Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a lambda-szondák szoktak dögleni, de azok 2-3 évente rendszeresen.
Degeci!

Azért az 5 év / 100 ezer km garancia ad bizonyos megnyugvást.... ....főleg hogy nálam öt év alatt max. a fele km fog bele kerülni.
A kis ezres turbós közvetlen elődjével (900 cm3-es 3 hengeres, 90 lovas turbós) sincsenek ismert típushibák, pedig azok már 2013 óta futnak, némelyik bőven 200 ezer km körül tart.
gyengűlt régi énjéhez képest.
Kettőt vettem. Plusz orsót is hozzá
Szóval nem annyira elkerülhetetlen volt a vásárlás mint pl egy hengerfej síkolás a rönódon pár év múlva
Az elemző némber
A végeredmény ugyanaz, de mennyivel elégedettebb lennél most!
Ha nem tört volna el a régi botod, hanem simán azért vettél volna egy újat mert "rákívántál", akkor nem lett volna rossz érzés, sőt!
(Utána is ráértél volna eltörni a régi pecabotot....)
Mikor ette ide fene?, milyen néven? csaknem V4?????
Volt rá pénzem. Igazándiból nem is nagy összeg.
Nekem ezért nem kellett semmi megszorítást bevezetni
De akkor se jó érzés, lehet rosszul vagyok össze építve
Ha költeni KELL, az bosszantó. Viszont ha költeni (megszerezni) AKARSZ valamit (amire vágysz, ami örömet okoz), az nem rossz dolog. Már ha van miből költened...
Engem bosszant ha költeni kell
Pl nemrég eltört az egyik peca botom amit huszonévesen vettem és kellett venni másikat. Nem okozott örömet pedig sokkal jobb bot mint a régi
szivass vele gázt az humánus lesz.
Amúgy megin ide ette a fene,remélem éhen döglik.
Vagy az admin észbekap és kiöli fél évre minimum.
Szerelmes belé !
Maga itt?! A temetők meg üresek?!
Má elvitte a dögvész!
Költeni / fogyasztani / javakat megszerezni jó dolog. Erre alapul az egész fogyasztói társadalom.
Ilyen mindenki, ha költeni kell egyből van a tarsolyában nem is egy indok
Asszony se különb ám Ott is megvolt minden indok miért kell kocsit cserélni szerintem idén 3x fogunk vinni úgy valakit ami miatt “le kellett cserélni “
De mist legalább megnyugodott mert minden pénz elbaszva semmi gond
A legkondi meg egyéb faszsag is téma de gyors le tudom szerelni hogy megérte inkább a kocsi ami Majdnem minden héten be van indítva arra elbaszni a pénzt
Faterod a ............
Ahol 48 Milla 3 lakás itt sosem adod ki 300ért
Ez a kakas bíznia is szar. Ha nincs szerződés beszopat a lakó ha van szerződés akkor meg a nav
Pl havernak amikor ki költöztek a lakók ott hagytak súlyos 100 ezres számlákat. És mindent vittek ami mozdítható volt még az ablakok zsanérjait is
A számlákat otthon lebélyegezték és azt mutatták havernak mintha be lett volna fizetve
Rendes postai bélyegző Másokat volt szerintem megcsinálták nekik 10 ezerért aztán nyertek vele minden hónapban 50 ezret
A felszólítás is házhoz ment haver csak akkor tudta meg hogy baj van amikor kicuccoltak
48 milla az 3lakás vidéken ami hoz havi 250-300-at. Na az a fizu nekem pont elég lenne ahhoz hogy egész nap csak a pöcsömet lógassam és ne csináljak semmit. Az én elképzelésemben nagyon sok pénz a 48milla.
Fatert ne szidd!!!!!!!
Az a dögvész remélem hogy hamarabb elmúlik....
A dögvész ittvan a fórumon,clamnak hívják.
De nekem ez a kocsi épp hogy kellett. Megvan, év végére maradéktalanul ki is lesz fizetve. Persze addig semmi hobbi: se motorozás, se fotós kacatokra költés nem lehet. Majd jövőre "élünk", addigra talán a dögvész is elmúlik.
Mondja ezt aki erőn felül vesz olyan kocsit ami igazán nem is kell neki