Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a foncsor sárgul majd, hanem a lámpa műanyad eleje , a "plexi" !
Faccért mosod 90 fokon.
Én goretexet vettem. Na azé az egésznapos zuhét az se birja teljesértéküen, de tény hogy soká ázik át és hamar szárad belül
Holnap nezek esokesztyut.
Meg visszatert a spyke, sajnos ujra osszement a kabatom.
Jó az a LED....... nincs azzal semmi baszakodás......
Mi a neve annak a szrnak??
Nem sokat rágodni rajta. Esöruha be aztán go
Én mindig igy indulok el, aztán vagy szarrázok vagy nem
Nem kell a led csak b@szakodás van vele. Nekem elöl a gülükben ilyen nagyobb teljesítményű kék izzók vannak előző tulaj tette bele. Azt figyelem nehogy sárguljon tőle esetleg a foncsor, de talán nem fog.
Aztán reggel kiderül: Megint beborult!
Szép estét Neked is István.
Nem a rázkódással van a gond, de mi történik, ha egy ilyen szr lámpa éjjel fél 2-kor lenullázza a motor elektromos rendszerét?! Eddig soha nem volt semmi baj, a Honda-val, de kellett nekem marhának "korszerű" égőket beletenni villamos ember létemre a motoromba??! Reméltem, szinte örök lesz, mert nem izzik benne semmi bár már a kipróbáláskor észre vettem, hogy melegedett a bordázott alu-háza pár perc működés után.! De így jártam! Van aki a más kárából tanul, én most a sajátomból!
Nektek is...
Jó estét kívánok én is! Jó lenne, ha nem sok esne a pici pedig nem árt! Végre mi is elindulunk holnap motorozni egyet, távol lakó rokonok meglátogatásával egybekötve! Jó időt nektek is holnapra!
Szevasz Józsi! Majd cs kiderül...
Szép jó estét motorosok! Nagy a lehetősége, hogy holnap is esni fog, bár kisebb mit tegnap vagy ma volt! De azt mondta a vak ember, :Majd meglátjuk!!
Probalom kitalalni.
De addig is, guruljunk.

http://youtu.be/-tydawvBMuU
"Ne a múltban élj - a jövőt nézd!"
Lehet, hogy kínai??!
Hát... fene tudja, mára ide cunamit jósoltak jégesővel azt nem lett belőle semmi.
Holnap? Leginkább eső lesz, aztán este meg a másik fél üveg sör.....
Holnap egy lődörgés...