Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki nem hallgat mér cd-t......
az a 2 milla is irrealis, amúgy az egész használt piac irreális, 1-1,5 milláért csak foshalmok vannak
azért amikor az astrát vettük, nem volt ilyen gáz a helyzet pedig az is olasz behozatal, meg 2/3 része külföldi volt mindenhol, de valahogy nem volt ennyi fos
Hol? Attol joval olcsóbb az. Felszerelve is. Ugyanaz a bmw-nél mennyi?
Igyál egy kupicával azt lógasd a lábad...
Nem rég értem vissza , és most pihenés lenne.Elfáradtam.
Szevasz Józsi Neked is!
Pálinkás szép napot Nektek is motorosok !!
Mert Igazat.....!csakis a színtiszta igazat, isten minket úgy segítsen!!
Az biztos
De floppy azért van?
Gyakorlatilag eladhatatlan a hasznalt butor,be is zart mind.Annyi az olcso szemet ujonnan hogy nincs ertelme feltenni.
A magyar meg olyan hogy ha a lenin osszes ami ketszdr kirohadt a kitort laba alol akkor talan duzzogva el akarja adni hogy ez meg tok jo.
És meg csak nem is vignale....
A 70e Ft-s CD lejátszót bele sem tettem
Egy szartalicska 1.0 focus is 10m felszerelve..... azért autót is lehet venni
Dehogynem, különben bmw-t vettem volna
Ezek a dogmák már rég nem igazak..... motornál sem
Lopni fogom, de mindig megnevezem a forrást
Ez qrva jó
ezért nincs a pinnán számláló!
Ne foglalkozz vele.... olyan, hogy értékvesztés ebben a formában nem is létezik..... az természetes, hogy ami hasznalt kevesebbet ér másnak a piacon . Ezzel az erővel bútort sem szabadna venni, mert s következő pillanatban mar 25%-al kevesebbért tudnád eladni a jofogason meg kenyerpiritot sem megvetted, számodra nincs értek vesztese
Ini bactat rendszeresen - pedig szerintem 2 millát adni egy 15 éves Toyotáért sem jobb üzlet....
Már megvan nem? A faccért agonizálsz használd ahogy neked(tek) jó azt élvezzétek...
Miféle értékvesztés? 20%-kal "ára alatt" vettem egy új autót, mert vágytam rá. "Életem végéig" tervezem használni, szóval nem akarok "jól kiszállni" belőle. Akkor meg nem mindegy, vaze? Két éves használt Swiftet kapnék most annyi pénzért, és ennél az enyém jobb autó:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/suzuki/swift/suzuki_swift_1_2_dualjet_glx_isg_savtarto_rafutas_gatlo_t_kamera_tavolsag_tarto_tempomat_ul_futes_digit_klima_le-16026474
engem nagyon bosszantana az értékvesztés, főleg úgy hogy hetekig csak állna a garázsban
meg úgy nagyjából minden ami az újnál előfordul, mint pl bogyó kocsija, ott simán lehetett volna komolyabb bukó is