Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ini nekünk csak természeti értékeink vannak Sehol a világon nincs annyi termál és gyógyvíz mint a talpunk alatt A kertedben ha leásnál 100 métert jó eséllyel jönne fel a termálvíz Számos helyen önerőből tőr fel az országban. Annyi termálkút van mint égen a csillag Ezt kellene kiaknázni. Az összes városban de 1000 lélekszámú szaros falvakban lehetne komplexumokat építeni rá, jönne az olasz, osztrák, német, orosz, kínai mint légy a szarra azt hagynák itt a rengeteg gempát. Ehhez képest pár tucat helyen használják ezt ki, hévíz, eger, budapest némely részén stb. Mellettünk lévő kis faluban törtelen felszínre törő termálvíz tulajdonjogán megy a vita 20 éve Ha ingyen akarok termálfürdőzni elmegyek oda bárki szabadon használhatja mert nincs tulajdonos
Egerszalókon 25 éve jártam akkor a forrás volt meg egy egy néhány négyzetméteres kőmedence a szabadba kirakott katonai bádog öltözővel ingyen használattal Azóta meg szállodaláncok fürdők épűltek rá, aztán ha helyet szeretnél kapni valamelyik szálláshelyen érdemes egy évvel előre gondolkozni Talán pár száz ilyet meg lehetne csinálni az országban még ha külföldi tőkéből is Valamivel hasznosabb lenne, mint az, hogy a parasztbácsi a 30 nm-es fóliáját ingyen tudja fűteni vele
Azt meg ne is fírtassuk, hogy 200 évre elegendő kőolajunk és földgázunk is van. Ennek a kicsi töredékét termelhetjük ki. Bár azt sem mi hanem külföldi cégek
Aztán lenne dádá, ha saját magunkat ellátnánk ezzel az energiahordozóval és nem az oroszoktól kellene vásárolni
Csak próbálnám megmenteni azt a keresztényi lelkedet az elkárhozástól, de nem hagyod magad....
Hol az a birkás kép?
Nekem nem a "feszült" kifejezés jut erről eszembe
Pedig amenyi indexet,444-et,mércét linkelsz ide aszinné az ember feszült vagy.
Nekem van asszonyom, én minden héten kielégülök legalább egyszer...
De lesz,készülj.Kielégülsz 2022-ben.
Nálunk nem balos a vezetés öregem, nem úgy mint nálatok....
Nemérted,nem parkolási,behajtási tilalom,sétáló utca,mivel sétáló Kalocsa lesz a vizilova az új fényes balos vezetésnek,plusz bicikli.
Faszért kell panaszkodni, akinek telik hobbira, pia, bagó, horgászat, vadászat, fiszemfaszom, hoki stb... az ne ríjon mint a rozsdáslánc hanem kussoljon azt élvezze az életet.
Én magánterületen tárolom a xaromat, nem a ház előtt, közterületen. Hetente max egyszer állok ki vele, szóval vicces, de rossz a példád.
A probléma ott kezdődik hogy vagy ez vagy az.És ahogy követem a balos bogyó kedvenceit azokra a disznóólat se bíznám.
Bár azon jót röhögnék mikor a bogyó utcájába behajtási tilalmat rendelnének el,és azt mondanák az ő érdekében csendesebb,jobb levegő és sétálhat 1 km-t a legközelebbi fizetős parkolóig.
Lehet Bogyófotó.
Az index az újságírás csúcsa.
A szerkesztőségi fotó egy zsinagógában is készülhetett volna
A Fidelitas már "gondol" a jövőnkre is:
https://index.hu/belfold/2020/...
egy nagyon kicsi ország vagyunk, semmi olyan természeti értékünk nincs amiből "hatalmat" tudnánk csinálni
ezt kiegészítve egy velejéig korrupt néppel máris latszik hogy itt mi mindig csak szenvedő alanyok lehetünk
Egy szóval sem méltattam az ellenzéket!
Úúútálom a baloldalt mint a vastag szart!
Csak annyit mondtam, hogy a sárgák sem nekünk kaparásznak!
"Ma elvagyunk,kinek jobb konek picit rosszab"
Ez meg már nem tart sokáig, hamarosan mindenkinek rossz lesz
te nem érted.
Ma elvagyunk,kinek jobb konek picit rosszab,de van munkahely és el lehet prötyögni a kisember szintjén.
Az hazudik aki azt mondja mélyszegénység van meg siralomház.
Lehetne jobb is,ez tény van hova fejlődni.
Viszont láttam,megéltem mit műveltek ugyanezek az emberek először 2002-2010 közt meg most ahogy konchoz jutottak 19-től.
Ha látnék valami kis szikrát hozzértésből,jóakaratból,bármiből az ellenzéki térfélen azt mondanám ok legyen.
De semmit.Csak a mélyben egymás kinyírása,más nézetűek nyílt kinyírására buzdítás és tökkelütött hülye intézkedések sora,vegyítve teszetosza hozzá nem értéssel.
És már most látszik a bogyó korrupciós hintalova extraturbóra kapcsolása a 3-4x tanácsadókkal,alpolgikkal,vágó istvántól draskovicsig a régi káderek álláshoz jutásával.
Azonkívül tényleg egy fulltotál államcsőd utáni dake ellenszavazotokkal jutnának csak hatalomhoz.
Te azt mondod hogy egy államcsőd kezelését úgy intéznék ezek hogy neked jó legyen?
És mivel kétosztatú megmerevedett szembenállás van sekit nem engednek oda aki kívülálló.
Még a hülye jakab féle jobbik is simán beolvadt a DK-ba mert ígértek nekik 5-6 fix helyet az új parlamentbe.
Ott van a baj ha elhiszed, hogy a parlamentben van olyan erő, ember akit érdekel ennek a megcsonkított kis országnak s a benne élő magyaroknak a sorsa!
Regionális szinten biztosan van néhány jóérzésű ember, de a nagypolitikába már nem jutnak el!
Vagy útközben kiesik a gerincük, vagy kihúzzák nekik, vagy mennek a süllyesztőbe!
Nyilván én is, mint minden normális ember, hányok ettől a liberalizmusnak titulált agyhaláltól, ami egyébként nem más mint a romlott, perverz idióták akaratának történő rákényszerítése a normalitáspártiakra!
Viszont a magát nemzetinek hazudó kormány intézkedései sem a mi javunkat szolgálják, csak nem ilyen harsányan tálalják s a lényegi történéseket ügyesen próbálják palástolni ilyen-olyan semmitmondó birkatáppal!
Néha nézz bele a közlönybe s meg fogsz lepődni, hogy miket tolnák át csendben.
Szóval én személy szerint, az összeset beledobálnám a Vezúvba!
Nem baj,leküldhetnénk kalocsára ezt a niedermüllert, azt én is kamáznám.
Az a baj hogy 10 év éheztetés után csak az allja maradt náluk,a selejt.
Egy életképes tényleg hozzáértő sem maradt köztük,amint hatalomhoz jutnak ugyanezt csinálnák csak nagyban.
Akkor már nem csak a pestieket szopatnák.
szerinted ha a saját elvakult maradék hülye szavazóikat is ilyen forgalomkorlátozásokkal szivatják meg,mit csinálnának azokkal akik utálják őket.
Pestiek, hadd szopjanak!
Van igazad, de a többiben is vannak ilyen elvakult keretlegények!
Ha az egészet nézzük, akkor szinte mindegy, szerintem!
Háttt,ahogy nézem ezt a Niedermüller ámokfutást meg úgy együtt a budapesti ténykedést szerintem nem mindegy.
Ha nem számoljuk kádárt s az előtte lévő többi tetvet,már akkor is harminc éve szopatnak bennünket s te még mindig úgy gondolod, hogy nem mindegy,hogy fidesz vagy másik rohadék?!
Ráadásul a média csak és kizárólag azért létezik, hogy manipuláljon!
De további jó étvágyat!