Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lesz ott a békemeneten?
Középkorú hetero férfi vagyok - elfogadom, hogy nektek én vagyok a "más"
Azt mondta a Pride-ra sem megy ki, szóval nem is igazi libsi
Engem az döbbentett meg, hogy Magyarországon még mindig 10% fölött van a halálozási ráta az IGAZOLT fertőzöttek között. Szóval aggasztó, hogy az a közül a 158 IGAZOLT fertőzött közül, aki tegnap haza jött "horvátországi" nyaralásából kis családjával - legalább 15-en BIZTOSAN meg fognak halni legfeljebb pár héten belül. Ennyi, nem kell túlgondolni....
Az kizárt,fasirtban vannak miota a kaszpi tengerrol kilottek kaliber robotrepulovel par szir alkaidas szemit.
Ja, hülye Indexes
mindenszar.hu
A gödi nagy lóve miatt siman olremenne bogyo es mlas is,de kifele puszipajtasnak kell lenni,esetleg bevehetik F2-t is,igy nem kell neccharisnyat huznia.
Kozben meg megfolytanak egymast egy kiskanalba viz nelkul.
De meg fog abban az 5 évben is, csak azok az olcsó pici bosszantó problémák lesznek, amivel igaz gariba, de rohangálhatsz majd a szervizbe, és még hab lesz a tortán hogy ők meg szétteszik a kezüket hogy nem tudják mi okozza azt a hibát.
Tehát ha összefognak nem biztos, hogy csirke leszek?
Te nem érted megnyomod előre, és felkapcsolódik
Nekem van e90, újszerűen vettem (1 évesen, 2006 végén) soha jobb autóm nem volt még annál addig... e39? az egy elavult öreg mellette, az mpackettel meg engem a világ végéig lehetne üldözni, akkora faxságnak tartom
Nem versenyautó? egy 163 LE turbódízel ma is tartja a lépést a legtöbb autóval, sőt... 14 évvel ezelőtt meg főleg. Az ilyesmi mpacketes meg civices meg golfos hülyegyerekek eléggé néztek, mikor elmentem mellettük
Trump igerte a vakcinat novemberre,a putyinnak meg allitolag kesz.
Az egyik nrm biztos,a masiktol meg lehet csirkévé valtozol.
Engem fujna le, akkor csak egyvalamin gondolkodnek el, hogy ott vegyek azonnal elegtetelt, vagy a fogdaparancsnok segitseget kerjem ahhoz, hogy orok eletre emlekezetes legyen a moka.
Azé' abban is van verseny, hogy ki utál jobban és utálom azt aki jobban utál.
A gáz nem kormol - szinte tökéletesen ég.
Az én vackom meg szívócsó-befecskendezéses, így nekem sem kell tartanom - benzinnel sem - a túlzott kokszosodástól.
Én már oda jutottam, hogy összefognék már az összeesküvőkkel összefogókkal is csak lenne már vége az összeesküvésnek.
az a vicc hogy nekem gázon se tisztít semmit a benzin, és én mindig gázzal járok, pár éve indít benzinnel(elég gatya a reduktor fel kellene újítani) de az kb 3-5 másodperc
kb 200 ezret ment eddig gázon és semmi baja, az egr ki volt iktatva pér évet de régen is működött és most is
az a vicc hogy nekem gázon se tisztít semmit a benzin, és én mindig gázzal járok, pár éve indít benzinnel(elég gatya a reduktor fel kellene újítani) de az kb 3-5 másodperc
kb 200 ezret ment eddig gázon és semmi baja, az egr ki volt iktatva pér évet de régen is működött és most is
Ossze kell zarni,nincs szethuzas.
Ne fürgyé' le!

Ha 5 év garit adnak rá, akkor addig vélhetően (átlagos futással számolva: 100 e km) nem fog megdögleni. Én meg az átlagnak csak a felét / harmadát autózom, ezért gondolom hogy egy új (tudom: olcsó, kis fos) megvásárlása biztosítja a szükséges lelki nyugalmat a számomra. Nem kell ezt túl gondolni. Kis számolás után megtehettem - és megtettem / megvettem.

A "mássággal" nincs különösebb bajom, csak ne reklámozzátok magatokat, intézzétek el otthon.
én felfogni sem tudom ennek mi az értelme, mert annyi helyen van szopó hogy itt már a sima összeesküvéspárti okosságok is értelmüket vesztik
Mondjuk én a merci leállítását nem szeretném újra mert akkor szophatok megint, hogy össze-vissza dolgozhatok és nem fix időben.
Nem fog, remélhetőleg. Mert most baszottul megy a cégnek is ahol dolgozom. Kiesett a legnagyobb konkurencia Angliában így jönnek hozzánk azok a megrendelők, gechimód nem győzzük.
Abban is van fokozat.