Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan szinten tökugyanaz hogy az már fáj.

https://sw-motech.com/Produkte...
Te is bezárod a sezlonybótot azt go.
Ne ugrass tele motorral a lemezbudid. De a nyenyőcét kőccsön adom szívese.
ha nem töröm szarrá magam, befejezem a melót, és kapok kölcsönmotort akkor jövök.
képen úgy látszik az a gagyibb, ez így komplett mennyibe fáj? 2-3 kiló?
5-én told el a bringát formutalira.
.?
Melyik én fajta?
Ami a videon van?
Mer akkor tuti atomszőke vagy.
az a zoli, én az elitt pilisből való vagyok, a nemesebbik fajtából!
Mi folyik itt Gyöngyösön...
Hülyegyerek a nénikéd kicsifja esetleg! diplomás embörrel beszélsz aki szit nagyúr!
tudom ez jó cucc, de nekem az a te fajta óccsóbik megoldás van.....4 napra jó egy személynek az is.
Ne a motort nezd hulyegyerek,a táskát.
Nem kell kotozni,meg szivni a csattokkal
Ilyen motorom már szerencsére nincsen, a barátnőm kölcsöbgépével voltam.
Ezzel a cuccal?
Kotve hiszem,a turistak meg hulyebbek mint a mormota amit a hegyekben lonek.

http://youtu.be/BKGGmjvlCgI
az enyém is pont így nézett ki, a túrások tapasztalatból beszéltek! én hihetnék is nekik!!!!!!!!!!
különben az xr 1000 a király gép!
Minekaz?
Ti mondtatok hogy jo a telefon is.
Ne mondd, hogy egy rendes fényképező sem volt nálad?!
Nem gond a pakolas,csak a hulyegyerekeknek.
A hangja meg kibaszottkurváraállat.
Mert a turások tudják a tutit.
láttam a lengyeleknél trámpf 765.öt......egy csaj volt vele, szép kis moci, de a hangja gagyi volt, és szarabbúl pakolható mint egy japán sportmotor, az nem győzött meg, meg mondták a túrások, hogy volt valakinek egy 1050, és felejtős, mert többet vót szírvízben mint a tulaj alatt!!!!!!vett egy vfr 1200-at, és az jobb.
2223-ra,ha ad a cofidis.
És a simsonod után nem volt MOTOROD,csak valami világ seggén gyártott mopedkák.
az a nagybetűs motor, ami neked nem volt és nem lesz, már a múlté!!!!!!!!!!
európaira gyűjtök, 2023-ra meglessz, ha jól számolok!
Nekem vész-vész tartaléknak van egy teljes verziójú Sygic offline navigáció teljes Európa térképpel a telómon (12 Euro volt 4 éve, most szerintem olcsóbb), ha valami elbaszódna, akkor még mindig tudok navigálni.

A kocsiban meg fordítva: gyári, beépített GPS híján az a telón futó Google / Vaze navigációkat használom a kocsi nagy kijelzőjén (Android Auto-val), de eszem ágában sincs eldobni a picike, 4,3"-os TomTom GPS-t (örök térképfrissítéssel), mert az tuti működik bárhol, bármikor. Sok éven át bizonyított.
A gyengébbek kedvéért ujra leírom.
Úgy volt hogy szerdán kora délután összekészülök mert bejön helyettem,amit cseszett megtenni,de legalább szólt hogy nem tudja beforrasztani mert nem jó a port amit vettem hozzá.
Így jött egy utolsó esély a régi teló,és egy motodetail tok,mivel a telefon nem vízálló és nincs hozzá semmilyen tartóm.
Ezt 7 kor rádugtam és tűz movárra.
Működött is,itthon,kinn már nem.

Lehet tovább szivatni azzal a szutyok lom bontószökevény kétkerekű szemétrakással.
Zoli! Neked hiányzott az Oszy / Clam?
Tessék, megvan: https://www.sportmotor.hu/biker/clm
Már ontja a hülyeségeit a cikkeknél.
Az egész Facse szemétgyűjtő lett. Sajnos ez van.