Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drága Lőrincünk rá teszi szép sorjában a kezét mindenre, így például a maradék - még ingyenes, de már nem sokáig - szabadstrandra is. Kizárólag nemzetünk érdekében, persze.
miért van a kurvaanyázás?
Politizálunk, politizálgatunk?
Szóval a 6 kis csík azt jelenti 6 egyedet varrtam le a 2 másik jel meg az hogy 2 klánba is befogadtak
Le van írva !
Alfa nevű felhasználó is megmondta neki az igazat !
Figyelj a részletekre .
Hogy lehet kiregelni innen ? Kérlek segítsetek.
Ez igaz !
Viszont ha repülővel mennek valahova, alig költ transzferre!
Ha te egy-két hete olvasod, tanulmányozod arovatot, elemzed az embereket, honnan tudod, hogy Laci hol lakik???
Figyelj az apró részletekre!!!
Aki a családjának ilyen körülményeket képes biztosítani ,az férfi ? Igen ! Te rólad van szó !
Szégyen !
https://24.hu/belfold/2019/03/...
Nálam ez csak az újdonság varázsa.
Nagyobb biznisz már mint a vasazás. A kocsikról sem azért lopják le hogy eladják mint katalizátor, hanem a bele miatt.
El vagytok...
Szopófantom? Akkor legyen Kőbánya blues:
http://youtu.be/q6oZo-Tvhfg
Te most tényleg a Meleg Motoros Magazin főszerkesztőjével vitatkozol? Hagyd rá Zolira, ő szokta fárasztani, a többiek csak simán tiltják.
Néha felbukkan és ugyan azokkal a marhaságokkal jön. Még egy chatbot-al is változatosabban lehet társalogni mint ezzel a kreténnel.
Tök mindegy milyen témát hozol fel, mond rá valami hülyeséget amivel provokálhat, ennyi az összes életcélja.
Amikor már az újak is rájönnek hogy érdemesebb tiltani egy időre eltűnik, aztán újra felbukkan, de még tudathasadásosnak is gyenge mert mindig ugyan az a menetrend és a stílus.
Már a nevéből sejtettem hogy ő az, a profiljából 90%, az első megszólalásából 100%-ra kiderült hogy már megint a szopófantom tért vissza.
Hallottam ilyesmiről, de nem gondoltam, hogy ennyit ér.
Ezt nem elemzésnek hívják.
Befejeztem az ELEMZÉST !
Köszönöm szépen hogy beleadtatok mindent és segítettétek a munkámat. Hálás vagyok érte !
Gumifákat fiúk !
Bár sokan nem is motoroztok (nem Bogyóbá) . De azért itt úgy érezhetitek mintha igen!
Na vajon tudjátok kik nem motoroznak itt ? Ezt már rátok bízom kideríteni (2 ember).
Szép estét!
Már rég meglettél.
Definiáld már légyszíves a motorosok fogalmát!Ha már ezt így megállapítottad akkor nyilván tudod kik a motorosok.És.....,mivel te is motorozol és te is itt vagy ezen a fórumon pont annyira alja vagy te is mint mi,csak te "nő"vagy ami még igénytelenebb.Szóval jelenleg te vagy itt a legnagyobb szarkupac.
Ne szabadkozz !
Engem nem tudsz megtéveszteni ,ahhoz túl buta vagy !
Például hogy irodában ülök,továbbá hogy a tűzoltóság szervezeti felépítése nem egyszerű.(ebből látszik hogy fogalmad sincs arról amibe beleokoskodsz),és még a te csodás "elemzésed"is tele van félresiklásokkal,de oda már nincs kedvem visszamenni.
"Holnap sokkal határozottabban fogod végezni a munkádat ettől az irodában..."
Hát,holnap biztos nem így lesz.
Nem! Ajánlották ezt ! Híresen sok a szerencsétlen itt.
Igaz !