Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, a telónak android 10-es oprendszerűnek kell lennie - szerencsére a Sziámiau már az.
Sok bevált androidos rádiót építettek be mások Kia Ceed-ekbe, de azok Kínából rendelve, utána itthon szakszerűen beszereltetve 250-300 k között álltak meg mind, igaz, kormányról vezérelhetők voltak, GPS-szel, magyar (választható) menüvel. Annyit nekem nem ért a dolog, főleg hogy volt jó GPS-em több is.

Ebbe meg nem kell semmi, csak beszálláskor egy mazzaggal rádugni a telót a kocsi egyik USB portjára, és kész. Magától indul az Android Auto program.
A kormányon megnyomod a gombot, a rádió azonnal elkussol, és MAGYARUL bemondod az úticélt. Egy női hang visszamondja, és már meg is van tervezve az útvonal. Az induláshoz csak megérinted a képernyőt ("leokézod") és mehetsz is. Ez a navi nélküli, tök fapad kisautóban. A friss (1-2 éves) tervezésű kisautók többsége is tudja már: Clio, Pug 208, Swift, Vitara).
Így van. Ezért marad a gyári rádió ami kazettás az öreg bárkában mert marhára szükség van erre is. Ilyen transzmutterem is van azt évek óta nem használtuk.
ami igazán tetszik az 220 ezer
mennyire megérné amikor évente kell 2x
Vőm 160-200 között venni ilyen szarokat azt mind német nyelvű magyart nem is tud. Igaz ő meg pőrfekt.
Bocs benéztem, közben egy másik hasonló kacatot néztem. Szóval akkor meg ezért olyan drága.
A Klijó tudja az Android Auto-t kezelni, így csak rádugom a telefonra, és - akár a kormányról indított hangvezérléssel - indul a nagy kijelzőn a Waze vagy a Google térképek, vagy éppen bármi. Nekem viszont az utóbbi jön be jobban, a Waze valahogy idegen, nem szeretem.
Windows CE operációs rendszer
GPS Szoftver: iGO kompatibilis (Navigációs szoftver nem tartozék!)
GPS vevő: SiRF Star III
Nekem navon van valahol, de már telón csak a wazét használom pedig azon is van igo8.
Nincs benne GPS vevőegység, marha sokra mégy vele ha nem tudja éppen hol van!
Nekem most van 2 db Tom-Tom GPS-em itthon feleslegben (az egyik örök térképfrissítéssel, a másikon 8 évesek a térképek...), a motoron lévő xRideren kívül... GPS nagyhatalom lettem!
nCoren van mindig fresh.
fel lehet tenni rá a feltört ájgót
van egy wayteq gps 3 liter pálika volt az ára
Én azt szerettem benne (a kamerát végül be sem építettem a kocsiba, túl nagy meló lett volna - maradandó nyomokkal az autón), hogy sokkal érzékenyebb volt a rádiója, mint a Ceed gyári cuccáé. Ez utóbbi az udvarunkon 3-4 rádióadót fogott, a kínai kacat meg legalább negyvenet. Eladás előtt vissza tettem a kocsiba a gyári rádióját, mert azt legalább lehetett a kormányról vezérelni.
Kocog vagyol!
Köszi Drusza! Ez a mai ecsetfejűeknek marhára kevés... Mikor deszka tv-t keresett azt abban is segítettem azt hittem, azt vett egy több mint 2X annyiba kerülőt mindenféle fiszemfaszommal 4k stb stb...
A 85 ezer forintos Blaupunkt-od is csak a DVD-lejátszóval tud többet, ne gondold hogy az különb.
na az ilyet meghagyom annak aki a sal cuccokon szocializálódott
A KIA-hoz is 18 ezer lett volna a beépítő keret - a 12 ezer forintos rádióhoz. Anélkül használtam.
Minek a navi ott a wazze telón.
Ilyesmi, de ezer néven árulták. Tehát:
- NEM androidos, és NINCS benne GPS valamint NINCS CD-lejátszója. Telefonnal vezetéken NEM kommunikál, nem tükrözhető rá a képernyőre.

- 4x45W-os autórádió, MP3 és MP4 videolejátszóval, memóriakártyáról vagy USB pendrive-ról. BT-s kihangosító telefonhoz.
- Tartozék infrás távvezérlő és egy db übergagyi tolatókamera jó hosszú mazzaggal.

https://www.emag.hu/adivox-7-s...
navi lett volna a lényeg de egy normális navival már kicsit több
https://www.autodvd.hu/fejegys...
csak a beépítő keret 23 ezer
Igen ja. Küldj pár képet a cuccról azt megmutatom a gyereknek... köszi!
De te osztottad itt meg az azúrkéknek a hirdetését, abban ilyen volt.