Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Francáskodni vagy németeskedni jobb lenne?
Mert a pénz nem ajándék,hanem a gazdasági függés ellenértéke.
Nem szívjóságból "adják" a nagyon jóságos nyugatnak olcsó munkaerő és felvevőpiacnak kell a keleteurópai népesség,nem érdeke a gazdasági fellendülés,ezért "kompenzációnak" meg persze a betelepül cégek inrastruktúrájának a kiépítése végett lehet alapokból csorgatni pénzt.
A ruszkiktól egyértelműen energiahordozóink jönnek,ami nem "seggnyalás" hanem földrajzi kényszer.Továbbá van tőlünk nyugatra egy kifejezetten elkényelmesedett alibi katonai erővel bíró föderáció meg ott vannak a katonailag elég jó potenciállal rendelkező ruszkik.
Mindenképp kellene őket ellenségnek tekinteni?
nomeg azért a fenséges nyugat folyamatosan putyinnál kilincsel,főleg a gázimport miatt.
nem feltetlen fontos különbnek lenni
pl a gulyás nem különb a kaviárnál, csak más
megis lehetünk büdzkék rá
Számomra ez nem vicces, hanem egyenesen rémisztő....
úgy gondolom bőven elég lenne olyan mértékű, hogy lehetoség szerint magyar termékeket veszünk magyar emberekkel dolgoztatunk, megőrizzük a hagyományainkat
na ezek tobbsége nem valósul meg mégis tudunk "magyarkodni" ami szerintem vicces
Értem én, de akkor a sok pénzt miért nem a ruszkiktól kérjük / kapjuk, miért az "ellenségeinktől"?
Hát Ja.... régen a ruszkik segget nyalta az ország, utána a nyugatot, most megint a ruszkikét vissza a gyökerekhez
Végülis a "merjünk kicsik lenni" az egy nagyon jó irány volt anno.
Ez is igaz, de kizárólag ilyen alapon nem maradtunk vona fenn ezer évig. Nemzet fennmaradásért mindig tenni kellett, aztán az idö eldönti hogy mennyire helyes az irány. Most ebben is van némi pozitiv változás,hogy ez mennyire lehet önösérdek vagy egy szükebb pátria haszonhuzása azt nem tudom. De amig mindent külföldre játszottak meg kotyavetyéltek el abból hasznunk nem.lett.
Szép dolog az, ha VAN MIRE büszkének lenni! Ha KÜLÖNBEK vagyunk a többi néptől!
A teljes hiánya is.
Illetve a nagy nemzeti öntudat hatalom általi gerjesztése mindig is a belső bajok, illetve ezek okozói: a mindenkori "uralkodó osztály" felelősségének elleplezéséről szólt. Lásd: történelemkönyvek.....
azert a nagy nemzeti öntudat eddig még csak bajokhoz vezetett
Nem volt érdemes
Végülis a soros féléknek a nemzeti öntudatnélküli bábok az ideálisak. A gyurcsány félék teljesen jol meg is feleltek ezeknek az elvárásoknak, most meg pislognak hogy nem teljesen ugy van ahogy elvárnák
ezek a liberális nézetek-dolgok addig jók amíg mindenki tudja mi a joga és kötelessége
de amikor egyes rétegek elfelejtik hogy nekik kötelességeik is vannak csak halmozódik a szar es a végen elönt mindent és a szélsőséges nézetek jönnek fel
be kell zárni 2 hétre aztan mindenre van-lesz idő
ha nem engedi a főnököd akkor verd herén
Aug 20 úgy jön ki hogy csak 1,5 napot kell bezárnom.Eddig megoldottam bezárás nélkül,de most már nem megy.Viszont szarok rá,nem leszek nyitva.
De csak ezt a 1,5 napot tudom megoldani,amúgy mult héten 2,5 lett volna.Ez van.
Majd arra megyek ahol nem esik.
Mult hétenkirály volt az idö, mondtam hogy akkor motorozzatok oda
Majd jelentek
Viktor elintézi, neki van ilyen.....
Egyenlőre CS-P jó,Sz-V esős,van még egy hét,Majd F2 mondja a tuti időjárás infót.
Zoli! Ne menj most Ausztráliába, mert lefagy a pöcsöd!

https://www.facebook.com/oscar...
Gyuribá rendezte az új rötyót is.
Te ismersz olyat!
Ha nem tudja, hogy kell, küldünk hozzá profi nagykövetet