Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem, miért próbálsz olyant belemagyarázni, amit amúgy mindenki lát. Igen, befejezte az előzést, de úgy, hogy a kanyarba már úgy esett be, megijedt amire nem számított és eltörte az elsőfékkart szinte.
Az előzés előtti, fejben felépített tervbe eleve bele volt kódolva az, ami meg is történt.

De leírom megint, ezzel sincs baj, ha nem mást veszélyeztetne, vagy másnak okozna kárt. Az élet alapvetően igazságos, aki hülye, úgy is hal meg, csak az nem mindegy, hányat visz magával.
Amikor a motoros gerincét a hátsó híd megropogtatja és a maradék 25-30 évet egy vastüdőben éli le, tőle kéne megkérdezni, hogy érdemes volt-e?
Ne etesd.......
Ez minden vágya.
Akkor honnan tudod hogy az osztrigában csak férfiak vannak ?
Ugyanis egy meleg bárban (általában ) ,nem csak férfiak vannak !
Szóval ?
Az eszetlenül közlekedéstől messze van.
KB ilyen minden helyi erő aki már ezredszer megy a kedvenc közeli szerpentinjén.
Ez azért északolasz,dolomitok részen kicsit sűrűbb.
Rendszeresen belefutok pár ilyenbe.
Messziről látszanak.
Vannak a nagyon lassú komótos nézelődők,olyanok mint te,és kurvasokan vannak.
Ezek a csávók meg ott kerülgetik őket mint pulikutya a lábasjószágot.
Én is agyfaszt kapok tőlük.(már a gyökkettővel városnézőktől ) egy ideig pingvinezek utána megfontoltan háromból vissza kettő és át kell fűzni magam rajtuk.
Ennek az ipsének nem adta ki,és még reflexből belebombázott az elsőfékbe.KB 99% ezt teszi...........mindig.
Ahogy olvastam megúszta kartöréssel.
Majd lehet sportmotorosan ráfogni hogy szembe sütött a nap.
Mi az a homokos kos nadrág ? Soha nem hallottam még róla !
Otthon nincsenek homokosok.
Remélem otthon nem így beszélsz ha nincs igazad !
Látom nem megy!!!!
Innentől letve egy hiteltelen, kalap szar vagy.
Az osztrigában férfiak vannak, oda való vagy te homokos kos nadrág!
Egy ilyen embernek aki így adja meg a tisztelet egy nőnek ...NEM !
Osztriga bár stb !
Többre tartottalak ,de sajnos te is debil vagy
Ebből látszik, hogy te is előitéletes vagy.
Honnét tudod, hogy nekem hol a korlátom mondjuk az átlaghoz képest? A felelőtlenséget meg egyenesen felháborító a saját határok feszegetésének nevezni.
Az, hogy mekkorát ugrik, mennyi virslit tud megenni, az egy dolog, de eszetlenül közlekedni, ahol mások is vannak, azt azért - én legalábbis - nem nevezném annak. És általában mindig sírás a vége...
Megnézted a videót rendesen?... Befejezte a felvételt készítő motoros előzését, semmilyen eszetlen sebességgel nem ment. Egyszerűen, ahogy Zoli is írta: Rosszul, első fék behúzásával reagált a szitura... Én személy szerint simán balra húzódva megálltam volna a személyautót kikerülve, a szemmel láthatóan álló busz előtt.
Persze tudom, fotelből könnyű okosnak lenni, de voltam már hasonló helyzetben, amit sikerült kivédenem.
Értelmesen kérdeztem, úgy gondolom.
Tudsz válaszolni értelmesen, mint egy inteligens ember általában?
Nem !
Figyelj a részletekre ,a sértegetésem helyett !
Ne haragudj, átsiklottam felette!
Ne haragudj!
Kérlek, megismételnéd?
Köszönöm.
Sosem volt olyan motorom ami 200al tudott volna menni
A régi szimós korszakot leszámítva inkább csak egy eszköz volt a motor, hogy elvigyen olyan helyekre ahova más nem tudott
Az hogy megyek az úton már régóta nem szórakoztat, erre a robogó Is megfelelő
Tudom neked nincs motorod ,csak valami roncs !
De ez érthető .
Persze Jani !
De ezt is leírtam már !
Milyen gyógyszeres kezelés alatt állsz ?
Sárga fekete K5...már ha épp nincs rommá törve
Hát azért ez itt elég agyatlanul ment. Bele a láthatatlan semmibe, határokat feszegetve, korrekcióra lehetőséget sem hagyva magának. Az ilyet tényleg nem közúton kell, de legalább is nem egy beláthatatlan kanyarban.
Ez nem hiba hanem ostobaság. Igen, sokan elkövettük ezt, főleg friss motorosként, tudatlanságból, és szerencsénk volt, csak nekünk ez elég volt ahhoz hogy egy életre megtanuljuk.
Az ilyet zárt pályán szoktuk gyakorolni, meg határokat feszegetni. Ha ott eldobod, többnyire csak a motor sérül, de ott nincs semmi váratlan. Aki rendszeresen pályázik, az rájön azokat a határokat amit pályán kényelmesen elér, közúton meg sem lehet közelíteni, vagyis nincs mit feszegetni, ennél fogva a jóval nagyobb kockázatot sincs értelme vállalni, így a motorozásnak más szépségeit élvezzük, nem a határok feszegetését.

Mellesleg elég sok pályás ismerős leszokott a közúti motorozásról, mert simán nem érzi jól magát ennyire kiszámíthatatlan környezetben. Én mondjuk pont ezt élvezem. Éberen tart, de vakon nem megyek bele a szitukba, mert ebben a kategóriában az előre látás képessége a fő erény, nem a köridő.
Azt meg szabad kérdezni, hogy neked milyen van?
At elsofek dontitt alapotban levo hatarat elerte az fix.
De azt mar en is
Ini lehet, hogy éppen elégedett vagy azzal amid van. Nincs is ezzel baj sőt. Határok feszegetése mindenki feszegeti, elég egy kocsisor előzése mire elcsukod a gázt már mehetsz 2kilóval is.
Milyen motorod van ?
Én úgy gondolom nem a közúton kell a határokat feszegetni
Nem azért mert megsérül az ember ha nem jön össze hanem mert más is közlekedik
Bár én ezt az örökös előrébb jutást se értem de én elég maradi és kényelmes vagyok
"Ismerem a korlátaimat, és azokat igyekszem nem átlépni."
Nem akarlak megsérteni, de... elég semmilyen életed lehet.
Az ember éppen attól/azáltal halad előrébb, hogy feszegeti a határait. Legyen ez bármi: Sport, munka, bármi egyéb.
Ha elfogadod, hogy ezek a határok fixek és megmásíthatatlanok, akkor soha, semmiben nem jutsz előrébb.
Természetesen az ésszerűség határain belül.
Én pl. nem tudom elítélni a srácot. Amit mi látunk a felvételen, nem ad valós képet a szituációról. Hibáztam már én is. Igaz, nekem szerencsém, vagy csak 1-2 másodperccel több időm volt helyesen reagálni, így sikerült elkerülni a balesetet.
Termeszetesen jogod van a véleményedhez, de nem kell mindig ilyen sarkosan és "megcáfolhatatlanul" kinyilatkoztatni.
Üdv