Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lájtos szombat déli elfoglaltság...
Aha, az 1-es Klijó szar, a 2-es szar, de a 3-as, azt nagyonjó Ez pont így szokott lenni Én meg vagyok a helikopter
Títottá má, Bogyó? ha nem, akkor most rajta!
E46 ban is ilyen asdzem.
Nálunk nincs sok beleszólása. Mondom hogy mit vehetünk, ő meg kiválaszthatja a színét
Astra azzal volt a legjobb.
...ezért van rá egy bazinagy kék visszajelző a műszerfalon és ezek szerint neked sosem volt e90-ed, mert ha lett volna, tudnád, hogy húzásra villan, tolásra meg vált. Ezt elég nehéz összekeverni
Ahh,semmi gondot nem okoz.
Nagyon trutyi volt anno a gastrában.
Jo az,csak ebbe 5w30 kell,asszem total ineo mc3 5w30 megy bele.
Dugokat ki,kitakarit megfur,uj gyuru osszerak.Ez lennre a jo.
De ido.
Mi baj van? Tőlem holnaptol királyunk betilthatná a piát meg a bagót is. Akkor nem fogyasztjuk.
Minden nap mást kell
Ilyen helyre vinni kell
Argus nem ledz. Zoliék antikok így nincs piázás csakis alkoholmentes italok.
Isten ments........
A Tigra jó, a chilis bab is jó - Argus meg úgyis lesz.....
Én már nem írok róla semmit. Tegnap is, csak én, kiakasztottam egy fórumozót, pedig nem csak én vagyok az öregről ilyen véleménnyel, de a fórumozó mégis úgy gondolta hogy csak nekem kell ezt szóvá tenni amolyan öreg testőre szerepben. Tisztán látszik hogy a forumozó pikkel rám, mindezt azért mert 2-3 dologban nem az a véleményem mint neki, észre sem veszi hogy mástól sokkal többet kap.
Egyenlore idohiany miatt csak hajtom,megvan a vezerles,cserelni kene 120e nel,most 137 e nel allok,can egy apro repedes vagy luk a kipufogon,ezt se tudom ranezni,egy 6 ira utan nekiestem olajcsere 10 ezrenkent es enyi amit tudok ra aldozni.
Szmájli megy Laci?
Meg a GM olaj felejtős, egy nagy bikafos!
Ne izgulj nem unsz meg! Lehet majd csak egy év mulva írok megint, nem sok vizet szoktam itt zavarni.
Kipróbaltad aminek már vagy két éve elküldtem a linkjét? A motort tisztán kell tartani belül, az ecotec átka a 30ezres olajcsere ciklus volt. Nekem azóta sincs gondom az olajfogyasztással.
A Clio IV. RS már 220 lovas volt - sajnos az 5-ösből már nem készül RS, ott a 130 lovas 1,33-as turbo a legerősebb választható motor.
Melózok kettőig. Akkor is uncsi. Fiam tigra tt je jó eddig holnap ekecselünk Zolivak rá új középkiput meg első fékbetét csere lesz. Asdzonyok meg asszem chilisbabot főznek bográcsban.