Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencsétlen!
Jól látod!
Ja hogy neked lehet rólam pofáznod ,nekem meg nem?
Fiúcska!
Saválló ovál csőből szerettem volna csinálni de nem találtam olyan csövet ami tetszett volna
Az örök élet csak a matracot kell cserélni
Azt nem éred meg! Mit fiucskázol? Nem is ismersz!
Megérett a világunk a pusztulásra! Alsó tagozatos tankönyvrészlet:
Vigyelek egy kört fiúcska ?
105! De nem az vagy ,csak szeretnél az lenni! Ezért csak kukkolod őket sunyiban és ábrándozol az ablak mögül !
Nem savanyú! Nincs motorod ezért nem az !
Ostoba !
Nem ő akart a múltkor motorozni? A benzint kaját állom azt írta! Gyanús, nagyon gyanús!
Mindenkinek arra van pénze amire szeretné.
Betonnal öntsd ki,tartosabb lesz.
Te tényleg ostoba vagy. Ezt a férfi kukkolós témát tegnap még másnak mondtad,ma meg már nekem.Legalább azzal legyél tisztában hogy kinek melyik marhaságodat nyomod. A varázsgömböd súgta hogy nincs motorom? Egyébként miért azzal vagy elfoglalva állandóan hogy kinek van kinek nincs motorja? Savanyú a szőlő?
Gyerekes és primitív vagy !
Menj inkább kukkolni férfiakat !
Elküldenélek motorozni is szívesen ,de az neked nincs !
200 pénzt csak kibír az ember 3-4 évente
Bár ez a mostani Lehet nem bír annyit mert rugós, nagyon szar hangja van amikor hempergek rajta legközelebb habszivacs kell az csendes
A jelek szerint te vagy.
Tovább bírná a kanapé.
Ostoba itt nem én vagyok 105 !
Mert van összefüggés ?
Szoktam dolgozni a héten is voltam
Maximum e gy motorra.........de szigorúan csak terepezésre,hogy ne kelljen forgalomban tartani!
Már ígyis annyi piát,alkoholt vesz amennyit akar.
Tele lenne pénzzel, amiből kizárólag kaját és alkoholt akarna vásárolni, másra nem óhajt költeni.
Mi változna ha elmenne dolgozni?
Na de ő nem megy dolgozni
Ha elmégy dolgozni (ami azért manapság elvárás... ) - akkor adnak érte egy valag pénzt. Ha azt mind alkoholra meg kajára költöd, akkor egy zsírdisznó alkoholista leszel, akinek már a prütyköléshez sem marad kedve.