Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haaaaaaat......... nem
Tehát valami eltitkolt hibás rommátört motort soztak rád, és miután rájöttél ezzel engedzteltek ki, meg hogy a következö ilyenbe majd beszámolják
Királysag.
Ezt a Lada csodát
oka? .
Dehogynem.....
Mondom, hogy japanos amúgy nem néz ki rosszul, előre léptek ezzel a modellel, csak japan automata váltó van benne, azok meg nem tudnak vmiert váltót programozni meg szeretik a műanyagot és a zongora lakkot
Még ha japános volna - de nem az. Lehet hogy jók a koreaiak, de lélektelen használati tárgyak, mind az összes. A Ceed is az volt.
Megvolt az oka
És kurva ronda
De csak Neked és csak azért mert nélkülözhetetlen ügyfelük vagy használt motor vásárlásnál
Mondomen.
Ha nem lenne service inclusive csomagom, amit utólag aktivált a bmw Hungary managere ingyen, akkor ennyibe lenne egy szerviz kb.... de hat qrva kedves gyerek vagyok
Mindig megy a fikázás meg a sírás..... óriási
Amúgy ma teszteltem a ssangyongot.... nem vészes, nem hivalkodó de azért nem egy nemet auto.... olyan japános
Nyugi,el fogja magyarázni hogy nem úgy van.
Őtőle fel a bmw.vagy tulsagosan szereti,vagy ezek kevereke.
Ezt már leirtam többször, akkor is mikor elöször dicsekedett vele
Eleve a szerviz hozza pénzt nem az eladás. Ha meg ingyé adnák akkor évvégére huzhatnák a rolót.
Semmi sinncs ingyen,vagy igy,vagy ugy de fizet mindenki.
Látod, hogy nincs ott se ingyé?
A pórnep meg a füvön baszakszik.
Nameg ott a sangyonggg.
Azt elötte töltötték tele abbol a bmwböl ami épp kigurult az aknáról
Az csak neked jár, meg pár pénzeszsáknak
És a szervizbe is bemehetsz.... literes bmw olajat használnak, a megmaradt olajat pedig odaadják az ügyfélnek, nem kummantjak el
Legutóbb is azt mondtak a bmw-nel, hogy 120e a kötelező szerviz..... mondom nektek
Milyen szerviz költség? erre való a service inclusive csomag
Nem is tartott addig, mint egy bmw