Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fogyasztói társadalom maga az életünk, ha mindenki azt csinálná amit te 1-2 év alatt megszűnnének a melóhelyek tömegével és jönne a földönfutás, igen jól emlékszem a 90-es évek elejére sőt a többire is. No meg vágyak nélkül mivégre az élet? és havonta vennék újat mindenből ha tehetném mert csak......sajnos nem tehetem, de vágyok rá és vén faszként is szeretnék minél fiatalabb cuccokat szerezni amik az életemet könnyítik meg. Mondjuk nem is nagyon hiszem amit hirdetsz magadról, hogy ennyire minimalista vagy mert akkor netre sem futná nem még bármilyen motorra, inkább azt látom, hogy másoknak szeretnél csöves életet és, hogy elégedjen meg a nyomorultak sorsával.
haver apja cserélt olajat a seatban aztán többszázezres kár lett
akkor azt mondták ebben élettartamra van az olaj, csak akkor kell pótolni ha valami szerviz van
Méricskélés azért kiadja,nem sok de van.
A 2,3 az csak a ducatoban volt.
Ha Jumpert,boxert akartál akkor az csak ford puma,a 3,0-es iveco volt mindben.
De már azt is kiváltotta a 2,3 150 lóra fujt változatai.
A 2,0 az valami HDI és rohadt gyenge.
A 2,3 sem az a gyorsvonat.
És mindnek bajos a váltója,vagyis a hanyag üzemeltetők szétkoptatják a szinkront.
Mer olajat senki nem cserél váltóban.
akkor miért nem eszel mindig kaviárt, meg kobe marhát meg hasonló cuccokat, hiszen megérdemled
Nem arról volt szó hogy elégedett vagy a sorsoddal? akkor meg ne irigykedj!
Sonkát is minek veszel, a löncshús sokkal olcsóbb, azt mindkettőt kiszarod
Nem mindenki akar ilyen tákolt, lepukkant szarral élni, mint te, mert "jóvanaz"
Lesz még ebben a kocsiban dohányzás.....
ezt mondom én is
veszel egy tárgyat mert tetszik, meg kényelmes extrás meg a fasz tudja mi, aztán kényelmetlen helyzetbe hozod magad miatta
De a 2.3-ast csak most hozták vissza, nem? Eddig ment a ford 2.2-es szutyka aztán a 2.0 szutyok és most a 2.3 újra.
Nekem majdnem minden furgonos ismerősöm masterra vált, nem mondják hogy problémás a raktér meg az ajtó. Bár ez biztosan függ attól hogy mit szállítanak vele.
Mert a zassony nem akarja.....
Pedig tök könnyű leszokni. Kollégámnak idén már 7* sikerült
a ló 2 feléről mazsolázgatunk
Tényleg ugyanaz ennyi faszsagot hogy tudsz összehordani?
Már nem emlékszem mikor szoktam le , van legalább 40 éve! Már 2 dobozzal nem volt elég naponta! Csak átgondoltam, ha olyan füstös levegőben kellene lenni, és dolgozni, amit akkor jó pénzért letüdőztem , mekkora lett volna a panaszom, milyen füstös levegőre kényszerítenek! Így aztán elmentem az üzemorvoshoz, felírt TABEX-et 100 db volt a dobozban, és 99 db-ot megettem , mire leszoktam, és nem kerestem állandóan a cigarettát. A századikat eltettem emlékbe, hogy emlékeztessen mekkora hülye voltam!
Ez jó volt. Csípem a búrád!
A kaszni alakja,kockább,nagyobb,a 2,3-as iveco nem annyira bajos.Talán árban is jobb.
És van 3 gyártás,mindenki a szivéhez kedves márkát vehet.
végulis a sorozat gyilkosnak is "ő dolga" hogy elvágja a torkokat
vagy a politikus "ő dolga" hogy beszopat mindenkit

nekem meg az a dolgom hogy irigykedjek és fikázzak mindenkit aki nem én vagyok
Mert nem akar.... ez is az o dolga
akkor miért kényelmetlenkedik es nem füstöl benne?
inkabb megáll fél óránként
Ez mekkora faszsag én azért veszek dolgokat, mert kedvem van hozza leszarom, hogy “szükségem” van-e rá.... Egyszer elek, pont leszarom.... Bogyó új autót szeretett volna, megvette és ez neki jó érzés.... én csak gratulálni tudok hozza... hogy ezt napi 1 km-re használja vagy 1000-re az meg az o dolga
Nem értem miért mindneki ducatot akar. A movano vagy a master sokkal jobb. Kisebb a sajáttömeg, kényelmesebb bár ez relatív de az biztos hogy megbízhatóbb a 2.3 dci mint a 2.2 vagy a 2.0 motor talán a 2.3-asuk most megint jó.
amikor tanultam vezetni én is néztem a kocsi orrát
radar meg aprópénz
sógornőm akkora mint a tacskó ülve aztan nem látott hátra a kombiból vakami huszonezer volt a radar ami tettek bele
a 2 méter fordulókör az tényleg hasznos azt észrevenni ha szar helyen kell parkolni
Francia is volt, olasz is több... egyikkel sem volt soha probléma.... az autok legnagyobb ellenségei a userek