Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keblemre!
Én független vagyok.
A vírus nem válogat.
Viszi Viktátor jobbosat is.
Az ilyenek között bárki tud érvényesülni !
Te Cigányember létedre hogy kerülsz ide ?
De buzi vagy. 4 baloldalú.
A rozzant,bagós balosoknak.
Másképpen a kutya nem emelné fel rá a lábát!!
A bagósoknak nem is jár.
Itt vannak tőlem 5 km-re a városban.
Amúgy nem az volt a sivalkodás tárgya hogy nincs lélegeztető?
Szerinted.És miért érzed hogy mindenáron meg kell osztanod a véleményed,úgy hogy azt nem is kérdezte az ember?Közlési kényszer?Vagy így akarsz,tudsz érvényesülni?
De legalább a világ összes lélegeztető készülékének negyede nálunk van.... ....ez is siker!
Baszki,ebben IS alul teljesítettünk.
Azért vannak országok (nálunk gazdagabbak, fejlettebbek) ahol meg is haltak "páran"....
Nem degradálok ,hanem szembesítek !
Látom tanulsz.Most már azt kérdezed amit tudni szeretnél.Bár amennyit kérdezgeted már rég megoldhattad volna önerőből.akkor javítanék.ha azért degradálsz embereket hogy a te munkádat segítse,akkor egy önző gyökér vagy.
A stílusváltás a támadások miatt lett szükséges !
Halkan figyeltem sokáig hidd el ! De a reakciókra is kíváncsi vagyok ,mert így teljes a tanulmányom .
Ismétlem hogy nem pöcs vagyok !
Kérdeztem hogy lehet innen kiregelni ,de nem kapok segítséget.
Hát....te is elég komolyan stílust váltottál ahhoz képest ahogy ide jöttél meg ahol most tartasz.Tudod aki munka miatt jön ide,az nem fog beleállni itt az emberekbe hanem halkan figyeli ahogy egymással kommunikálnak és abból von le következtetést.Egy hazug pöcs vagy,de azért maradj még!Igaz már háromszor elköszöntél,de még mindig itt esz a rosseb,de engem szórakoztat.
Szorozd meg hússzal !
huhh,a gond ha félvállról van véve mint trump a liberális média szétcincál,ha komolyan .................akkoris.
Ez a nyuszika esete tóth marival.
Az egész világon tolták a médiaban hogy meghalunk,azindex főleg.
ausztriától timbuktuig maszk,távolságtartás,tapsoljuk meg az EÜ dolgozókat stb.
Most isremélem kitart ausztriában a zöld zóna 23.-áig stb.
csak némi statisztikát olvastam unalmamban...
https://koronavirus.gov.hu/#aktualis
Ez összesen 4500 ember... a magyar lakosság 0,05%-a. Eddig fél év alatt ennyi embert érintett a dolog...
Azért nem is, bár a szabályok figyelmen kívül hagyása megér egy gondolatot, mert azok nem azért vannak, mert csak. A többit már leírtam, hogy ha ennek más is látja kárát.
Miért van az ,ha rávilágít az ember mások hibájára ,akkor egyből trágárok lesznek ?
Te vagy a nagy elemző,tudnod kéne ezt is.
Következő !?