Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha meg tovább dolgoznék mellette (amíg van kedvem...) akkor sok egyébre is tellene belőle.
Az én életemet megoldaná: csinálnék belőle havi nettó 300 ezres fix "fizut", így 13 évig (nyugdíjig) kitartana, munkahely nélkül. Nem kellene melóznom, és pont a jelenlegi életszínvonalamon élnék, azaz bírnék belőle még bőven "félre tenni" is hobbyra, erre-arra. Persze nehéz lenne megállni, hogy az ember ne akarjon jobb helyre, jobb lakásba költözni, de nem lehetetlen.
Buta!
Veszel két ingatlant és kiadod!
Kezdjük az elején
48 Milla bár jól hangzik és nehéz megkeresni az egy lófasz pénz. Ennyivel nem lehet mit kezdeni.
Ez csak arra jó hogy el kell baszni és utána majd lesz valami mert ennyi pénzből senkit se lehet tenni ami után abból megél az ember

Amigy ha alapból nem lett volna egy alkesz iq szegény akkor se tartott volna sokkal hosszabb ideig ha spórol az ember akkor is 5-8 év és már nyoma sem marad
Alapból is milyen "gáláns" volt... Egész ÖTMILLIÓT berakott a bankba a 3 gyereknek...
Gondolta, mikor megnőnek, vesz belőle mindháromnak egy-egy roncs kocsit
Vagy a kedvenc kocsmájába akarta őket törzsvendégnek beprotezsálni? arra talán elég lett volna, ha azt is el nem bassza
https://indirekt.hu/cimlap/agy...
na ez a pénz legalább jó helyre ment - elszedték a féleszű istenbarmától olyanok, akik el is tudják költeni
Ki akartam ma próbálni egy villanyos kona kocsit
Nem lehet elférni benne
Egy bukkant és már nyomta volna ki a fejem a tetőt púposra
Olyan helyre nem megyek! Lassan már kettesböl fel se lehet majd váltani.
De csak 60-al
De unatkoznak egyesek.
Abban kellene együttműködnöd ,hogy a családodat minél előbb elköltözteted a halálsorról ,az itteni arcoskodás helyett !
Azért annyira nem meggyőző a stabilitása.
Megjött az uj csimmám, péntektöl teszt a dolomitokban
Végre sikerült nem felrobbantani a SpaceX-nek a bazinagy rakéta prototípusát. Egyenlőre csak egy hajtóművel csinált egy 150 méteres próbarepülést. Finomhangolás végett csinálnak még pár ilyet, és ha nem törik össze közben, akkor 20km magasságba is felküldik.
http://youtu.be/s1HA9LlFNM0
Téged sem az eszedért szeretnek !
Hű ez a sok jóérzésű ember ,akik egy nővel ilyen hangnemben beszélnek!
Szánalmasok vagytok !
Nincs mit!
Annyiban hibádzik ez a tiltás ,hogy naaaagyon sokan olvassák a fórumot rajtatok kívűl is
Nekem pont elég ha ők látják
Újabb Clam reg tiltva, köszönöm az együttműködést.
Pride?
Örülök hogy ennyire szeretitek egymást
Ugyanígy gondolom én is!
Szerencs, hogy már sok jó arcot ismerhetek személyesen is innét a SM-ról.
Azért szerencsére van jóérzésű ember itt is bőven, akiket nem hiszem hogy kellene minuszolni! Ja te is köztük vagy mint ahogy a régiek!
Mikor beírt ide 3nap regivel, egyből gondoltam ki lesz ez (!) adatlapjára kattint majd blokkol oszt Afrika. Asszem ennyi. Van valami igazimotoros is vagy mifaszom, az is mikor beböffentett egy feltöltött galériához (régebbihez) ott is ez volt egyből, ott egy kicsit megkéstem de csak alig alig. Azóta max mínuszolhat mindenre ahová írok valami megjegyzést. Legyen vele boldog...