Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én fiatalon azt hittem minden örökké fog tartani, sajnos hiába bírta az izom az izület nem
én ha biciklizek akkor is a könyököm fáj meg a csuklóm.......majd nagy sokára esetleg a térdem de az ritkán

amúgy így 45 felé összegyűjtve a tapasztalatokat, rájöttem hogy az egésznek semmi értelme
Csakhogy az a motorbaleset mindig akkor történik, amikor aktív és egészséges vagy...az sorscsapás, nem szerencse, bakker...

Ettől nem lehet minden nap félned, ki kell maxolni az életet, amíg az ember öntudatánál, szabad akaratánál és mozgásképességénél van. Aztán a végjáték ki tudja milyen lesz...Jó, mondom ezt én, 30-asként.

"A világra is sírva jöttünk és nem ígérte senki, hogy könnyebb lesz."
Ha a halál annyi lenne, hogy valaki megnyomja a Power OFF kapcsolót, akkor nem is prüszkölnék miatta. Viszont én már tudom, hogy legtöbbünknél nagyon sok, nagyon nagy és nagyon hosszú szenvedés fogja megelőzni ezt az állapotot, na én ettől rettegek - ahogy öregszem, egyre jobban. Kevés embernek van olyan "szerencséje", hogy egy motorbalesetben 2 másodperc alatt túl legyen az egészen....
Erre egy idős embertől megkaptam a választ, aki nem dohányzik, alig iszik, nincs elhízva és 70-hez közelítve kettesével ugrált fel a lépcsőn a 4. emeletre a panelban lakó gyerekéhez:
"Mindig azt mondják a korombeliek a fiataloknak, hogy "jaaajjjj sose öregedjetek meg"...én meg azt mondom neki, akkor akaszd fel magad, pajtás!"
(Mármint a fitt és fiatalos öreg mondja a nyavalygó öregnek.)

Meg lehet öregedni, csak előtte nem szabad szétcsesznie magát az embernek.
miért?
én már néha nagyon unom az egész élet nevű szopórollert
ahogy öregszik az ember úgy van egyre kevesebb dolog amiért érdemes élni
Ez is egy lehetőség
Aranygyémánt szívű jó ember vagyok, csak nem prédikálok róla...viszont jókat röhögök a nagy "megváltozásokon".
Mostantól lehetsz (jobb) ember nem holnaptól...de ez csupán lehetőség......
Aztaqrva! Na, nekem ilyesmi eszembe sem jutna - ahogy öregszik az ember, egyre jobban ragaszkodik a hitvány kis életéhez…..
https://www.sportmotor.hu/vide...

van akinek megy ez mankókerék nélkül is.... és nem a karja a közel függőleges állásnál lerakni a térdét
Nem lesz az sok? Legyen 10 fok - a függőlegeshez képest!
én mindig kiteszem a lábam a nagyobb kanyarokban mert a spiccvas mindig leér és elkopik egész gyorsan
47es a túracsizmám és örökké leér az orra ha bevadulok
akkor nem szóltam
Már fenn van.
Tegyél fel mankókereket. Beállítasz 15 fokos dőlésszöget és jó is lesz
Igyekszem elkerülni ezt az opciót.
Tesla utánfutó.

http://youtu.be/5yoibYu7Vjk;t=78s
Ezért van kockára kopva a gumija, ne tudjon eldőlni
Akkor beborulsz a kanyarba
Egy biztos én nem tudok terpeszteni, a szarógalamb póz sem megy, térd se nagyon ér le, meg egy felesleges baromság azon erőlködni
Ha kidugom a vallam es a TV nezo izmom az eleg suly.
Nem féltelek.
Remélem.
Meg hogy a fejedet is vidd ívbelsől oldalra, nem úgy mint egyesek, a fejük középen de inkább ívkülsőn, a seggük meg ívbelsőn.
A súlypontunkat kellene vigyük ívbelső oldalra ugye, de én tényleg nem èrtem hogy egyeseknek ennyire nincs érzékük meg szemük hozzá.
Persze nem kell minden kanyarban kiülni, de ha már a lábtartó leér, én le szoktam húzni a felsőtestem, biztos ami biztos.

Na meg a szűkekben üljön ki a pöcsöm, hát elfáradok és semmivel sem vagyok gyorsabb, sőt így jobban is élvezem.
Akkor még marad sörre való bőven