Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem tudom hogy állok..............ez az egész évre is így van.
Az biztos hogy a lom teher fülke kész és a blöki jó eséllyel elérte a szobatiszta állapotot.
Mert vagy 10-15 éve elég sokat megfordultunk ott az akkori elég népes csapattal és most szerveznek egy újabb találkozót amire felhívták a figyelmemet, a többségüket legalább 10 éve nem láttam.
Nem is nagyon volt minden parti népnek, ne a horvát-olasz f@sszopókból induljunk ki akik tényleg nagy arcúak lettek és qrva drágák is. Azért van pár nép akiknek nem áll feljebb mert tengerük van mondjuk ők másért nagyképűek mert hát szerények csak mi lehetünk.
Te fotóztad? Akkor szar
Ha nem te akkor jó
Mi a fenének mentek oda?!
https://www.andretti.hu/
A pincér, vendéglátós definíciójánál fogva szolganép. Szóval nem értem a nagy arcukat.
Amúgy mi Anitával nagy eséllyel megyünk az andrettibe, rég nem láttam senkit a régi társaságból persze lehet, hogy ők meg nem akarnak látni.
nem érdelel a dolog
eddig a tenger parti ingatlan tulajok nagyon felsőbbrendűnek gondolták a helyzetüket
most kusebb lesz az arc
Dehogynem, azokkal együtt.
Cse csöcsös csajok se bazinagy kardok?
Ez, mindig is tetszettek Boris Vallejo művei.
nem érted?
ha az épulet akkor szinte jó
ha az hogy milyen helyen van az épület akkor nem
ha az a cél hogy a kinti budiból mit latni akkor tökéletes
Gondolod te: majd jönnek a horvát migránsok!
Pajta-pajta.
Ez nem ugyanaz az épület, vaze!
Gondolom egy fénykép.
Vagy inkább a giccses változat?
Felmászni arra a kurva magas hegyre, de a pajtánál elakadt.....
Szerintem igen.
mi volt a cél?
sosem a változás volt a baj hanem ennek a sebessége
szerencsére nincs tengerparti ingatlanom így közvetlenül nem érint a dolog
Fotonácik,ez jó?
Na szóval most már tök mindegy, fölösleges a további klímahiszti:
https://index.hu/techtud/2020/...
sok éve én is így játam
3-400 firintos ked aztan 1-2 hónap utan haltak ki
felbasztak magam es vettem drága philips led izzót
3 év csere garanciával
amit egybol észre vettem hogy a 3w philips kb úgy vilagit mint az 5w gagyi, plusz ez a 3600 fokos színhőmérsékletű sokkal jobb mint a gagyi 4200 fokos
hozzá tenném hogy a 10--ből kettő kihalt egesz gyorsan de hozta a futár az újat es vitte a szart ingyen
de egy jó ideje semmi baj velük, egyik nagyon halkan ciripel, de rajtam kivul senki sem hallja