Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baxhatod a húzatást... mind direkt befecskendezős már... magyarul a benzin nem mossa le a szívószelepeket, az EGR viszont genyázza szorgosan
Bele van tervezve, hogy szar legyen, csereberélheted az olajat is 5000-ként, akkor is.
Az a diószórás az egyedüli buli, illene 50-80 ezrenként.
...vagy EGR-t lezárni, szoftvert kiütni, gond megoldva - de ezt új autónál nem illik...
Én úgy gondolom, hogy sejtem mi ennek az oka csak épp leszarom viszont attól jobban tartok, hogy megint leáll a szállítás ami miatt egy halom ember megint elvesztheti a melóját így nekem is szarabb lehet megint.
Baszki,ezt hogy?
Mindketten orbanellenesek vagytok,hogylehet igy szabotalni az osszefogast?
Na itt vagyok, csak közben elmentem strandolni...
Szóval nem tudom a Klijók számozását, csak arra céloztam, hogy olyan nem van, hogy szar, szar, szar, aztán meg hopp, jó Sőt, a "jó" márkák is egyre fosabb autókat dobnak ki, hol van már az a "10 évig jó" autó... 3-4 év után (vagy inkább 150-200 ekm) döglik meg mind. Annyi a különbség a jó meg a szar közt, hogy a jóval legalább addig nincs gond, a másik meg szopat folyamatosan.

Képes lennél politikai nézetkülönbség miatt tiltani? Miféle haladó liberális vagy te? Ennyire nem tolerálni a másságot
Nem kell,o1g oszt annyi.
Ha nem megy az értelmezés, akkor próbáld meg Google fordítóval!
Nalunk tobben halnak meg.Csakazorbanelhallgatha,tobbtizezren.
A környező országok halálozási rátája:
https://ourworldindata.org/cor...
amúgy most már ismerek olyan ember aki ismert olyat aki "megbetegedett" ebbe a vírusba
tavasszal még senki sem hallott olyanról
zsigulival egyszer kaptam el de olyan durván hogy betekerte az első kerék, az nem futott el de egy kupac szaros-véres-szőrös húskupac volt, majd behánytam mire kipiszkáltam
Ha ennyi vad van felétek akkor hamar orra állna a fastra az őzek súlya alatt.
kellene csinálni egy csomó kihegyezett vasrudat az opel elejére és száguldozni este, akkor talán nem futkosnának el a bitang dögök
Azok vadásztak rád....mit tehettél ellenük?
volt hogy délutános műszak végén 5 napból 3x ugyanott ugrott ki az őz
felénk kurva sok van, már egészségtelenül sok az őz
Jó, hogy nem gránátot dobtak át, ez csak vicc lehet arrafelé lehet, hogy ismerős volt a traffis rendőr.
Akkor az lehet a baj, hogy túl lassan mész és az állatok simán azt hiszik, hogy állsz mire rájönnek, hogy mégis közeledsz már a körmük bánja.
Nehogymár Te érezd magad rosszul emiatt,szólás szabadság van nem?
Nekem az öreg C5-ben is ilyen.
Akkor meg ne panaszkodj, hogy nem elég tartós, ha csak olcsó autóra telik.
Meg mi ez hogy 600km-ert mész megállás nélkül? Debrecenben van a legközelebbi Nemzeti Dohánybolt?
Az majd egy másik videó lesz.....
Megnézném azt is mikor az orosz rendőrök elkapják őket.
Kinek-kinek érdemei szerint:

https://hvg.hu/cegauto/2019062...
6 évig ingáztam 3 őz koccant az autónak melóba menet-jövet, ebből egy sérülhetett meg mert belelöktem az árokba de elfutott
volt egy ami csak feldőlt és úgy futott el
ezen kívül még egy volt ami a körme hegyét kapta el persze az index búra lerepült, de ez melón kívül történt
egy nyúl volt ami kibaszta a ködlámpám, meg csomó macska
erdélyben egy tehén is nekemjött.......
mindezt úgy hogy az átlagtól óvatosabban vezetek, nagy kár sosem volt az index búra mindig repült meg kb minden lámpa tartó fül odavan, plusz hűtőrács kicsit izeg-mozog mert ott is van fül hiány
még a zsigulis korszakban is volt egy őz de az egész jól tönkreverte az elejét
A villanyautó nem tudja egy menetben a Kalocsa-Debrecen-Kalocsa oda-visszát sok előzgetéssel, 4 millió forintért meg pláne nem.
Csak itthon töltenék (ha 2 nap alatt, akkor sem lenne gond), még napelemet is szerelnék hozzá.