Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen és akik motoroznak is, ők vannak csendben, őket alig lehet olvasni 1-2kivételtől eltekintve akik azt hiszik hogy ők az Istenek.
Az enyém csak akkor fagyott, amikor a BT-s kínai kihangosítóval (sisakbeszélővel) össze volt kapcsolva. A sisakbeszélőt rég nem használom, azóta soha nem fagyott a készülék.
A fele brigád tényleg csak a szomszéd faluba jár, a másik fele meg a Nordkappra, Marokkóba, Albániába, sőt akár Mongóliába.
Van ott néhány világjáró ismerősöm, csak azért vagyok a csoport tagja.
A facebook motoros túrázók csoportot inkább hagyjuk. Az egy szemétgyűjtő... ha elmegy túrázni a szomszéd faluba már kiposztolja. Az ilyennek nem is csoda hogy jól működik. Annyi baromságot hordtak ott össze az emberek hogy inkabb kileptem.
Ez pech, nem vitatom. De például a Facebook Motoros túrázók csoportjában a brigád fele ezt használja (kivéve a BMW-sek, azok szinte mind a sok százezres gyárit), és kevés ember nincs vele megelégedve.
Kettő is hibás volt egymás után Gerinek is hibás volt a készüléke. Ezeknél a szaroknál szerencse kell hogy kifogj egy olyat ami nem hibás.
Te írtad reggel, hogy nem tudtál vele navigálni nem? Egy bármilyen offline kütyüvel meg tudtál volna.
Lófaszt.
Akkor az előző 2 évben miért ment mindennap fulltime-ban?
Miért csak tavalytól melegedett túl?
Túlmelegedett, nem töltött, és NEM VOLT navigációd. De te tudod...
Azért mert a szemét kínai és amúgy minden ami USB-s olcsó kacat navi USB csatlakozója 3-4 év vagy kevesebb alatt kiszopósodik MOTORON mert nem birja a vibrációt és a tekergetett kormánnyal való mozgatást.
A fix töltője a wayteq-nek meg vicc.
Lassan írom hogy értsd:
Anno 6 éve volt a telefon 43000.- forint,most kettérepedt érintőpanellal jó ha ér 10 ezret.
Azonkívül a wayteq szart nem tudtam beüzemelni mert hol tölt hol nem.
Akkor hibás maga a készüléked. Az enyém 5 éves lesz ősszel, kétszer taknyoltam is vele, és semmi baja. Töltőből egy néhányat elfogyasztottam, ez sajnos igaz.
Lassan írom, hogy értsd: DRÁGA - TELEFONT - NEM - HASZNÁLUNK - MOTORON - NAVIGÁCIÓRA, semmiféle tokba gyömöszölve. Macera, és "kár érte".
Azert szétpattintani sem olyan egyszerű, én multivágóval csináltam és ragasztóhabban nyomtam össze.
Na de az még mindig nem oldja meg a problémát hogy töltőn lemerül, random kikapcsol és lefagy.
A beépíthetőre gondoltam. Veszel egy újat 2400 forintért a szervizükben, felszerelés előtt szétpattintod, és egy csepp sziloplasttal rögzíted a tekercsét, majd pillanatragasztóval összerakod. Ennyi, többet nem megy tönkre. Mindenek ugyanaz a baja - nem bírják a rázkódást.
Jó csak akkor meg mit rinyálsz ha ez ennyire egyszerű?
De mit kéne buzerálni? Elindítom és működik.
Faszért veszel gagyi telefont. Nekem csak az első generációs Windowsos Nokián volt ilyen probléma.
Szerinted mi a szopás azon a 3 mozdulaton hogy bedug powerbank,bedug gps,táska zipzár behúz?
Sok,kocsiban több időd van buzerálni,eleve ha nem vízálló a telefon a tokba dugva töltés nélkül 45 fokos volt,42-nél már sivalkodik hogy melege van.
Mondom hogy szeretsz szopni.
Csak akkor nem értem mit rinyálsz.
Mi köze ehhez a motornak? A kocsimban kínai androidos fejegység van azon meg a Waze-t használom. Van benne egy Telekomos SIM- azt arról működik.
Hegyekben csak azt vettem észre hogy nem frissülnek a figyelmeztetések és forgalmi infók, meg a netrádió amit hallgattam néha elment, de az az FM rádióval is előfordul arra.
A tiedet én is szivesen átmahinálnám, az enyémbe nem nyúlok.
Egy 10ezres powerbank a tanktáskába,kábel átvezteve és annyi.
Motorral?
Plusz az APN-t digi miatt átállította öcsém,szerinte azé nem volt net.
Egyenlőre egy ilyen szaron molyolok.
De bogyó szerint nem a snapdragon 865 van benne android 10-el és 8 Giga Ram-al.

https://www.ebay.com/itm/5-And...
Minden évben voltam. Hibátlanul működött. Idén valóban nem.