Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerekek a mai világban nem lehetünk elég elővigyázatosak
biztos letelt a szabványban megadott 50 000 üzemóra
A fos kivitelezésben teljesen igazad van, a rázkódással már kicsit vitáznék.
A nappalimban 3 ledes ment ki kb. 3 hét alatt, földrengést nem észleltünk
Mondjuk az is igaz, hogy a többi 10 meg kb. 4 éve bírja.
többnyire az a hiba hogy magában a led "izzó" teljesen jó lenne csak a fos kivitelezés miatt nem bírja a rázkódást
Pár hónappal ezelőtt tettem a motorba , 2 db LED-es izzót, helyzetjelző, és féklámpa ! Egészen két héttel ezelőttig működtek, majd a féklámpa égő , (gondolom túlmelegedett) zárlatos lett, de annyira hogy kibszta a főbiztosítékot !! No erre fel én meg kibsztam a másik LED égőt is rohadjon meg. Mert ez a szr ha zárlatos lesz, akkor nem szakad meg, hanem ott van az ordas zárlat, folyamatosan a motor elektromos rendszerében . Ilyenkor van az az eset, amikor a kipróbált és bizonyított A JOBB! Itt most éppen csepereg
Lefolyótisztítóban. Épp az előbb írta, hogy sokba került - de megérte!
Állítólag a tömény lúg oldja legjobban a szerves cuccot. Először, mikor hideg zsíroldóztam, nem vettem komolyan a kesztyűs figyelmeztetést - két napig nem volt ujjlenyomatom és fájt is kicsit. Pedig az valami lófax 5%-os...
..de egyszerűbb Zolit megkérdezni, miben oldotta fel Alfát
sósav az igazi, persze csak töményen, de csak az ára miatt mert olcsó
a salétromsav sokkal jobb lenne csak drágább és beszerezni se egyszerű
Nagy mennyisegben draga,es lefolyotisztito.
Betonkocka.
Vízkőoldó nem jobb?
Ezert jobb elasni az ellensegeidet.
A sok pihe puha kéz mikor megkérgesedik és te belefulladsz az akkor már általad lopott pénzbe teljesen elpuhulva akkor azok a kérges markok a torkod szorongatba adják kezedbe a csákányaikat.
Ha én lennék a főnök mindenki két lábon állna s újra kellene nyitni a kőbányákat
Sok pihe-puha kéz lenne hólyagos, azoké akik eddig csak a lopott pénzt számolták
A neokommunista pobjeda
Ha en lennek a fonok:
Senki nem allna sehol, lenne vagy 3000 hasznalan kivuli fekete transporterem, es ujra kene fuvesiteni a stadionokat.
Tőlem mindenki balra van
Baszki, egy szep nagy csalad vagyunk bogyotol F2 ig.
Megvan az osszefogas, jelige!
Csak egy maradhat.
Ok is balra vannak.... lassan a haverjaid lesznek ok is
Szar lehet neked, bar meg megtalalhatod öribarinak a Jakabot. Azok jobberek, es meg utaljak is o1g-t.
Nyilván..... nem hibáztatlak, hogy ebben a neokomcsi rendszerben a libsik felé húzol, de te nagyon balra vagy tőlem
Mert szeretnek rajuk szavazni 22.
Hogy neked nagyon jo legyen.