Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Futás buziskodni a zuhanyzóba !
Na utadra engedlek én is, mint a többiek, írogass magadnak és elemezd!
Jó volt röhögni rajtad, és gratulálok, hogy ismét hülyét csináltál magadból,!
Mindegy hogy nő vagy, vagy asszony.
A lényeg, hogy köcsög suttyó.
Köcsög...suttyó...?
Szegény asszony !
Ne forgasd bele mégjobban magad te suttyó!
Ebből már nem tudsz jól kijönni.
Most ismerted be , hogy köcsög vagy!!!!
Válts elemzésre!
Mondjuk ne, mert az se megy!
Atyaúristen,ezazindex.
Ha én nő létemre lehetek buzi ,akkor otthon is lehet “homokvihar” nélküled is !
Ugye ?
Tudom hogy nem egészen ide kapcsolódik, de CLAM reinkarnációiról ez jutott az eszembe:

https://index.hu/techtud/2020/...
Igazad van, én nem lehetek buzi.
Viszont te maximálisan megfelelsz.
Az a tiltás azért nagyon sűrűn feloldódik úgy látom !
Kis kukkoló fiúcskák
A szomszéd bácsi a boltba a Babettájával jár . Ő heti szinten többet motorozik mint te egy évben.
Persze hogy élsz ! A tempó is hasonló !
Nagyon jó, már sokadjára olvasom, de még mindig tudok végig röhögni rajta.
Amúgy azt észrevetted hogy bepróbálkozott két másik kamureggel is?
Nem teszek különbséget csak tényként közlöm.
Amúgy lehetne menni a kettő közt.
Én is azt teszem,és még élek.
Viszont nem kell elítélni azt sem aki menne.
Nők is vonzódhatnak a saját nemükhöz !
Vagy buzi csak te lehetsz ?
Ő nő, nem egy buzi
De pont most nevezed meg a problémát, megoldást nem tudsz írni rá, csak a saját gyakorlatodat. Két motorost vázolsz fel, aki nézelődik és aki ott él és nem érdekli csak teker.
Miért jobb - vagy rosszabb az egyik, mint a másik?
Én úgy gondolom, hogy a KÖZÚT ELSŐSORBAN közelekedésre van, nyilván ezzel visszaélni nem menő, mint ahogy mondjuk elvárható rutin nélkül ilyen útnak nekivágni, mert az legalább olyan veszélyes, mint aki úgy közlekedik mindennel, mintha robogóval menne (alapjárat vagy nyélgáz).
Ráadásul aki oda megy vagy ott él, tudnia kell - még ha le is tagadja - hogy mivel kell számolnia, pl. sok nézelődős balfasszal mint én, ahogy írtad.

Persze érdekes amit írsz, vagyis az a fajta akiről írsz, mert ezek az emberek azért nem sétálnak be az oroszlán ketrecébe, hogy aszonygya "én nem tudtam, hogy az oroszlán meg fog enni...". Tehát a jól felfogott érdek mindenkinél megvan, csak másmilyen magasságban, én persze azért, mert társadalomban élek, ezért én kénytelen-kelletlen az engem körülvevő emberek érdekeit, elvárásait, igényeit, szokásait is figyelembe veszem, amikor megtervezem pl. azt, hogy azt a kanyart hogyan veszem be.
Erre többen képtelenek, ezért hoznak törvényeket, rendeleteket, és ajánlásokat.
Ezt egy életében nagy motoron nem ülő ember honnan tudja ?
A tiltásokkal csak engem igazoltok butusok !
Ha belátható a kanyar akkor még el is hiszem hogy tudja mit csinál., de itt nem volt elég alázat benne hogy visszavegyen amikor nem látja hova megy.
Jól ment nyilvánvaló, de nagyon elbízta magát.
Az hogy rámarkolt meg szinte mindegy, úgy is belecsattant volna valamibe, legalább megpróbálta. Bár ugye ezt úgy kell mesélni hogy szándékosan elfektette
https://totalbike.hu/magazin/velemeny/2012/03/24/hogyan_meseljunk_motoros_balesetet/
Nem sértődtem be !
Csak sajnálom a feleséged ha vele is így beszélsz.
Jó látni, hogy "három vonalkával" vitatkoztok. Én még az este letiltottam, gyöngék azt idegeim.
Akkor miért sértődtél be te homokvihar?
Látod, azt se tudod mit beszélsz te!
Nekem is, ezért tudom hogy vakon ment bele, felelőtlenül a kanyarba, későn látta meg az autót és ezért reflexből belemarkolt a fékbe.
Persze tudom divat megmagyarázni hogy más volt a hibás, de itt kizárólag a sportmotoros volt a felelőtlen. Ez nem szimpla hiba, hanem a stílusának egyenes következménye.