Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Soha nem iszom töményet, egyszerűen ki nem állhatom. A szívgyógyszereimmel ez a lájtos sör sem egészen kompatibilis, nem véletlenül szállt a fejembe egy liternyi mennyiség is. Tegnap este valahogy rákívántam, ma meg elmentem venni....
Én szeretem mert jó keserű, stamesszal meg kiváló. Na mindjárt jön Ini, hogy ezt nem kellene megINI.
Felment az ára rendesen. Eddig nem volt 400 forint sem egészen, most meg 469,- lett (Ez a Silver, az olcsóbb, 4%-os. Viszont szerintem ennek jobb az íze, ez hasonlít a román Bucegi-re.)
Már rég nem láttam kétlityis kiszerelésben felénk. Csöves sör csak így hívjuk.
Megittam egy fél "üveg" Argust, és nagyjából bebasztam tőle. 2 literes volt a drágám....
Jó estét!
: http://youtu.be/gdCSsnBgwg4;feature=youtu.be&t=73
nekem volt egy körlet társam aki ebből élt
azt mondja hogy az esetek többségében még meg se kellett dugni az öreglányt csak elmenni vele színházba étterembe stb
a ruhatára 90% öregasszonyok vették neki a pénzbeli juttatáson felül
Igénytelen vagy!
Életedben nem láttál még nőt! Honnan tudod?
Hát ja, erre is tudok példát, sajnos nem én követtem el pedig lehetőség lett volna rá..........még 18 voltam mikor a postán a motorszerelő srác ajánlott egy remek lehetőséget mondván, hogy egy kocsmárosnőnek a férje két hétre elutazott és minden nap le kéne kezelni mindezt 10000ft-ért (akkor kerestem jattal együtt havi 3000-3200ft-ot), ő rendszeresen csinált ilyesmit csak erre már nem volt kapacitása, de nem vállaltam pedig kiválóan kereső pályát futhattam volna be.
öreg asszonyt dugni memhogy olcsóbb még pénzt is hoz
a sima parti dolgozó nép majd arréb megy 50m-500m-5000m-stb és mindem megy mint régen
Persze,siman ugatja.
Kellett neked a fórumra szoktatni.
Ólcsóbb?....szerintem semmi nem kerül annyiba mint a pinához férés.
Urikutya lesz,kanapen fog hevereszni..........nem is tudom ki a peldakep.
Nem sajnos, de nem írok olyat, hogy az összes parti ország összes lakója nagyképű és megérdemlik ha elmossa őket a víz.
Dugjal,baszki.
Olcsobb.
gondolom te se igen jársz pl ausztália partjainál
haver volt kint 2 hetet tetszett neki
csak a 23órás repülő út nem jott be
Olyanra mint aki divatdiktátor akar lenni turiból öltözködve.
Rengeteg a választási lehetőség, jelenleg a föld nagyobb részét víz borítja és az összes földrészt körbe veszi ami elég hosszú partokat eredményez fürödhető hőmérséklettel.....ja hát az, hogy nekünk csöveseknek csak párszáz km-nyi utazásra futja egy dolog, de attól még nagyon hosszú partszakaszt birtokolnak udvarias és jólelkű népek.
aki 150 ft ért vesz meg kábítószert az vajon milyen élményre pályázik
ha fürdeni akarsz túl sok választas nincs
román-bolgár egyre jobb de az odaút még mindig sokkal szarabb
én már kb egy hónapja kibasztam az udvarra
egyszer vakamit bezabált és teli fosta a zárt teraszt, de vagy 8 helyen hagyott nagyobb foltot meg itt ott szét is taposta, na akkor mondtam a családnak hogy ha még egyszer bejön mindenkit megverek
legalább 5x felmosattam a pvc- mert rettenet szag volt bent