Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci, van egy rossz hírem:
Minden valamirevaló jobbos kanyar beláthatatlan, ha az út szélén van némi zöld/szikla/erdő stb...
Kizártnak tartom, hogy te minden ilyen jobbos kanyart úgy veszel be, hogy BIZTOSAN NE TÖRTÉNJEN SEMMI.
Én bevallom, nem így teszek.
Igyekszem a nekem élvezetet nyújtó tempóval végigmenni az adott szakaszokon, természetesen a környezetre és a közlekedésre megfelelő figyelmet fordítva.
Még mindig tartom, hogy sem eszetlen tempó nem volt, sem alázat hiánya. Egyszerűen egy váratlan helyzetre reagált rosszul a srác. Azt is megkockáztatom, hogy ha 3 másodperccel tovább marad a felezővonal mellett, kicsit hátrébb helyezi az érintőpontot, akkor időben észleli a szitut és simán kivédi. Hiba volt valóban, de nem a "beláthatatlan kanyarban való száguldozás " volt az. Ilyesmi bárkivel előfordulhat, aki kicsit is tempósabban szeret motorozni.
SZERINTEM, Gumikacsa
Norvég és EGT? Miért is?

https://hu.wikipedia.org/wiki/...
(Bár a wiki nem a kedvenc hivatkozási alapom, de a ballibsik ellen jó, nehezen kötnek bele az irányultsága miatt...)

idézet:
""...hozzájárul az olyan alapvető európai értékek erősítéséhez, mint a demokrácia, a tolerancia és a jogállamiság.""

Ezeket már ismerem, ismerjük. nem nagy gond, ha ezeket a norvég alapos pénzeket nem a buziknak, cigányoknak és tolvaj állibsiknek osztják el egymás között.
nekem mindig igazam van, az összes bölcs bennem reinkarnálódott
nekem mindig igazam van, az összes bölcs bennem reinkarnálódott
Ne mondd, hogy ráuntál a furgonra, és már megint a használt, gányolt ceruza-akkuk jönnek?!
Nehogymá' az is a Zorbán bűne legyen, hogy a saját ballib ellenzékének és az álcivil szervezeteknek nem gründolt pénzt! Nálatok azért van baj a fejekben
Hi Analyst man!

Then analyze them as well.
Eléggé erős volt! Csak így nem kell senkit leoltani!
Igaza lehet Ininek, ha senki sem reagálna az hsz-eihez akkor elhúzna! Vagy mindenki tiltaná akkor beszélgetne magában!
Azé' csak bejött neki.....ennyi madarat egy rakáson.
Ő nem az, szerintem pont azt vágta le pár hozzászólásból, hogy az "öreg " nem nagyon bírja a rézbőrűeket és most ezzel akar belekötni.
Ja és még eszembe jutott! Milyen felhatalmazása lehet itt elemezgetni,véleményt mondani bárkitől, ha nem is ismeri! Nem beszélve a korkülömbség tiszteletben tartásáról!
Akkucella hegesztő,nem semmi hogy más is kb ugyanazt csinálja mint én.

http://youtu.be/2brVwYK_Ahs
Ha már annyira cigányozol itt, akkor áruld már el, hogy miből vágtad le hogy ő az? Egyébként meg eléggé nagy taplóság volt ez tőled! Feltételezem hogy nem is ismered!
Pontos definíciót mondj a jogállamra és az európai értékekre.
Egzakt módon,nem csak homályos közhelyeket.
Jó lenne már ezt tisztázná valami.
Mer ez nekem olyan mintha téged két szóval leírnálak hogy homo sapiens.
Kevés Cigány motorost láttam eddig !
Nem akarok !
Olvass vissza!
Ebben nem is kételkedett senki.
Miért?Ki vannak tiltva innen a cigányok?Vagy most ezt miért kérdezed?
Ez most komolyan érdekel,de ettől még én is lehetek idióta.
Miért tartja valaki mindig életben?
Komolyan mondom nem csak az idióta akit ti gondoltok
A cél a beszélgetések megakasztása,szétzilálása.
Az ápolt arra játszik hogy így el tudja lehetetleníteni a társalgást.
Miért pont itt akarsz érvényesülni?
Nem politizálunk már elég régóta, nem vagyok vele előrébb meg több sem lesz belőle...