Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről van szó! Ráadásul az 5 perc gyaloglás alatt elszívhatsz egy cigit, a buszmegállóban még az is tilos. A buszon is.....
Nyugalom.... amit kell, ott is aláírunk, csak nem kell kommunikálni
Amúgy meg ugye pénzért szopni nem buziság, hanem szakma
Valaki mondja mar el mit mond a csavo?

http://youtu.be/shj1vHlnUxA
Tehat szerinted ez rendben van,mindenki mas hulye csak az elkenzeki polgi a szent es serthetetlen,mert o1g.Ertem.

http://youtu.be/W2c5c94tHno
a pestiek amúgy is buzik, még aki tömeggel közlekedik is
pl 5 perc séta lenne de inkább vár 10 percet a buszra
Az eg buzi tuti. a ratyi felvonuláson, ha nem maradna el, ő mondaná a nyitóbeszédet.
Bár a gyökér jogsinélküli már kitalálta hogy menjen mindenki biciklivel, az autok helyén is. Igaz, ez nem nagyon jön be a pestieknek, egysávon még több auto lett.
Nekúrjáfő! Oszt mi lesz helyette
Pesten is pont az a baj, mint máshol. Alegtöbb család két-három autot is tart, nincs hely se az utakon se a parkolokban.
Az se tömegközlekedik akinek ideálos lenne, mert háztol házig tudna menni mondjuk villamossal.
fogjatok ossze és repkedjenek a fékfolyadékos rongyok a kocsikra az egész utcában
aztán nem áll oda senki
ha nincs pénze parkolásra akkor lesz festésre
a bogyó féle közlekedési rendet avval egészíteném ki hogy legyen útdíj is
minden bp lakosnak havi 200km ingyenes ez bőven elég ahhoz hogy amikor vidéki nagymamát meglatogatja ki-be menjen a városból
a többi meg fizetős
elfogyna a sok kocsi tudna a bkv rendesen közlekedni biciklisek is elférnének, levegő is tisztább lenne
Te ezt szerintem nem.számoltad át
Ideális vezetö lenne belöled - legalábbis az ellenzéknél, indulj a választásokon mégiscsak
Ugyanakkora, ÖNZŐ pöcs....
Hogy mit szólok Csikós úr véleményére?

Ugyan akkora pöcs, mint legtöbbünk: amikor valami az ő kényelmét, érdekeit sérti, akkor azonnal mindent lesz@roz. Csak ő újságíró, így a véleménye ezrekhez jut el. Ennyi, nem több.
Esetleg a kérdésre?
Nem. Ez csak egy lehetséges, és jövőbe mutató válasz.
Nem ez volt a kérdés.
Akkor kapaszkodj meg: én Kar Geriék helyében INGYENESSÉ tenném a teljes budapesti tömegközlekedést, és MINDEN közterületi parkolóhelyet fizetőssé az EGÉSZ fővárosban. Akinek nincs saját garázsa, vagy nem tud bérelni helyet (magánterületen) a szarjának (magyarul nem tudja "kulturáltan", mások számára is élhetően elhelyezni) az ne akarjon autóval járni. A közterület nem gépjárműtároló. Pont.
Amúgy mit szólsz mint "mindegy csak O1G" fenkölt szószólója ehhez a Niedermüller féle szétszopatjuk a kerület autósait agyrémhez,meg a minap olvastam Csikós egy jó írását,akit kedvelek pedig ős indexes,és benne lehet a szerződésében hogy minden cikkben kell egy lölöt üssük bekezdésnek lenni.
De ilyet ír a legutolsó cikkében:
Egyébként ez egy nagyon fontos új szerep neki, Zuglóban ugyanis a miénkre merőleges, szomszéd utcákban, teszem hozzá, jogellenesen, mert nincs az átalakítás mögött közlekedési ok, csak anyagi – bevezették a parkolózónát. Ezért mostanában aki él és mozog, egy hete mind az én, nemrég még kihalt és kedves utcában álló házam előtt parkoltatja az autóját három rétegben, lévén a mi környékünk a legközelebbi szabad parkolási zóna a bármilyen tömegközlekedéshez. Már a Bosnyákon sem lehet megállni, ami pedig ugye, egyben nagy buszvégállomás-komplexum is.
Nem is értem, hogyan gondolták ezt az egészet, mindenesetre mi most roppantul szívunk, mert a saját házunknál nem lehet napközben megállni – nem előtte, hanem messzire sem. Mindez Zugló külső részén, ahol soha nem volt parkolási dzsihád – ez már tényleg elmebaj. Kíváncsi vagyok, mennyit fialnak majd azok a most felállított, fényes parkolóautomaták a Fűrész utcában meg a Lőcseiben, mert szerintem a telepítésük költségeit sem fogják behozni az élettartamuk alatt. Ezzel mindenesetre elvesztették a családom szavazatait, az biztos, mert egy teljesen felesleges, pénzéhes (de garantálom, hogy pénzt mégse hozó) akcióval tönkretették a közvetlen környékemet, miközben ott, ahol eddig kényelmesen, békésen parkolgattak a közeli szomszédok autói, atomvillanás utáni képet mutató, üres utcák lettek. Pff, nem húzom fel jobban magam.

Úgy hogy a kedvenc Molnár Csabája a zuglói MSZP karigeri szerint is "parkolómaffia" feje.
Szerinted úgy lesz üdvözítő kormányváltás,zokniházy szerint nem elképzelhetetlen kétharmaddal,hogy akikkel megszavztattuk magunkat csak helyi szinten azokat szétszopatjuk dilinyós intézkedésekkel?
Elveszik tőled a renyót és lesz rá.
mint mátyás korában
rendkivuli hadi adó
mibdenki befizet 50 ezret aztan még kokainra is marad
Én arra lennék kíváncsi, hogy így a járvány közepén honnan lett erre pénz a költségvetésben?! (300 milliárd körüli összegről beszélünk, ugye...)
erre nagy szükség van
na itt látszik fokozottan a "magyarkodás"
elrettentés..... beszarás
kb olyan faszság mint az az atom bunker építő ember
Ma elviszik a k5-öt......