Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új épületet nem is engednék építeni földalatti parkolóház nélkül a belvárosban.
Azt nem hiszem, mert soknak kurva nagy az orra Papol cigányról meg migránsról, közben az itt élő (kvázi saját) fajtáját meg nem nézi szarba se mert az csak a NÉP... és persze nem ő. Rohadt egy képmutató patkányok.
Ha egyszer ott van.dolga. Adott esetben nekem is. Nem fogom Bkv busszal.belogisztikázni a szerszámot,anyagot stb.
Épitsen parkolokat,ne csak elvegyen területeket.
Nem az a baj hogy kocsival akarsz menni bárhová is, hanem az, hogy egész napra otthagyod a sz@r bádogdobozodat az út szélén, lehetőleg a belvárosban.
Nem,ez konkrétan nem geri volt hanem ez a gyakorló elmebeteg.Akit a DK nyuggerkommando eresztett erzsébetvárosra.
Megérdemlik.

https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Mer a gyökérnek nikvs jogsija és alapbol utálja az autosokat nert az egyik miatt megpusztult az apja, aki inkább verte volna ki ahelyett hogy egy nöbe engedte.
Képtelen felfogni hogy pesten nem akar a kutya se biciklivel.menni a munkahelyére meg iskolába azzal vinni a gyereket.
Kivan bazdmeg.............. . . . . . . .

http://youtu.be/W2c5c94tHno
Ja,de a körúton túl kurvára nem.
És mivel véleménybuborékban él mindig meglepődik mikor már 3x szavazott kormányt a NÉP O1G-nek.
Ez és az összes többi hasonló írás segít emlékeztetni a NÉPET hogy a büdös életbe ne haggya hatalomhoz jutni ennek az ipsének a fajtáját.
Szúval hajrá,csak nyugodtan.
Ha annyira hülye hogy még ki is írja magából.
Elemi marketing alap hogy nem rugdossuk azt akinek kell a szavazata.
Lónak a faszát........amihez eddig nyultak azt is tönkretették. Csak. a buzik lettek többen, de arra meg nics akkora igény
Talán ki kellene próbálnunk?
Ésnem gondolkodik ésszerüen. Kiváncsi lennék higy élnének abban a világban amit megteremtenének.
gyerek nézett valami nagy ktm túrás videót szért a benzin pumpa legalább 3x kihalt
A libsik 99%-a értelmiségi - és tovább lát a saját orránál.
Ezt egy igazi MAI liberélis írta. Süt belőle a lenézés, miközben "kifelé" az elfogadásról meg a szeretetről beszél. Na EZ a bajom a fajtával
Egy félművelt széljobbos őszintén vállalja azt, amit.
Őt nem ismerem ktm, nem is csoda ha jól megy

Kicsit bánom hogy nem tudtam menni, idén szarul jön össze minden
Mondjuk a Martin srac az enduro ktm-el sem egyszeru eset.
Amint elmegy mellette egy helyi mondjuk egy 1290 es superduke-al bevadul es kergeti, versyssel.
Ha csak normal kozlekedes akkor azert tudok veluk lepest tartani, az elobbi eset Mariazell utan a 21-es kis forgalom, ott azert 160 al a vegen is lemaradtam.
Nekem azt mondta, hogy lassan megy már mert ha siet akkor nem tud nézelődni. Átvert engem ?
Nem volt ido meg fenykrpezni sem.
Folyamatosan loholtam a vezeto utan.
Te se nagyon törted magad a beszámolóval....
Oszi nem irt turabeszamolot es nincs kajafoto se rantotthussal es hasabkrumpliva.
Szoval nem.
Megtaláltad már lelkitársad, oszit?
A csaje?
Bebaszna.