Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul vagyok osszerakva,nem akarok hatalmat.
Ne beszélj már zöccséget... van élményfürdő annyi, mint a xar, lepusztult faluban is... csődközelben van mind, de az eju erre adott pénzt és aki építette, annak üzlet volt.
Semmivel sem kisebb pazarlás, mint a stadionok. Ennél lentebb már csak a "látványközpont" van
Szalókon nem is voltál már - én már 3x (már úgy értem, a szállóban) Először az építőé volt, aztán megvette valami zsidó befektető, mert a vendégek 2/3-a pajeszos volt ekkor határoztuk el, hogy ide se kell többet jönni nem illünk be Aztán hallottam hogy megvette jó lőrincünk, most övé.
egy ismerős akart csinálni egy kis horgász tavat, hozzá valami tanyát amit akár ki is tudott volna adni, falusi turizmus
ez akkor volt amikor építkezünk, itt lakunk közel 20 éve és még mindig nincs belőle semmi
akkoriban számolatlanul repkedtek a 10 ezresek mindenféle hatástanulmányokra meg egyéb engedélyre, mintha 400ra emlékeztem volna amit akkor mondott, és ez csak a levesbe ment mert semmire se volt engedélye csak a szakértőkre ment el
és saját terület, tele kisebb nagyobb vályogos gödrökkel többségében egész évben megmaradt a víz mert egész mély terület, a tanya is megvolt
érdekes mellette nem túl messze az egyik kiskőrösi szeszesnek meg pár év alatt meglett a tó meg a minden egyéb:
https://www.transplo.com/HU/Ta...ácos-Horgásztó
Szerinted a bankárdinasztiák mi a faszért szenvednék még!
Nekik a pénz már rég semmit sem jelent!
Megvenni egy kiflit vagy egy szigetet ugyanaz.
A vén buzi soros csak a kifutófiúja ezeknek, de elmondta egy interjúban, hogy ő trófeaként tekint a tönkretett országokra és leszarja, hogy a tevékenysége mennyi embert tesz földönfutóvá (filantróp mi?).
Csak bogyó nem ezeket szokta linkelni!
Ezt a sok belterjes, defektes, betegagyú tetűhintást csak a hatalom birtoklása mozgatja!
Meg az, hogy olyanokat tehetnek meg amit más nem (mondjuk a normálisak nem is akarnak)!
Epsteint azért öngyilkolták meg mert borítani akarta az estélyek programjait!
A közvélemény valószínűleg el sem hitte volna, hogy ezek a "prominens" személyek miben lelik örömüket!
Kéne mán az a meteorit!
Akkor ne nezd.
Nem, de akkor nem is zavarna
A tapasztalat az, hogy valahogy összejön annyi valakinek akkor már eljut oda, hogy nem tud leállni és igazából már nem is a pénz a vonzerő hanem az általa elérhető hatalom és ez nem politikai oldal függő hanem úgy fest mindenkinél így van igen kevés kivétellel.
Ha lenne 4-5 milliard miafasznak szenvedni barmi epitesevel?
Ez csak úgy:
Erre gondolsz?
Majdnem megértetted Te nem kapnál amúgy nem..... a legtöbb magyar tulajdonban van. Nem is érdek, hogy egymásra nyitogassák a thermal szállodákat.... 4 Mrd forinttal Te bizony nem építész ilyen jellegű szállodát, még a szemetet sem viheted ki
józsi bácsi isten nyugosztalja nem volt sokáig boldog a magánstadionjával
A legszomorúbb az, hogy ez vár az összesre
A te megfogalmazásod szerint akkor egyetlen üzemeltető sem lenne ami nem állami Érdekes gondolat
Az összes ilyen SPÁ-ra végződő faszom mind külföldi Azért vannak ott szerződések, hogy ki hogy veheti ki belőle a hasznát.
Ha oda mennék 4 mrd a zsebembe, hogy szeretnék egy strandot meg egy szállodát wellnes központtal saját parkolóval építeni szerintem nem rúgnának picsán
Legalább is nem azonnal Amikor elkezdenék alkudozni az adózásról a dolgozók létszámáról, a kereskedelmi egységekről akkor már igen
Nyilván vannak feltételei egy ilyen beruházásnak aztán lepapirozzák, hogy az önkormányzat is jól járjon az adókon felül munkahelyek és a beruházásra ráépülő vendéglátó egységek kiszervezése külsős kisvállalkozónak(még adó az önkorinak) az önkormányzaton felül az állam is jól járjon, meg valami maradjon a beruházónak amiért érdemes adott helyen beruházni.
Szerintem tuti be tudnalak vinni az akasztoi palyara es ott elasnalak,tuti kihasznaltsagot felvinnenk 100% ra.
Az hagyján, de állami tulajdon minden thermal víz..... Te biztos nem kapsz hozza engedélyt, akárhány milliárd lehet a padláson
rönó ,pözsó, citroen nem kell gyásznak a portára
Lehet nem a legértelmesebb pofa lehet de a lényeget még Ő is tudja
momentán felmentem a padlásra és nem találtam 3-4 milliárdot akárhogy forgattam a vasvellával a pénzem
Inikém mondja az akinek hidegvízre is alig van pénze, hogy a másik miért nem csinál több milliárdos beruházást
Az a nagy emberek reszortja. Ne félj van itt ilyen meg sok külföldi tőke is. Spec az állam a kibaszott rengeteg felesleges beruházás helyett lásd stadionok(aztán mindjá jön zotya aki elmondja, de hogyazúniós ilyenekbe kellene fektetni a pénzt. Aztán az önkormányzatok is könnyeben gazdálkodhatnának Bár az üres stadionok, meg a soha el nem készült motodzsípi pályák biztos hasznosabbak
Még én sem,zárás után a lehel úton van dolgom,majd onnan visegrádon egy konyhát kell felmérni.
Majd kiötlöm valahogy.
Öcsém,de sajnos nincs közel egyik tűzhöz sem.
a te haverod
Te mész szombaton az andrettibe? Én agyalok rajta Anitával, de még nem tudom.
én ezt mind értem
de ha ekkora a pénz benne miért nem csinálod?
gondolom azért mert kurvara nincs annyi felesleges pénzed
aztan gazdagabb vagy mint az átlag falusi polgármesteri hivatal
Amúgymeg feri megmondta minden elvesznek,és odaadják maguknak.
Akkor sokkal boldogabbak lesztek.
Ha nem látnád segítene?