Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk a zacher szerint a mariska fogyasztok es nem fogyasztok kozt az elobbiek sokkal elobb raszoknak a tobbire.
"én úgy szocializálódtam, hogy a "drog rossz"

Társadalmi beidegződés.
Nem vagyok egy liberális alkat, de azt átlátom, hogy míg az alkohol társadalmilag elfogadott, a gasztronómia része, addig a gandzsa minden rossz alapja!
Pedig szerintem normálisan fogyasztva egyikkel sincs semmi baj
Mindenki a "kemény drogok előszobája"- ként aposztrofálja, ami szerintem baromság!
Nyilván vannak akik erről váltottak durvább cuccra, de az akarat gyenge embereknek teljesen mindegy, hogy miről indulnak.
Régen ez technokol, pálmatex vagy csavarlazító volt.
Az alkohol pedig szintén tönkretett már néhány milliárd életet, de szerintem ott is inkább az élet tette tönkre magát!
Ja és a kendernek millió gyógyhatása is van, de ez nyilván nem publikus!
A hazai kenderfelhasználás is szét lett cseszve, pedig az itteniben gyakorlatilag kimutathatatlan a THC.
Vagy indexelne.
Én akkor sem ha legalizálnák.
Nem tudom én úgy szocializálódtam, hogy a "drog rossz"
Biztos jó érzés, de egyszerűbb ki sem próbálni, mint leszokni.
Ugyan ez a dohányzással. Najó azt kipróbáltam, de simán nem értem mi a jó benne. Ennyi erővel lószart is rágcsálhatnék.
Az alkoholizmus az más, annak hagyományai vannak De igazából ebben is szar vagyok. Szívességekért mindig piát kapok, de képtelen vagyok ennyiszer berúgni, hogy ne halmozódjanak a készleteim
Mivel ezt is szívni kell ettől is reggelente félóra krehelés lenne az ébredése.
Ahogy betépne azonnal felírná ide, hogy mennyivel jobb mint a szűrőtlen munkás.
Ne dicsekedj vele ha nem tudja senki akkor mintha mi se történt volna
Megtehetném, de nem teszem. Mivel bűncselekmény - és nem "csak" szabálysértés.
Igy is kiprobálhatod, legfeljebb egy törlesztőt beáldozol
Nem mindent. De ha a marihuanát legalizálnák, akkor azonnal kipróbálnám, és rájönnék, hogy jó-e ez nekem vagy nem. Nem pedig másodkézből kapott információk alapján ítélkeznék.
Szeret szívni
Lehet pont ezért került az iPhone a fűnyíró traktor alá
Te minden szart el szívnál.
A füvet nem nyírni, hanem szívni kell.....
Vagy amíg megint nem nyírsz füvet
Az osszes app ami kell mind rajta,fotok is,bar azok a gugli fenykepbe mentve vannak automatikusan,azokat neha lomolom.
Nekem 128-as kínai lom van, de 80GB foglalt rajta.... ...ja, a telóval NEM fotózok és nem videózok.
Miért, az nem elég? Biztos van akinek nem, de van akinek igen, akkor meg miért ne lenne ekkora?
Nekem a tárhely 30%-át foglalja el az összes lom ami kell.
He....ez nem tom mi,de neten van.

https://www.eumobil.hu/termek/11005
A 256-ost a szürkeimportos is 200 k felett kínálja: https://turbado.hu/telefonok/a...
Bakker! Tényleg létezik 64GB tárhellyel is okostelefon, 2020 végén! Ráadásul még bővíteni sem lehet. Beszarok a röhögéstől....
160 körül mérik a szürkeimportosokat 128 GB-al.
Ha van benne bőven tárhely is, akkor inkább 200k lesz az - ne a prosztó verziót nézd!
Azért durva ár az a 150e egy normál kurvanagy kávás 5 ével ezelőtti kinézetű IPS paneles telefonért.