Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Édes Istenem!
Most komolyan?
Minek szol bele,idos filantrop bacsi,egy artatlan mokusbajusz.Inkabb fogjon gyerekeket a terden lovagolni.
Ha már politizálunk... Soros interjú, de érdemes elolvasni:
https://index.hu/belfold/2020/...
Bogyó baszki,jó lenne ha elindulnál a 22-es választáson.Ez nem az én véleményem hanem az orbánfej rugdosó cseppet sem propagandista mondja.
mondjuk bárki mondaná igaza lenne.
http://youtu.be/OBMAZmFYNU0
Azt se feledjük, hogy amikor óra szerint 50-el száguld a delikvens a belső sávban, akkor épp csak átlépi a 40-et!
Remélem a védákba is lesz. Majd elkerüljük őket.
Szerintem is jobb lesz, mint a jelenlegi megoldás. Feltéve, ha nem azzal párhuzamosan vezetik be. Pl. lakott területen a 60-as (éppen "megtűrt") átlagsebesség egész komoly, cihopata viselkedést is meg fog tűrni.
"Ennek az új típusú megoldásnak a társadalmi elfogadottsága sokkal nagyobb,"

Nyilván, az emberek már többször tüntettek érte
Ez gyakorlatilag csak autópályán alkalmazható, ott az autóm végett amúgy is, nagyjából betartom, még a korlátozásokat is (nagyjából).
Motorral meg akkor sem megyek pályán ha fizetnek érte!
De minden lehajtora nem jut, ergo megint lesznek helyek ahol figyelni kell. Nem félek én ettöl annyira
Nyilván 2 lehajtó közé teszik és mint az osztrákoknál oda ahol amúgy is sebességkorlátozás van mondjuk 100-ra amit ugye a pályán kevesen tartanak be.
Ez annyiban jó, hogy az adott szakaszon mondjuk csak 110-120-al megyek, de jönne egy előzés akkor kis időre akár 160-180 is lehet mert átlagban 130 alatt lesz az. ......
Ez max csak autopályán lesz rentábilis beruházás, ott meg szintén merülnek fel problémák mert minden lehajtohoz ugy se raknak.
Akkor inkább szájba.
Az se rosszabb, mint fejbe baszni.....
Ez olyan mintha én gazda lennék azt fejbe szántok.
ti a sokhengeres utcai harcosok néha túlzásba estek
de ha mar a ló túl oldalán járunk akkor fokozzuk : inkább el se kell indulni akkor gondtalan igazan csak a túra
Ez valami perverz - úgy szereti, ha fáj
Ha gyalog megy az az igazi, mert nem megy tonkre a motor nem?
szerinted ez nem felhasználói hiba?
mert ugye a 20 forintos o-gyűrű sokkal olcsobb mint a gyári, és azt kell venni, perste ezek utan a karbi a szar

amúgy aki a góbi sivatagba sornéggyel megy az szereti a szopást hiszen egesz úton szopatja magát, annak egy ilyen szerviz teljesen belefér
http://youtu.be/94sRn_zHZTQ
Ez se gondolta mit tud az a 60-70 ló
Mondjuk power szelep nélkül nem túl lapos a nyomatékgörbe 4 ezertől odaver ha hülyélkedik vele az ember
Nem vagyom ra,fagyizoba jarok.
Legyen, neked elhiszem, csak neked
Az egyhenger pedig nagyon buli
Nyomaték, extrém kezelhetőség, valódi terepképesség (nyilván endurót feltételezve, másban amúgy is ritka) egyszerű technika.
A déli kárpátoktól, az osztrák alpokig voltam már ilyenekkel már pár helyen s a szerpentin is egy játszótérré lényegül
Javaslom, hogy egyszer ülj fel egy 500ccm környéki EXC-re, esetleg egy 600+-os Bergre, Husky-ra s akaszd le a gázt, garantálom, hogy magázni fogod utána
Jah,ees egy henger nem buli, szar hangon vonyít 13000 en, az mar inkabb szamarorditas, ha szet nem hullik.