Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tashi bácsi jó, miattaveszek egy Merdzsót!
De a lány elég szűkszavú,nem nyomja úgy a show-t.
Vagyis hála magamnak, ha át gondolom a szitut...
És még szar is...

Hálistennek nekem sem.
Hál istennek nekem nincsenek olyan gondoljam, mint motorszerelőt fizetni
Reméljük jobban megtanulja, mint az apja
Mazó
Akkor azért nem volt új video pár napja. Én továbbra is bírom a videoit. Még a lánya is nyomja az ipart.
Érdeke,s hogy ki mire asszociál
Ha már le tudsz ülni szarni valahová máris 1mrd ember irigyel, a napokban olvashattuk
A tasi szabin van.

Amúgy szarul áll a fekete latex és a bőrkorbács.
Kurva telefon... Szóval JUJJJJ
Családdal, munkával, lakhellyel és viszonylagos létbiztonsággal rendelkezve, luxus hóbortot (motorozást) űzve igazából a világ 90%-ánál gazdagabb vagy.
Xadoról vélemény?
Próbálkozzunk a "ki milyen olajat használ"-al?
A gazdagság meglehetősen relatív. Azért mert az átlagtól picit tehetősebb vagy, és meg tudtál venni egy motort újonnan, és abból se valami extrát, attól még nem vagy gazdag
Szerintem meg ez a ki a gazdagabb vita ez már bőven annál is szánalmasabb, mint, hogy ki hogy tud motorozni. Utóbbinak még van köze egy motoros forumhoz, előbbi meg szerintem senkit nem izgat
De ugye megint ott tartunk, hogy elkezded nem tudni hol a határ a poénkodásban.
A 4. úthoz nem okosnak kell lenni, hanem Mészáros Lőrincnek.
Mester, meddig kell még várnunk hogy a megvilágosodást, felébredést megtapasztaljuk, tudatosak legyünk rá?....... Ha csupán várjátok, meglehetősen sokáig....
Van egy harmadik lehetőség is. Ésszel is lehet gazdag az ember, de Janó erről is lecsúszott
Horvátokat lemondtuk családi okok miatt. Jövőhéten meg barátomék nyaralójában leszünk közösen... ha megjöttek olaszból. Evés ivás jók a poGramok klimatizált, van egy 20 köbös medence is. Anyósomék meg basztatnak minket mért nem megyünk Káptalanfüredre a nyaralójukba....
Én a másodikat is.....
Ti hol nyaralódtok?
Viszont Nektek is!