt csak az ágyon össze lett dugdosva
a petőfi csarnokban lehetett sok kincset találni a szar között
jó sok évig ment a pc üzlet, pesti piac kinéz boltba elmenni féláfa stbstb jóval olcsóbban össze lehetett rakni a gépet mint ahogy "készen" vette az ember
95-96 tól ilyen 2001-2002 ig ment a buli nagyban
a sulinet ölte meg teljesen
Burzsuj, nekem csak 40megás vinyó volt benne, de még mondták is hogy minek az bele, elég a floppy
Igen, amikor elkezdték boltban is árulni összerakva, felár nélkül akkor már nem lehetett ezen keresni.
az ilyen 32-35 centis halak még gyerekek, dugni se tudtak még egy jót
az ilyen4-6 kilo köztiek a legjobbak szerintem, idén nekem is van ilyenböl vagy 4-5 meg néhány 7-8 kilós
Kapzsi vagyok
A legkisebb 1.5kg
A legnagyobb 7.5kg
elég soványka halak lehettek
én 4 kiló alatt és 10 felett vissza dobom őket
Pont ez a gondom.
Nem úgy tünik hogy bármit is meg akarnának beszélni.
vidnyánszky többször mondta hogy igen.
De tökmindegy,ideért a hótolólapát méretű telefon.
Meg kéne javítani a másikat mert ez brutál.
Ha már ilyen kedvesen megszólítottál, elmondom, hogy nincs ilyen hozzáfűzni valóm.... Az SZFE-n eddig is volt jobboldali oktatás, elismert színész tanárok, vallás történet oktatás (ebből még szigorlati is). Nem ismerem a történetet és nem követem az SZFE-t mélyen, úgyhogy oldják meg, Viktor meg anno azt mondta, ha valakinek valami nem tetszik, nyilvánítsa ki azt a kormánnyal szemben és megbeszélik.... azt hiszem ezt 6 éve mondta a választások után. Beszéljék meg, itt a lehetőség....
Általában csak átmegyek a városon (külső kerületi vagyok)
De amit a belvárosban csinált ez a f@sz, naaa ez hülye!

A mai napig nem értem, hogy a pi...ba választották meg ezt a félnotást
De miért? Állitolag jót tett a fövárosi népnek.
A 9 ponty, 3 balin-ra gondoltam.
A Bogyó félék biztos
Én nem idegesitem magam se bal se jobb oldalon

Szidtam eleget a Kari Gerit a bicikli sávok miatt
Szerintem ők máshogy értékelik ezt a reggelt.
Le a kalappal, most tényleg jó kapások voltak
32kg halat fogtunk Faterral

Nem vagyunk nagy halevők, de 1 évre elegendő halunk van...

Balint még sose ettem, de holnap azt fogok grillezni
Lófogásod volt.
Inkább megyek ablakot pucolni
A politizálás nem érdekel
Jahhh meg 9 ponty, 3 balin várja, hogy megpucoljam
Világnézeti különbségek,szóra sem érdemes.
Megint a kúrva politika...
Én is inkább az új telefont illeszteném inkább.
Szabadon gondolkodtak.csak
Dolgom, van, mára elég volt belőled. Este folytathatjuk a "rögeszmecserét"!