Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miről ismered fel az iphone tulajt? Powerbank van a kezében.
SE-t vettél? A filléres iPhone utánzatot? "Igazira" nem tellett?!
Ájfónt nem fikázunk még viccből sem - a hipszterek és a homárok nem értik a tréfát!
Na ha az autók fikázásán túl vagyunk, jöhet az iphone... ez a szar iphone kibírta a fűnyírótraktor pengéjét, igaz hogy széttört, de működik faszom, kellett vegyek egy se-t... most 3-4évre megint le van tudva a telefon
Kezdjük ott hogy max 20e km és lecseréled,bemelegedni nincs csóri gépnek ideje nálad nem hogy bekrepálni.
Így még MV Augusta-t is vehetnél.
Naja. A Toyotám üzemeltetési költsége alacsonyabb mint Ini F Astrájának, mindezt úgy hogy a Toyotához a legdrágább az alkatrész...a BMW után.
A Hondából meg ha kiárulom az ABS-t, még pluszban is leszek
Nem értitek az életet egészen az üzletet meg annyira sem
Ha valaki szalonból rendel BMW-t a szeme színéhez, akkor az nem fog felizgulni 500 rugó árengedményre - azt a módszert a hiteles Klijó vevőknél alkalmazzák...
Itt (az eleve mindig adott árengedményen felül) ajándékokat és szolgáltatásokat adnak "plusszba" - az hatásosabb, és nekik olcsóbb is (tehát könnyebben adják)
Igen, tudjuk, benne van az az árban, de az a Klijónál épp úgy, mint a béjemvénéll
Ilyen szempontból a Hondások, Toyotások vannak igazán megszopatva - ők is kifizetik a garis szervízt, de általában nem használják fel!
Nem az olyanok az enyhítésért szoktak gyűjteni
ilyen érveket rendszeresen olvasok az sm-n
Pedig állitolag mind szar, ami nem 29 éves legalább
Nincs annyi pénzem mint nektek.... Én nem engedhetem meg magamnak, hogy szart vegyek....
Azért
Bmw-t csak a csilliárdos divatmotorosok vesznek, aztán elhiszik hogy ingyé.volt
Hondába csak olaj kell, szervizbe se kell hordani
Ez nem Honda
Bármit megadnak, csak vigye el valaki azt a szart
Lehet Dacia árban lenne a BMW ha nem számolnák hozzá ezt a szervizköltséget előre?
Előre kifizettetik vele
A levéltől?
Ránézésre normálisak tűnt, csak hülyeséget beszélt
Gizda szemuveges homár volt?
Sajnos azért valamennyit fizetni kell, de hat azért van az élet, hogy élvezzük
Az egyik dolomitoki hágón odajött egy srác, hogy az alkohol és drog elleni szigorításért gyűjtenek aláírást....
Írjam alá.... mondom hülye vagy? Mindkettő qrva jó....
Még a végén a motort is ajándékba kapod
Ez elég pulduma
Mondjuk az igaz, hogy.a következő újba is beszamitják.... az előzőt is bevették piaci áron kedvesnek kell lenni és mindig kifizetődik.... én pedig kedves vagyok