Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szolíd, feltűnésmentes, kispolgári színt akartam.
Es meg narancs is.
a 80as évek végén egy ezres sportmotor is tudott 100kw körüli teljesítményt kicsit kevesebb nyomatékkal
szóval kurva nagy előrelépés történt
bár annyit elértek hogy ez is széthullik annyi idő alatt mint a motoré
Ez mar okafogyott,nevedre vetted a koloncot.
Próbálom megnyugtatni magam, hogy nem is olyan xarok. Amúgy meglepően kellemes vezetni, de tényleg. Ráadásul belülről nagyon csöndes, kívülről hallgatva viszont nincs szép hangja.
Nem ugy van hogy utaljuk a downsizing motorokat?
Úgy 1500-tól 5100-ig 140Nm felett van....
Ha mondjuk 140Nm-nél húzol egy vízszintes vonalat, akkor elég durva fordulatszámtartomány belefér.
Igen, ez a turbósok előnye.
az biztos hogy buzi nehéz, szóval van anyag benne
2400w egész jó ilyen 1800w körüliek a többiek
45ös láncvezető is egyedülálló ebben a kategóriában
a lánc élezőt nem tudom mit érhet
a vélemények is egész jók, a legtöbb rossz dolog róla az hogy hangos
kipróbálni nem tudom hol lehetne.......ilyet nemigen lehet próbálni, max visszaküldeni netes rendelésnél van pár nap erre
Tiszta dájzel, nem?
(A szaggatott vonalak az előd 900 köbcis turbómotoré, a folyamatos meg a 100 lovas ezresé.)
Fűnyíró más, ott a villany jobb.
Jobban néz ki mint a szomszédé, de tuti kipróbálnám előtte, mert hiába olcsó ha nem jó.
Nézd, azt nem tudom mennyire jó egy ilyen utángyártott kínai karbi.
Én a gyárival baszakodnék. Nem olcsóbb, megoldás és neked kell legózni vele, de tuti jobb.
Konnektoros láncfűrészből nem nagyon láttam még jót. (aztán lehet hogy van) Szomszéd is kínlódott vele, aztán nem bírtam nézni, berántottam a Stihlt, azt 20 másodperc alatt kivágtam és felaprítottam neki a fát amivel fél délelőtt szenvedett.
Ezek az akkusok viszont már jók, mert BLDC motor van benne nem a szar és nehéz kefés 220-as, nyomatékszegény motor.
Ácsmunkára, meg gallyazásra, hobbikertbe nincs is jobb az akkusnál, de fát vágni még mindig a benzines a célszerű.
Tegnap jól megszívatott egy eladó. Lebeszéltem vele a napot, a várost, hogy majd ott pontosítjuk a helyszint. Erre másnap nem vette fel a telefont. Ja érdekesség,, hogy két motort (ami engem érdekel, de lehet többet is) hirdet különböző telefonszámokon.

Ok, hogy igy ingyenes, de ne ezen múljon már. Amit megspórol hirdetési dijon azt elbukja a telefonszámlán...
Jó étvágyat!
Én fűnyíróból is elektromost vettem - mindenki hülyének nézett... először is 2/3-a pénz, meg aztán csendes, egyszerű, könnyű. Az üzeme is olcsóbb, meg villany van, nem a pusztára kell. Én mikor forgolódok, kikerülök szigeteket, stb., mindig leállítom, benyással ez nem lehet, az kerepel 1folytában meg fűgyűjtő öntögetés is sűrűn van (mert fűnyírás ritkán ) Egyszerű mint a faék, nem romlik el, nem dugul el, nem szárad be télen, nem kell olajat cserélni, faxom
Cserébe figyelni kell a derótra, arra nem szabad rámenni
Otthonra néhára láncfűrészt is villanyt vennék - volt nálam kölcsön, elvágott az is mindent.
ez pl kifejezetten tetszik és nem büdös-füstös
https://megatool.hu/oregon-ele...
most az a kérdés megéri-e vele baszakodni vagy 40 körül már van lefogadható minőségű elektromos
kint a pusztában úgysem vágok, a kertbe meg mindenhová elér a villany
igazándiból 1-2 évente kellene 5-30 percre
evvel a fűrésszel is akkor vágtam utoljára nagyobb mennyiséget, amikor a gyerekem meg sem volt aztán elmúlt 20 éves, még a gyári láncvezetője van rajta igaz szarrá kopva
Hát én csak szétszedném és kipucolnám. A felújító készletet vettem többért mint ez a karbi, nem bíznék benne
valami basz történt a szivató pillangó szeleppel mert kurva nehezen jár és nem húzza vissza a rugó
ennél nem direktbe tolja vissza
Nincs, de minek neked karburátor? Nincs benne?
Lehet kapni olcsón felújító készletet, azzal jobban jársz, az öntvényház meg örök élet.
Ugye ezek a láncfűrészek mind Walbro karbival mennek ahhoz meg van minden 60 évre visszamenőleg.
WT-10 vagy WT20-as felújító készlet jó eséllyel neked is jó.
Ilyen utángyártott sztárokkal van valakinek tapasztalat?
https://www.csakfuresz.hu/stih...

Talpra kellene állítani a 25+ éves 021es Stihl láncfűrészt
Mondjuk a lanc-láncvezető-csillagkerék is kuka
Olcsó már a G ...astra.