Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok.
nem..... ez a gyorshajtás büntije volt.....
A gyorshajtástol még nem lesz szabálytalan egy elözés. A közutiveszélyeztetést sem meriti ki önmagában.
A sima gyorshajtás része az igen. De gondolom, egy szabálytalan előzést (közúti veszélyeztetést) is hozzá csaptak. Így nagyobb a nevelő hatása.
Azért itthon belefért volna 60-ba ugyanez a mutatvány
Na, az már igen! Mintha itthon lennénk!
én sem hittem el.... rendesen bírságos papírt kaptam róla meg minden, hogy ott helyben kifizettem azt a 12-13e Ft-t
cserébe szlovéniában haver előzött lakott területen 50 helyett 90-el, 500 eur helyszínen
Az szinte ingyen van, vaze! Itthon nem tudsz egy rendesen csapatni 150 ezer forint alatt....
Plusz a deviza utalás költsége. Az se kevés.
250 kuna a helyszínen... bocs....
Na, secperc levizsgázott a motrok, egyedül a givi kieg lámpát mószerolták,de aztán tulléptek rajta hamar - még jo hogy ismerös helyre vittem, franc se szerelné le. Meg a kipuffon keresték az e betüt de az is van, ugy hogy vizsgáztatások letudva idénre. Majd tavasszal mehet a zzr, de azzal sosincs semmi.
60 helyett 96-al mentem a kanyarban, 150 kuna helyszínen, kiküldve 500 kuna lett volna
áááá semmi köze hozzá
milyen? a ducati multistrada az nemjó?
Akkor nem lesz neked olyan.
Nincs köze hozzá,de ha igen akkor megoldotta hogy szanaszét szálljon az áldott és szent szakma legjobbjai és még több legyen a sajtószabadság nélküli új lap.
Az alfahírhez ment valaki?
Te vagy ott közelebb a tűzhöz.
nem rossz ár. majd a következő MOTOROMRA veszek.
Az nem vészes,utald át.
Én várok még egy hetet,utána szuszanok.
elintézte a főnök
Mivanazindexel?
Ez elég gyengus cikk.
Elindult már az újindex?
Horvát gyorshajtás befizetéssel van valakinek tapasztalata ? Küldtek egy elég rémisztő levelet 3000-7000 kunáról irkálva benne
Mondjuk a vfr1200-at nem hasonlítanám egy 1050-hez. 380kg a 220ellen... eszembe se jutna egy ligába nevezni őket. Nekem van több triumphos ismerősöm, azzal kell foglalkozni amelyik olasz lelakott szar, a többi hibátlanul teszi a dolgát a kötelező szervizekkel.
A legújabb tigerek nekem is nagyon tetszenek, jobban mint a ktm paletta vagy az f900xr.
sztem pénzt kellene tolni a futballba
Győrben mi folyik, vaze?!
https://index.hu/sport/futball...